Karta atleta

Export do excelu
  • Veselý Matěj
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.4 h Český Brod 14.2.2015
60 m 07.87 Kolín 20.5.2014
60 m 07.2 h Český Brod 10.3.2018
100 m 12.24 Praha - Juliska 11.5.2019
150 m 18.33 Praha 29.6.2016
200 m 26.25 Praha 9.9.2015
300 m 41.19 Vlašim 11.5.2014
300 m 45.99 h Praha-Strahov 16.2.2013
400 m 58.31 Praha - Juliska 10.10.2015
1000 m 4:03.57 Kolín 7.5.2013
1000 m 3:06.29 h Jablonec nad Nisou 9.1.2016
1500 m 5:11.91 Praha - Juliska 10.10.2015
60 m překážek 10.61 h Jablonec nad Nisou 9.1.2016
110 m překážek 20.89 Praha - Juliska 10.10.2015
středoškolský pohár 0583 Tišnov 20.9.2017
sedmiboj hala 3463 h Jablonec nad Nisou 9.1.2016
desetiboj 4222 Praha - Juliska 10.10.2015
vrhačský trojboj 1673 Praha-Juliska 15.9.2016
hod břemenem 12kg 10.40 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
hod břemenem 14kg 10.08 h Jablonec nad Nisou 9.1.2018
hod diskem 1kg 34.55 Beroun 5.9.2014
hod diskem 1,5kg 40.17 Praha - Eden 3.6.2016
hod diskem 1,75kg 41.64 Praha - Juliska 9.5.2018
hod diskem 2kg 38.45 Třebíč 18.5.2019
hod kladivem 5kg 21.78 Ostrava 24.9.2016
hod kladivem 6kg 43.68 Praha - Eden 28.8.2018
hod kladivem 7,26kg 34.93 Praha - Juliska 19.5.2018
hod oštěpem 600g 37.31 Vlašim 11.5.2014
hod oštěpem 700g 41.76 Jablonec nad Nisou 2.5.2015
hod oštěpem 800g 44.96 Praha - Eden 29.8.2017
vrh koulí 4kg 13.40 Stará Boleslav 20.4.2014
vrh koulí 4kg 12.28 h Jablonec nad Nisou 1.3.2014
vrh koulí 5kg 14.74 Ostrava 24.9.2016
vrh koulí 5kg 13.87 h Praha-Stromovka 6.2.2016
vrh koulí 6kg 14.47 Praha - Juliska 9.5.2018
vrh koulí 6kg 13.72 h Ostrava 18.2.2017
vrh koulí 7,26kg 13.54 Třebíč 18.5.2019
vrh koulí 7,26kg 13.43 h Praha - Stromovka 2.2.2019
skok daleký 4.64 Praha - Juliska 10.10.2015
skok daleký 5.47 h Český Brod 14.2.2015
skok o tyči 2.50 Praha - Juliska 10.10.2015
skok o tyči 2.00 h Jablonec nad Nisou 9.1.2016
skok vysoký 1.60 Kolín 8.5.2015
skok vysoký 1.66 h Jablonec nad Nisou 9.1.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.54 h Praha - Stromovka 22.1.2019
100 m 12.24 Praha - Juliska 11.5.2019
hod břemenem 12kg 10.40 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
hod diskem 2kg 38.45 Třebíč 18.5.2019
hod kladivem 7,26kg 32.10 Třebíč 18.5.2019
vrh koulí 7,26kg 13.54 Třebíč 18.5.2019
vrh koulí 7,26kg 13.43 h Praha - Stromovka 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J 11 Praha - Eden 14.00
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) disk 1,75kg/J 17 Praha - Eden 35.08
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) kladivo 6kg/J 13 Praha - Eden 38.14
15.09.2018 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek, skupina A kladivo 6kg/J 8 Castellón 32.01
12.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) kladivo 6kg/J/F Stará Boleslav 40.02
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) disk 1,75kg/J 5 Praha - Přátelství 36.56
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 6kg/J Praha - Přátelství 12.83
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) kladivo 6kg/J Praha - Eden 43.68
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J Praha - Eden 13.55
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 800g/J 11 Praha - Eden 37.40
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) koule 7,26kg/M Praha - Eden 12.00
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) koule 6kg/J 10 Praha-Juliska 13.40
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) disk 1,75kg/J 12 Praha-Juliska 40.84
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) kladivo 6kg/J 12 Praha-Juliska 40.41
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) disk 1,75kg/J Praha - Juliska 39.40
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) koule 6kg/J Praha - Juliska 13.73
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) oštěp 800g/J Praha - Eden 43.62
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) disk 1,75kg/J Praha - Eden 40.55
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J Praha - Eden 13.68
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 6kg/J 4 Praha-Stromovka 12.95
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) oštěp 800g/J 4 Praha-Stromovka 42.41
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) koule 7,26kg/M 9 Praha - Juliska 13.03
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) kladivo 7,26kg/M 12 Praha - Juliska 34.93
15.05.2018 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) kladivo 6kg/J Pardubice 39.75
15.05.2018 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) koule 6kg/J Pardubice 14.24
11.05.2018 Přebor Prahy v hodu kladivem všech kategorií (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 6kg/J/F Praha - Vinohrady 38.02
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) koule 6kg/J Praha - Juliska 14.47
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) disk 1,75kg/J Praha - Juliska 41.64
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B07 4 Praha - Eden 18.40
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B03 4 Praha - Eden 07.51
30.04.2018 Kladivo na Čarodějnice (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 6kg/J/F Praha-Vinohrady 38.26
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/J Český Brod 07.2
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek koule 6kg/J 14 Ostrava 13.18
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 6kg/J 4 Praha-Stromovka 13.38
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/M/B5 2 Praha-Strahov 07.79
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/M/B13 2 Praha-Strahov 07.71
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B11 1 Praha-Stromovka 07.81
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 6kg/J Praha-Stromovka 13.50
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B10 4 Praha-Stromovka 07.77
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 6kg/J Praha-Stromovka 13.56
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) koule 6kg/J/F MS Praha - Strahov 13.58
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) břemeno 14kg/J/F 6 Jablonec nad Nisou 10.08
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) koule 6kg/J/F 4 Jablonec nad Nisou 12.99