Karta atleta

Export do excelu
  • Erika Kofroňová
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.23 České Budějovice 13.06.2010
50 m 07.61 h České Budějovice 17.11.2012
60 m 08.60 Znojmo 10.10.2014
60 m 08.62 h Praha-Strahov 24.01.2015
100 m 13.81 Schwechat 08.06.2014
150 m 20.80 Kladno 05.10.2013
150 m 21.02 h Praha 14.12.2013
200 m 28.51 h Praha-Strahov 31.01.2015
200 m 29.19 Tábor 06.06.2015
300 m 52.20 Nová Včelnice 07.05.2011
300 m 62.76 h České Budějovice 04.12.2011
600 m 2:18.51 České Budějovice 03.10.2010
800 m 2:51.32 České Budějovice 29.09.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 11.82 h Praha-Strahov 15.01.2011
60 m překážek (0.76/7.70) 11.56 České Budějovice 29.09.2012
60 m překážek 10.02 Vlašim 24.08.2013
60 m překážek (0.76/8.20) 09.87 h Praha 14.12.2013
60 m překážek (0.84) 10.38 h Praha - Stromovka 27.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 16.60 Praha 13.09.2014
100 m překážek (0.76/8.50) 17.15 Eggenfeld 04.10.2015
100 m překážek (0.84) 17.18 Domažlice 26.05.2018
200 m překážek (0.76) 31.69 Písek 06.09.2014
skok vysoký 1.26 Klatovy 01.05.2015
skok daleký 4.59 h Praha-Stromovka 30.01.2016
skok daleký 4.80 Tábor 26.09.2018
trojskok 10.00 h Praha-Stromovka 16.02.2016
trojskok 9.75 Ostrava 24.09.2016
vrh koulí 3kg 09.16 Tábor 26.09.2017
hod diskem 1kg 22.63 Písek 08.09.2018
hod oštěpem 500g 39.21 Písek 03.09.2016
hod oštěpem 600g 38.05 Domažlice 26.05.2018
hod kriketovým míčkem 56.54 Znojmo 10.10.2014
hod plným míčem 1kg 06.60 Tábor 19.09.2010
středoškolský pohár 1138 Tábor 26.09.2018
pětiboj 2332 České Budějovice 29.09.2012
čtyřboj 1209 České Budějovice 03.10.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.67 h Praha - Stromovka 27.01.2018
60 m 08.75 Tábor 26.09.2018
60 m překážek (0.84) 10.38 h Praha - Stromovka 27.01.2018
100 m překážek (0.84) 17.18 Domažlice 26.05.2018
skok daleký 4.47 h Praha - Stromovka 27.01.2018
skok daleký 4.80 Tábor 26.09.2018
hod diskem 1kg 22.63 Písek 08.09.2018
hod oštěpem 600g 38.05 Domažlice 26.05.2018
středoškolský pohár 1138 Tábor 26.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2018 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) středoškolský pohár/Dky 16 Tábor 1138
26.09.2018 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) skok daleký/Dky Tábor 4.80
26.09.2018 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) 60 m/Dky/B03 1 Tábor 08.75
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/Jky/F 5 Písek 4.55
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) hod oštěpem 600g/Jky/F Písek 33.88
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) hod diskem 1kg/Jky/F Písek 22.63
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 12 Stará Boleslav 33.58
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 5 Tábor 35.20
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek (0.84)/Ž/B03 3 Pacov 17.64
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 600g/Ž/F 7 Pacov 34.69
24.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 600g/Jky 13 Praha-Juliska 35.39
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Ž Praha - Eden DNS
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 1 Domažlice 17.18
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) hod oštěpem 600g/Ž/F Domažlice 38.05
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) skok daleký/Ž/F 5 Domažlice 4.69
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Ž 6 Kladno 35.26
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Ž/B04 5 Kladno 17.69
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) skok daleký/Ž/F 10 Praha - Stromovka 4.47
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) trojskok/Ž/F Praha - Stromovka DNS
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/Ž/R02 3 Praha - Stromovka 08.67
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/B02 2 Praha - Stromovka 10.38