Karta atleta

Export do excelu
  • Marčíková Lenka
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.1 Blansko 7.6.2012
60 m 08.79 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
100 m 13.76 Olomouc 5.5.2018
150 m 23.33 Brno 11.9.2012
150 m 22.20 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
200 m 28.84 Vyškov 11.5.2019
200 m 29.45 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
300 m 49.60 Brno 24.7.2017
300 m 48.70 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
400 m 68.81 Ostrava - Vítkovice 15.9.2018
400 m 71.15 h Ostrava 20.1.2018
500 m 1:32.90 h Bratislava 16.12.2017
600 m 2:16.16 Brno 21.9.2011
800 m 2:45.59 VUT Pod Palackého vrchem 18.9.2018
1000 m 4:11.2 Brno 13.8.2012
1500 m 6:54.3 Brno 1.8.2011
60 m překážek 12.82 Břeclav 20.9.2012
60 m překážek 12.04 h Bratislava 1.2.2014
100 m překážek 20.73 Břeclav 19.5.2013
200 m překážek 37.79 Brno 31.7.2017
400 m překážek 77.93 Břeclav 2.7.2017
sprintérský trojboj 1570 Přerov 1.5.2017
středoškolský pohár 1121 Brno 20.9.2017
hod oštěpem 500g 11.20 České Budějovice 20.10.2013
hod oštěpem 600g 13.43 Hodonín 30.6.2018
hod kriketovým míčkem 22.32 Blansko 7.6.2012
vrh koulí 3kg 07.65 Brno 3.8.2015
vrh koulí 4kg 06.40 Brno 7.8.2017
skok daleký 3.96 Vyškov 14.5.2016
skok daleký 4.15 h Brno-Nový Lískovec 5.1.2018
skok vysoký 1.05 Blansko 2.6.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.79 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
100 m 14.22 Blansko 28.4.2019
150 m 22.20 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
200 m 28.84 Vyškov 11.5.2019
200 m 29.45 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
skok daleký 4.06 h Brno-Nový Lískovec 4.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) strPohar/Dky 53 VUT Pod Palackého vrchem 0485
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 200 m/Dky VUT Pod Palackého vrchem 29.96
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 800 m/Dky 7 VUT Pod Palackého vrchem 2:45.59
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Jky/B2 6 Ostrava - Vítkovice 14.42
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B2 4 Ostrava - Vítkovice 30.68
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B2 8 Ostrava - Vítkovice 68.81
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m př./Ž/B03 3 Brno 38.50
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 4kg/Ž/F Brno 06.36
30.07.2018 III. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 4kg/Ž/F Brno 06.26
30.07.2018 III. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Ž/F 9 Brno 2:56.15
16.07.2018 I. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Ž/F 9 Brno 4.33
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) oštěp 600g/Ž/F 17 Hodonín 13.43
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 400 m př./Ž/B02 4 Hodonín 80.36
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 200 m/Ž/B04 1 Hodonín 30.11
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m př./Jky/F Ostrava - Vítkovice 80.96
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Jky/R01 4 Ostrava - Vítkovice 14.11
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Jky/F 8 Ostrava - Vítkovice 14.04
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B02 6 Ostrava - Vítkovice 29.22
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/Ž/R02 5 Znojmo 14.12
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m př./Ž/B02 4 Znojmo 80.95
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m př./Jky/B02 1 Břeclav 78.73
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Jky/B04 1 Břeclav 29.23
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 400 m př./Ž 4 Jihlava 79.48
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/Jky/B02 3 Olomouc 13.76
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 400 m př./Jky/F 6 Olomouc 80.40
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R2 4 Ostrava 08.84
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B2 5 Ostrava 29.82
27.01.2018 Olympic Hopes Meeting 60 m/Jky/B3 5 Bratislava 09.05
27.01.2018 Olympic Hopes Meeting 60 m/Jky/FB Bratislava 08.84
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B1 4 Ostrava 71.15
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B6 3 Ostrava 30.45
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R3 3 Ostrava - Vítkovice 08.99
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Jky/B1 6 Ostrava - Vítkovice 48.70
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spole) 60 m/Ž/R 6 Brno-Nový Lískovec 09.15
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spole) dálka/Ž 5 Brno-Nový Lískovec 4.15