Karta atleta

Export do excelu
  • Zelinková Natálie
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Atletický klub Hodonín,z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
vrhačský trojboj 1117 Hodonín 25.4.2015
hod diskem 0,75kg 25.12 Šumperk 14.9.2014
hod diskem 1kg 26.26 Hodonín 11.6.2016
hod kladivem 3kg 46.45 Ostrava 24.9.2016
hod kladivem 4kg 40.33 Uherské Hradiště 13.5.2017
hod oštěpem 500g 18.33 Vyškov 12.5.2013
hod oštěpem 600g 18.15 Hodonín 2.6.2019
hod kriketovým míčkem 27.26 Hodonín 3.5.2012
vrh koulí 3kg 10.64 Hodonín 25.4.2015
vrh koulí 3kg 10.02 h Bratislava 13.12.2014
vrh koulí 4kg 09.34 Hodonín 3.6.2017
vrh koulí 4kg 09.25 h Olomouc 28.1.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod diskem 1kg 24.12 Vyškov 18.5.2019
hod kladivem 4kg 36.96 Jihlava 22.6.2019
hod oštěpem 600g 18.15 Hodonín 2.6.2019
vrh koulí 4kg 09.08 Jihlava 22.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) kladivo 4kg/Ž 4 Hranice 35.77
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) disk 1kg/Ž 17 Hranice 21.58
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) koule 4kg/Ž Hranice DNS
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) kladivo 4kg/Jky 6 Praha - Eden 37.03
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) disk 1kg/Jky 17 Praha - Eden 22.24
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) koule 4kg/Jky 18 Praha - Eden 08.29
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/Jky/F 11 Ostrava - Vítkovice 08.75
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) disk 1kg/Jky/F 8 Ostrava - Vítkovice 24.93
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) kladivo 4kg/Jky/F 5 Ostrava - Vítkovice 34.21
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) disk 1kg/Ž/F 13 Vyškov 20.95
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) kladivo 4kg/Ž/F 6 Vyškov 34.97
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) koule 4kg/Ž/F 11 Vyškov 08.05
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) disk 1kg/Ž/F 8 Znojmo 22.30
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) koule 4kg/Ž/F 8 Znojmo 08.72
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) kladivo 4kg/Ž/F 4 Znojmo 33.41
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) kladivo 4kg/Jky Břeclav 33.77
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Jky 7 Břeclav 23.91
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 4kg/Jky 8 Břeclav 09.03
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) koule 4kg/Ž 12 Jihlava 08.69
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) disk 1kg/Ž 15 Jihlava 21.19
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) kladivo 4kg/Ž 5 Jihlava 36.19
28.04.2018 Přebor okresu Hodonín (AK Hodonín) oštěp 600g/Jky/F Hodonín 17.95
28.04.2018 Přebor okresu Hodonín (AK Hodonín) disk 1kg/Jky/F Hodonín 23.92