Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Kůtek
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: Tirala Petr
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.59 h Praha-Stromovka 03.12.2016
60 m 07.60 Cheb 28.04.2018
100 m 11.77 Plzeň 10.06.2018
150 m 18.05 h Praha - Strahov 13.01.2017
150 m 17.97 Cheb 28.04.2018
200 m 24.49 h Praha-Stromovka 07.02.2016
200 m 23.75 Plzeň 10.06.2018
300 m 39.43 Chodov 30.04.2016
300 m 39.55 h Praha - Strahov 13.01.2017
400 m 54.28 Plzeň 02.06.2018
1000 m 3:28.08 Sokolov 21.05.2013
vrh koulí 3kg 06.18 Chodov 12.09.2012
hod oštěpem 700g 31.48 Plzeň 04.06.2016
hod oštěpem 800g 27.57 Nýřany 01.07.2017
středoškolský pohár 0512 Karlovy Vary 25.09.2018
sprintérský trojboj 1946 Karlovy Vary 01.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.73 h Praha - Stromovka 20.01.2018
60 m 07.60 Cheb 28.04.2018
100 m 11.77 Plzeň 10.06.2018
150 m 17.97 Cheb 28.04.2018
200 m 24.73 h Praha - Stromovka 27.01.2018
200 m 23.75 Plzeň 10.06.2018
400 m 54.28 Plzeň 02.06.2018
středoškolský pohár 0512 Karlovy Vary 25.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2018 Krajské finále SAP - Karlovarský kraj (Mgr. Vít Mašek, masekvit@seznam.cz, 737600876) středoškolský pohár/Dci 24 Karlovy Vary 0512
25.09.2018 Krajské finále SAP - Karlovarský kraj (Mgr. Vít Mašek, masekvit@seznam.cz, 737600876) 400 m/Dci/B01 4 Karlovy Vary 57.24
25.09.2018 Krajské finále SAP - Karlovarský kraj (Mgr. Vít Mašek, masekvit@seznam.cz, 737600876) 60 m/Dci/B01 4 Karlovy Vary 07.91
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/J/B02 Písek DNS
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 200 m/M/B01 6 Nýřany 24.82
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 100 m/M/FA 5 Nýřany 12.17
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 100 m/M/R02 2 Nýřany 12.28
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/FB Plzeň 11.77
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B01 3 Plzeň 23.75
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R01 3 Plzeň 11.77
02.06.2018 Mezinárodní mítink Oslava atletiky ke 100. výročí vzniku Československa (AK Škoda Plzeň) 400 m/M/F 5 Plzeň 54.28
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 200 m/M/B02 2 Domažlice 23.84
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m/M/R03 5 Domažlice 11.86
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/M/B04 1 Karlovy Vary 11.88
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/M/B04 1 Karlovy Vary 24.21
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/M/B03 1 Karlovy Vary 07.66
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/M/B03 1 Cheb 07.60
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/M/B01 5 Cheb 17.97
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/M/R05 MS Praha - Stromovka 07.75
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/M/B08 MS Praha - Stromovka 24.73
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 200 m/J/B2 1 Praha - Stromovka 25.25
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m/J/B1 2 Praha - Stromovka 07.73
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/J/R4 MS Praha - Strahov 07.75