Karta atleta

Export do excelu
  • Tešnarová Eva
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.1 h Brno 8.1.2016
100 m 13.75 Jihlava 19.5.2018
150 m 23.9 Brno 27.7.2015
200 m 29.40 Olomouc 5.5.2018
200 m 30.83 h Ostrava 3.2.2018
400 m 73.64 Hodonín 9.9.2017
400 m 77.42 h Ostrava 3.2.2018
600 m 2:03.24 h Bratislava 12.12.2015
800 m 3:06.14 Brno 31.7.2017
800 m 3:17.4 h Brno 8.1.2016
1000 m 4:04.1 Brno 10.8.2015
1500 m 6:11.47 Břeclav 5.9.2015
1500 m 6:09.88 h Ostrava 6.2.2016
hodinovka běh 11700 Brno 20.9.2017
středoškolský pohár 0362 VUT Pod Palackého vrchem 18.9.2018
hod oštěpem 600g 11.03 Hodonín 30.6.2018
vrh koulí 4kg 06.01 Brno 7.8.2017
skok daleký 4.23 VUT Pod Palackého vrchem 18.9.2018
skok daleký 3.81 h Brno 8.1.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2018 Memoriál Františka Nemetze v hodinovce na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) hodinovka/Ž/B1 Mix Brno 11429
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) strPohar/Dky 65 VUT Pod Palackého vrchem 0362
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) dálka/Dky 12 VUT Pod Palackého vrchem 4.23
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Ž/F 5 Brno 4.10
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m/Ž/B08 3 Brno 30.24
30.07.2018 III. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 4kg/Ž/F 4 Brno 05.70
30.07.2018 III. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m/Ž/B01 2 Brno 13.75
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) oštěp 600g/Ž/F 18 Hodonín 11.03
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 200 m/Ž/B04 Hodonín DNS
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 100 m/Ž/R03 6 Jihlava 13.75
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 200 m/Ž 6 Jihlava 29.63
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/Jky/B02 2 Olomouc 13.75
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/Jky/B04 3 Olomouc 29.40
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B3 5 Ostrava 30.83
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B3 5 Ostrava 77.42
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B6 4 Ostrava 31.16