Karta atleta

Export do excelu
  • Vondrová Lada
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér Jaroslav Jón
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.80 Hradec Králové 5.9.2018
60 m 07.73 h Praha-Stromovka 23.1.2018
100 m 12.13 Praha 11.6.2019
150 m 18.07 Praha - Eden 3.5.2019
150 m 18.06 h Praha - Strahov 19.1.2018
200 m 24.21 Ostrava 1.9.2018
200 m 24.12 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 37.33 Ostrava 20.6.2019
300 m 37.93 h Praha - Strahov 19.1.2018
400 m 51.71 Brno 26.7.2019
400 m 52.67 h Ostrava 16.2.2019
500 m 1:11.71 Praha - Eden 3.5.2019
500 m 1:12.11 h Praha-Strahov 18.1.2019
600 m 1:33.35 Pardubice 15.9.2015
800 m 2:10.05 Čáslav 26.8.2018
800 m 2:10.14 h Praha - Stromovka 2.2.2019
1500 m 5:04.41 Pardubice 6.5.2017
1500 m 4:45.45 h Jablonec nad Nisou 31.1.2016
60 m překážek 08.86 h Praha-Stromovka 20.2.2016
100 m překážek 14.09 Třinec 25.6.2016
200 m překážek 31.55 Ústí nad Orlicí 7.9.2014
300 m překážek 40.95 Ústí nad Orlicí 17.8.2019
400 m překážek 56.78 Praha - Eden 15.6.2019
1500 m překážek 5:32.03 Svitavy 2.5.2015
sprintérský trojboj 2728 Hradec Králové 5.9.2018
pětiboj hala 3711 h Praha-Stromovka 12.2.2016
sedmiboj 4832 Praha-Eden 20.5.2016
hod oštěpem 500g 31.83 Praha-Eden 20.5.2016
vrh koulí 3kg 10.44 Pardubice 10.5.2016
vrh koulí 3kg 10.36 h Praha-Stromovka 2.2.2016
vrh koulí 4kg 09.99 h Jablonec nad Nisou 5.2.2017
skok daleký 5.64 Ostrava - Vítkovice 28.9.2017
skok daleký 5.74 h Praha - Strahov 12.1.2018
skok vysoký 1.51 Praha-Eden 20.5.2016
skok vysoký 1.57 h Praha-Stromovka 12.2.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.76 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
100 m 12.13 Praha 11.6.2019
150 m 18.07 Praha - Eden 3.5.2019
150 m 18.45 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 24.22 Turnov 28.5.2019
200 m 24.12 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 37.33 Ostrava 20.6.2019
300 m 38.91 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 51.71 Brno 26.7.2019
400 m 52.67 h Ostrava 16.2.2019
500 m 1:11.71 Praha - Eden 3.5.2019
500 m 1:12.11 h Praha-Strahov 18.1.2019
800 m 2:10.48 Praha - Juliska 11.5.2019
800 m 2:10.14 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m překážek 40.95 Ústí nad Orlicí 17.8.2019
400 m překážek 56.78 Praha - Eden 15.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 400 m/Ž/B01 1 Ústí nad Labem 53.90
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 800 m/Ž/F Ústí nad Labem 2:10.30
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Ústí nad Labem 24.72
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/Ž Hradec Králové 2728
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Ž/F Hradec Králové 07.80
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B01 1 Hradec Králové 24.63
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/B02 1 Hradec Králové 12.30
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/U23Z/R1 1 Ostrava 56.91
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/U23Z/F Ostrava 52.96
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/U23Z/R2 1 Ostrava 24.69
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/U23Z/F Ostrava 24.21
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 200 m/Ž/B01 MS Čáslav 25.35
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 800 m/Ž/F MS Čáslav 2:10.05
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Jky/B01 1 Jablonec nad Nisou 54.74
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Jky/B01 1 Jablonec nad Nisou 24.39
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Jky Jablonec nad Nisou 2:17.03
06.08.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY V ATLETICE 400 m/Ž/R2 6 Berlín 53.21
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Ž/R3 1 Kladno 53.92
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Ž/F Kladno 53.72
21.07.2018 Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/R1 3 Nové Město nad Metují 12.43
21.07.2018 Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 400 m/Ž/B2 1 Nové Město nad Metují 54.63
21.07.2018 Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/F Nové Město nad Metují DNS
14.07.2018 Kladno hází a Kladenské memoriály (A.C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/B 2 Kladno 2:10.71
14.07.2018 Kladno hází a Kladenské memoriály (A.C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B02 Kladno DNS
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/Ž/F MS Pardubice 5:15.28
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/Ž/F MS Pardubice 2:21.04
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Ž/B01 MS Pardubice 56.66
01.03.2018 HALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA V ATLETICE 400 m/Ž/R1 4 Birmingham 53.05
01.03.2018 HALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA V ATLETICE 400 m/Ž/S3 4 Birmingham 53.32
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/B1 1 Praha - Stromovka 52.95
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B1 4 Praha-Stromovka 07.73
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B12 1 Praha-Stromovka 07.75
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B2 1 Praha-Stromovka 24.16
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B20 1 Praha-Stromovka 24.13
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B1 1 Praha - Strahov 18.06
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B1 1 Praha - Strahov 37.93
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 500 m/Ž/B1 1 Praha - Strahov 1:12.68
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B5 1 Praha - Strahov 18.07
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B1 1 Praha - Strahov 38.28
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Ž Praha - Strahov 5.74
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 400 m/Ž/B1 1 Jablonec nad Nisou 56.03
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/R1 8 Jablonec nad Nisou 07.84
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Ž/B1 Jablonec nad Nisou DNF
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 800 m/Ž/B1 1 Jablonec nad Nisou 2:16.82