Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Treglerová
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Oštěp 393 820
    akt. 19.10.2021
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - 1 - - - - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.76 Praha 29.06.2015
60 m 08.50 h Praha-Stromovka 16.01.2018
100 m 14.35 Prostějov 23.09.2018
150 m 20.94 Praha 29.06.2015
150 m 21.17 h Praha-Strahov 22.01.2016
200 m 28.33 h Praha-Stromovka 26.01.2016
200 m 27.88 Kolín 02.06.2018
300 m 44.65 Praha 29.06.2015
300 m 45.00 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 61.45 h Praha - Stromovka 29.01.2017
400 m 62.00 Praha - Eden 07.08.2021
600 m 2:00.24 Praha 02.05.2012
800 m 2:21.61 h Ostrava 18.02.2017
800 m 2:19.39 Třebíč 06.06.2021
1500 m 4:58.98 h Ostrava 19.02.2017
1500 m 4:55.12 Praha - Eden 28.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.25 Praha 25.04.2012
60 m překážek (0.76/8.20) 10.17 h Praha - Strahov 13.12.2014
60 m překážek (0.76/8.50) 09.73 h Praha-Stromovka 12.02.2016
60 m překážek (0.84) 09.87 h Praha - Stromovka 04.02.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 17.07 Praha 11.10.2014
100 m překážek (0.76/8.50) 15.96 Praha-Eden 20.05.2016
100 m překážek (0.84) 16.04 Kolín 02.06.2018
300 m překážek (0.76) 46.78 Praha - Děkanka 14.06.2016
400 m překážek (0.76) 64.32 Olomouc 04.09.2021
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 09.02.2019
skok vysoký 1.53 Praha - Eden 02.10.2021
skok o tyči 2.95 h Praha-Stromovka 03.02.2018
skok o tyči 3.10 Praha - Eden 26.06.2020
skok daleký 4.99 h Jablonec nad Nisou 10.01.2016
skok daleký 5.12 Třebíč 06.06.2021
vrh koulí 2kg 09.77 Praha 14.06.2012
vrh koulí 3kg 11.29 h Jablonec nad Nisou 10.01.2016
vrh koulí 3kg 11.45 Praha-Eden 20.05.2016
vrh koulí 4kg 09.97 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
vrh koulí 4kg 09.75 Kolín 02.06.2018
hod diskem 0,75kg 25.72 Kladno 05.10.2013
hod diskem 1kg 28.11 Nová Paka 10.10.2021
hod kladivem 3kg 15.17 Tábor 14.09.2013
hod oštěpem 500g 46.69 Ostrava 20.06.2015
hod oštěpem 600g 46.55 Praha - Juliska 08.06.2020
hod kriketovým míčkem 57.92 Praha 19.09.2012
pětiboj 2430 Praha - Strahov 13.10.2012
pětiboj hala [Dky] 3162 h Praha-Stromovka 12.02.2016
pětiboj hala [Z] 3084 h Praha - Stromovka 11.02.2017
sedmiboj [Zky] 3945 Praha 12.10.2014
sedmiboj [Dky] 4511 Praha-Eden 21.05.2016
sedmiboj [Z] 4574 Třebíč 06.06.2021
desetiboj 5700 Praha - Eden 12.08.2018
sprintérský trojboj 1545 Praha 09.09.2015
vrhačský trojboj 1502 Praha-Juliska 17.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.50 h Praha-Stromovka 16.01.2018
100 m 14.35 Prostějov 23.09.2018
150 m 21.79 h Praha - Strahov 19.01.2018
200 m 28.93 h Praha-Stromovka 23.01.2018
200 m 27.88 Kolín 02.06.2018
400 m 62.61 h Praha-Stromovka 03.02.2018
400 m 62.54 Praha - Eden 11.08.2018
800 m 2:22.56 h Ostrava 24.02.2018
800 m 2:20.80 Praha - Eden 07.10.2018
1500 m 4:55.12 Praha - Eden 28.09.2018
60 m překážek (0.84) 10.06 h Praha - Stromovka 10.02.2018
100 m překážek (0.84) 16.04 Kolín 02.06.2018
400 m překážek (0.76) 65.03 Kladno 19.05.2018
skok vysoký 1.46 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
skok vysoký 1.51 Aubagne 28.07.2018
skok o tyči 2.95 h Praha-Stromovka 03.02.2018
skok o tyči 3.05 Ústí nad Labem 16.09.2018
skok daleký 4.94 h Praha - Stromovka 10.02.2018
skok daleký 5.06 Praha - Eden 11.08.2018
vrh koulí 4kg 09.97 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
vrh koulí 4kg 09.75 Kolín 02.06.2018
hod diskem 1kg 18.37 Praha - Eden 12.08.2018
hod oštěpem 600g 46.47 Kolín 03.06.2018
pětiboj hala [Z] 3051 h Praha - Stromovka 10.02.2018
sedmiboj [Z] 4558 Kolín 03.06.2018
desetiboj 5700 Praha - Eden 12.08.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Z]/Jky Praha - Eden 4479
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Jky Praha - Eden 1.48
07.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Jky Praha - Eden 5.04
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Jky Praha - Eden 09.49
07.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Jky Praha - Eden 43.74
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky Praha - Eden 16.50
07.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Jky Praha - Eden 2:20.80
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky Praha - Eden 28.29
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 1500 m/Jky 7 Praha - Eden 4:55.12
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Jky Praha - Eden 43.42
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Jky 10 Praha - Eden 3.00
23.09.2018 Velká cena města Prostějov - 72. ročník (Atletický klub Prostějov, z. s.) 100 m překážek (0.84)/Ž Prostějov 17.29
23.09.2018 Velká cena města Prostějov - 72. ročník (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod oštěpem 600g/Ž Prostějov 45.67
23.09.2018 Velká cena města Prostějov - 72. ročník (Atletický klub Prostějov, z. s.) 100 m/Ž Prostějov 14.35
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 4 Ústí nad Labem 67.35
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) skok o tyči/Ž/F 9 Ústí nad Labem 3.05
