Karta atleta

Export do excelu
  • Pulgretová Kateřina
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.07 Jihlava 13.05.2012
100 m 14.80 Pacov 08.09.2018
150 m 22.64 Třebíč 07.09.2014
200 m 30.3 Nové Město na Moravě 24.05.2015
300 m 45.04 Třebíč 15.06.2013
400 m 63.22 Pacov 03.09.2016
400 m 62.59 h Praha-Strahov 01.02.2014
600 m 1:46.22 Pardubice 15.09.2012
800 m 2:16.28 Tábor 28.05.2016
800 m 2:17.87 h Praha - Strahov 21.01.2017
1000 m 3:00.79 Třebíč 17.04.2016
1500 m 4:39.05 Kladno 27.08.2016
1500 m 4:36.61 h Praha - Stromovka 25.02.2017
1 anglická míle 5:22.06 Vyškov 07.09.2017
2000 m 6:49.46 Vlašim 14.06.2014
3000 m 10:15.98 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
3000 m 10:01.68 h Ostrava 08.02.2017
5000 m 18:59.05 Ústí nad Orlicí 30.06.2018
10 km silnice 41:30 Běchovice-Praha 24.09.2017
60 m překážek 11.91 Jihlava 13.05.2012
60 m překážek 11.82 h Praha-Strahov 16.01.2011
80 m překážek 12.54 Südstadt 05.10.2014
2000 m překážek 7:45.98 Hradec Králové 15.09.2018
3000 m překážek 12:33.48 Hradec Králové 05.09.2018
pětiboj 2096 Jihlava 13.05.2012
hod diskem 1kg 12.93 Nové Město na Moravě 24.05.2015
hod oštěpem 500g 12.93 Nové Město na Moravě 23.09.2012
hod kriketovým míčkem 35.45 Jihlava 13.05.2012
vrh koulí 3kg 04.25 Nové Město 05.06.2011
skok daleký 4.36 Třebíč 15.06.2013
skok daleký 4.29 h Praha-Strahov 19.01.2013
skok vysoký 1.30 Jihlava 17.06.2012
Přespolní běh 00:07:55 Rozstání-Baldovec 19.03.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.11.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Plzeňský krajský atletický svaz) Přespolní běh/Jky 24 Kostelec-Alfrédov 17:15
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 2000 m př./Jky/F Hradec Králové 7:45.98
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Jky/B01 7 Hradec Králové 2:31.32
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/Jky/F Pacov 5:13.03
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Jky/F Pacov 70.87
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Jky/F Pacov 14.80
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 3000 m př./Ž/F Hradec Králové 12:33.48
21.07.2018 Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 1500 m/Ž/F 9 Nové Město nad Metují 4:47.23
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 800 m/Ž Ústí nad Orlicí 2:21.22
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 5000 m/Ž Ústí nad Orlicí 18:59.05
26.06.2018 Pardubický atletický mítink 2018 (Hvězda Pardubice) 800 m/Ž Pardubice 2:20.79
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 1500 m/Jky 4 Praha-Juliska 4:47.76
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 3000 m/Jky 6 Praha-Juliska 10:21.43
16.06.2018 Krajský přebor mužů a žen (Atletika Jihlava) 1500 m/Ž/F Jihlava 4:56.07
13.06.2018 Ústecké memoriály (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) 3000 m/Ž/F Ústí nad Orlicí 10:36.37
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 3000 m př./Ž/F Pardubice DNF
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/Ž/F Pardubice 2:24.03
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/Ž/B01 2 Litomyšl 2:26.70
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 5000 m/Ž Litomyšl 19:51.40
13.05.2018 Májový mítink na dráze (TJ Nové Město na Moravě z.s.) 1500 m/Ž Nové Město na Moravě 5:14.1
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Jky/F Jihlava 2:27.49
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 1500 m/Ž Praha - Stromovka DNS
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Ž/B 5 Ostrava 4:58.16
27.01.2018 Olympic Hopes Meeting 1500 m/Jky Bratislava 4:54.13
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 1500 m/Ž/F Praha - Strahov 4:50.51
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 400 m/Ž/F Praha - Strahov DQ
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 3000 m/Ž/F Jablonec nad Nisou 10:59.89
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 800 m/Ž/B1 4 Jablonec nad Nisou 2:23.59