Karta atleta

Export do excelu
  • Pavla Brejchová
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ ČZ Strakonice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.00 Plzeň 20.09.2014
60 m 08.23 h Praha-Strahov 31.01.2015
100 m 12.67 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
150 m 21.17 h Praha-Strahov 08.02.2014
150 m 20.08 Praha 13.09.2014
200 m 26.49 Stará Boleslav 16.05.2015
200 m 28.12 h Praha - Strahov 04.02.2017
300 m 44.84 Písek 06.09.2014
400 m 63.29 Písek 26.08.2017
800 m 3:01.10 České Budějovice 25.09.2011
60 m překážek (0.76/7.70) 13.15 České Budějovice 25.09.2011
skok daleký 3.87 h Praha-Strahov 21.01.2012
skok daleký 3.84 Písek 05.05.2012
hod kriketovým míčkem 24.70 České Budějovice 25.09.2011
pětiboj 1568 České Budějovice 25.09.2011
sprintérský trojboj 2170 Kolín 23.08.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.39 Kolín 22.08.2018
100 m 13.09 Písek 08.09.2018
200 m 27.09 Písek 08.09.2018
sprintérský trojboj 2079 Kolín 22.08.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Strakonice (Dalibor Hanzlíček, hanzlicek.L@seznam.cz, ) středoškolský pohár/Dky 5 Letní stadion Blatná 1444
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Strakonice (Dalibor Hanzlíček, hanzlicek.L@seznam.cz, ) 60 m/Dky/B05 1 Letní stadion Blatná 08.0
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Strakonice (Dalibor Hanzlíček, hanzlicek.L@seznam.cz, ) 200 m/Dky/B04 1 Letní stadion Blatná 27.3
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Jky/B03 2 Hradec Králové 27.34
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Jky/R02 6 Hradec Králové 13.32
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Jky/B02 1 Písek 27.09
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Jky/R03 1 Písek 13.09
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Jky/FA 5 Písek 13.41
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/Ž 14 Kolín 2079
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B2 5 Kolín 28.11
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B2 5 Kolín 13.26
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B3 1 Kolín 08.39
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 100 m/Jky/FB Sušice 13.13
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 200 m/Jky/B02 1 Sušice 27.31
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 100 m/Jky/R04 2 Sušice 13.22
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 200 m/Ž/B02 2 Nová Včelnice 27.80
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 100 m/Ž/B01 2 Nová Včelnice 13.35
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m/Ž/F 7 Domažlice 13.67
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m/Ž/R02 3 Domažlice 13.44
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 200 m/Ž/B03 2 Domažlice 28.29