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) hod oštěpem 600g/Ž/F Ústí nad Labem 43.48
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) skok o tyči/Jky/F 7 Hradec Králové 2.90
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) hod oštěpem 600g/Jky/F Hradec Králové 43.76
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 4kg/Jky 16 Hradec Králové 08.91
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) vrh koulí 4kg/Jky 10 Praha - Přátelství 07.67
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky/B01 5 Praha - Přátelství 16.87
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Jky/F Praha - Přátelství 2:25.05
05.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 4 Stará Boleslav 40.03
02.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) hod oštěpem 600g/U23Z 4 Ostrava 43.31
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Jky Praha - Eden 09.29
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Jky Praha - Eden 39.13
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Jky Praha - Eden 2.85
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok o tyči/Ž 10= Stará Boleslav 2.86
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž Stará Boleslav 42.43
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Ž 16 Stará Boleslav 4.82
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Ž Praha - Eden 41.75
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B04 3 Praha - Eden 28.29
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž 4 Praha - Eden 5.05
12.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) desetiboj/Jky Praha - Eden 5700
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky 4 Praha - Eden 14.47
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) skok daleký/Jky Praha - Eden 5.06
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Jky Praha - Eden 09.05
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Jky Praha - Eden 1.50
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) 400 m/Jky Praha - Eden 62.54
12.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky Praha - Eden 17.20
12.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Jky Praha - Eden 18.37
12.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Jky Praha - Eden 3.00
12.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Jky Praha - Eden 43.27
12.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) 1500 m/Jky Praha - Eden 5:06.23
28.07.2018 Mezistátní utkání ve vícebojích ČR-Španělsko-Francie-Itálie-Švýcarsko-Ukrajina mužů a žen U23 a U20 100 m překážek (0.84)/Jky/B1 6 Aubagne 16.73
28.07.2018 Mezistátní utkání ve vícebojích ČR-Španělsko-Francie-Itálie-Švýcarsko-Ukrajina mužů a žen U23 a U20 skok vysoký/Jky 16 Aubagne 1.51
28.07.2018 Mezistátní utkání ve vícebojích ČR-Španělsko-Francie-Itálie-Švýcarsko-Ukrajina mužů a žen U23 a U20 vrh koulí 4kg/Jky 15 Aubagne 09.58
28.07.2018 Mezistátní utkání ve vícebojích ČR-Španělsko-Francie-Itálie-Švýcarsko-Ukrajina mužů a žen U23 a U20 200 m/Jky/B1 6 Aubagne 28.36
29.07.2018 Mezistátní utkání ve vícebojích ČR-Španělsko-Francie-Itálie-Švýcarsko-Ukrajina mužů a žen U23 a U20 skok daleký/Jky 17 Aubagne 4.82
29.07.2018 Mezistátní utkání ve vícebojích ČR-Španělsko-Francie-Itálie-Švýcarsko-Ukrajina mužů a žen U23 a U20 hod oštěpem 600g/Jky Aubagne 42.84
29.07.2018 Mezistátní utkání ve vícebojích ČR-Španělsko-Francie-Itálie-Švýcarsko-Ukrajina mužů a žen U23 a U20 800 m/Jky 5 Aubagne 2:22.37
29.07.2018 Mezistátní utkání ve vícebojích ČR-Španělsko-Francie-Itálie-Švýcarsko-Ukrajina mužů a žen U23 a U20 sedmiboj [Z]/Jky 15 Aubagne 4389
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) hod oštěpem 600g/Ž Tábor 44.87
15.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) sedmiboj [Z]/Ž Pacov 4351
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž Pacov 28.09
15.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Ž/F Pacov 2:22.94
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek (0.84)/Ž/F Pacov 16.80
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 4kg/Ž/F Pacov 09.60
15.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 600g/Ž/F Pacov 42.04
15.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Ž/F Pacov 4.88
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Ž/F Pacov 1.47
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 4 Pacov 66.15
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek (0.84)/Ž/B03 2 Pacov 17.10
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 600g/Ž/F Pacov 43.16
24.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 600g/Jky 5 Praha-Juliska 42.00
16.06.2018 Mezistátní utkání Česká republika – Maďarsko – Polsko – Slovensko – Slovinsko juniorů a juniorek (Atletický klub AHA Vyškov, z.s.) hod oštěpem 600g/Jky 4 Vyškov 44.88
13.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) hod oštěpem 600g/Ž 9 Ostrava - Vítkovice 42.20
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Ž Praha - Eden 43.02
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Ž 7 Praha - Eden 2.85
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 7 Praha - Eden 16.19
