Karta atleta

Export do excelu
  • Šilhavý Martin
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC Domažlice, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.29 Písek 6.9.2014
60 m 08.20 h Praha-Strahov 16.2.2014
100 m 12.07 Plzeň 16.8.2016
150 m 19.51 Klatovy 10.5.2014
300 m 38.08 Klatovy 9.5.2017
300 m 44.19 h Praha - Strahov 21.12.2013
400 m 51.76 Sušice 17.6.2018
400 m 53.00 h Praha - Stromovka 21.1.2017
600 m 1:33.49 Vlašim 14.6.2014
800 m 1:56.49 Praha - Přátelství 26.5.2017
800 m 1:57.28 h Praha - Stromovka 20.1.2018
1000 m 2:38.89 Klatovy 10.5.2018
1000 m 2:44.30 h Jablonec nad Nisou 31.1.2018
1500 m 4:04.09 Regensburg 2.6.2018
1500 m 4:04.71 h Praha - Stromovka 27.1.2018
1 anglická míle 4:41.30 Bělá nad Radbuzou 15.9.2016
3000 m 09:46.24 h Jablonec nad Nisou 9.1.2018
60 m překážek 11.90 Klatovy 5.5.2012
100 m překážek 19.07 Klatovy 4.5.2013
200 m překážek 31.92 Plzeň 8.9.2013
pětiboj 1163 Klatovy 5.5.2012
devítiboj 2248 Klatovy 4.5.2013
hod diskem 1kg 13.64 Klatovy 4.5.2013
hod oštěpem 600g 29.77 Plzeň 6.5.2014
hod kriketovým míčkem 41.09 Klatovy 17.9.2011
vrh koulí 4kg 06.54 Klatovy 4.5.2013
skok daleký 4.04 Klatovy 4.5.2013
skok o tyči 1.50 Klatovy 4.5.2013
skok vysoký 1.38 Klatovy 4.5.2013
Přespolní běh 0:08:47 Skalnice u Střelských Hoštic 15.3.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 4:17.25 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.11.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Plzeňský krajský atletický svaz) PBěh mílaři/M Kostelec-Alfrédov DNS
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 1500 m/J 8 Praha - Eden 4:16.89
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 800 m/M/B02 7 Ústí nad Labem 2:00.22
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 1500 m/M/F Ústí nad Labem DNS
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 800 m/J/F MS Písek 2:04.46
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/M/B01 7 Stará Boleslav 2:02.83
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/M/F 6 Pacov 4:08.80
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/M/F Pacov 2:01.82
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 1500 m/J 5 Praha-Juliska 4:12.60
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 400 m/J/B01 MS Sušice 51.76
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 800 m/Dci/F MS Sušice 1:59.97
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 1500 m/M 6 Praha - Eden 4:04.13
02.06.2018 Laufnacht und Sparkassen Gala 1500 m/M/B2 6 Regensburg 4:04.09
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 800 m/M/F Domažlice 1:57.00
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/M/B01 5 Kladno 4:07.05
13.05.2018 Rolf-Watter-Sportfest 2018 800 m/M/B2 3 Regensburg 1:59.16
10.05.2018 Velká cena města Klatov (Atletika Klatovy) 1000 m/M/F Klatovy 2:38.89
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 1500 m/J 4 Ostrava 4:12.07
31.01.2018 4. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/M/B1 1 Jablonec nad Nisou 2:44.30
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 1500 m/M/B01 2 Praha - Stromovka 4:04.71
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 800 m/M/F MS Praha - Stromovka 1:57.28
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/M/B1 6 Praha-Stromovka 4:09.89
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 3000 m/M/B1 6 Jablonec nad Nisou 09:46.24
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 800 m/M/B1 3 Jablonec nad Nisou 2:01.60