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj [Z]/Jky 6 Kolín 4558
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Jky/B3 3 Kolín 27.88
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Jky Kolín 2:23.65
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.84)/Jky/B2 4 Kolín 16.04
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Jky 8 Kolín 1.48
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Jky 12 Kolín 4.89
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Jky 4 Kolín 09.75
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Jky Kolín 46.47
26.05.2018 Hallesche Werfertage hod oštěpem 600g/Jky 5 Halle 46.36
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Jky Praha-Stromovka 09.06
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Jky Praha-Stromovka 1.42
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) hod oštěpem 600g/Jky Praha-Stromovka 41.72
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Ž Kladno 42.98
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m překážek (0.76)/Ž/B03 1 Kladno 65.03
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Ž/B04 2 Kladno 16.46
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky/B02 4 Praha - Juliska 17.38
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) skok o tyči/Jky Praha - Juliska 2.45
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) skok daleký/Jky Praha - Juliska NM
06.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) sedmiboj [Z]/Jky Bílina 4210
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 200 m/Jky/B01 6 Bílina 29.16
06.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 800 m/Jky Bílina 2:24.39
06.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) hod oštěpem 600g/Jky/F Bílina 45.16
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) vrh koulí 4kg/Jky/F Bílina 09.61
06.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) skok daleký/Jky/F Bílina 5.03
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) skok vysoký/Jky/F 4 Bílina 1.44
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 100 m překážek (0.84)/Jky/B02 1 Bílina 17.79
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/Jky/R1 5 Ostrava 2:22.56
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek skok o tyči/Jky 13 Ostrava 2.77
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Ž/F 9 Jablonec nad Nisou 4.94
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/F 5 Jablonec nad Nisou 10.32
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Ž/F 3= Jablonec nad Nisou 2.80
10.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Jky/B1 2 Praha - Stromovka 2:22.76
10.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Jky/B2 5 Praha - Stromovka 10.06
10.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Jky 12 Praha - Stromovka 1.45
10.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Jky 11 Praha - Stromovka 4.94
10.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Jky 8 Praha - Stromovka 08.86
10.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj hala [Z]/Jky/F 9 Praha - Stromovka 3051
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Jky/B2 4 Praha-Stromovka 62.61
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/R1 6 Praha-Stromovka 10.13
04.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Jky/F Praha-Stromovka 2:23.07
04.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Jky 6 Praha-Stromovka 09.43
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/Ž Praha-Stromovka 2.95
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Ž/B9 4 Praha-Strahov 09.18
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Ž 20 Praha-Strahov 4.60
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/Ž 9 Praha-Strahov 1.40
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B4 6 Praha-Stromovka 10.93
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 9 Praha-Stromovka 08.93
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B21 3 Praha-Stromovka 28.93
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B10 4 Praha - Strahov 21.79
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) skok o tyči/Ž 6 Praha - Strahov 2.40
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B1 8 Praha-Stromovka 10.32
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B4 4 Praha-Stromovka 10.22
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B10 1 Praha-Stromovka 08.50
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/B1 5 Jablonec nad Nisou 10.25
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Jky/F Jablonec nad Nisou 2:26.21
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Jky 7 Jablonec nad Nisou 4.68
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 4kg/Jky Jablonec nad Nisou 09.40
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Z]/Jky 4 Jablonec nad Nisou 2948
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Jky 8 Jablonec nad Nisou 1.46
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 800 m/Ž/B1 7 Jablonec nad Nisou 2:26.38
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) vrh koulí 4kg/Ž/F 6 Jablonec nad Nisou 09.97