Karta atleta

Export do excelu
  • Linda Průšová
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Fišer Václav
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- 1 - 1 - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.33 Vlašim 03.07.2019
60 m 08.13 h Praha - Strahov 13.01.2020
100 m 12.75 Brno 25.08.2020
150 m 21.43 Kladno 25.04.2014
150 m 20.60 h Praha - Strahov 13.01.2017
200 m 27.98 Vlašim 03.07.2019
300 m 48.79 h Jablonec nad Nisou 22.03.2014
800 m 2:56.94 h Praha 31.01.2014
800 m 2:42.31 Pacov 27.07.2014
60 m překážek 10.22 Vlašim 06.09.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 09.69 h Praha - Strahov 06.12.2014
60 m překážek (0.76/8.50) 11.36 h Jablonec nad Nisou 07.01.2015
100 m překážek (0.76/8.20) 18.32 Pacov 26.07.2014
100 m překážek (0.84) 18.53 Sušice 13.06.2015
100 m překážek (0.76/8.50) 21.84 Pacov 08.08.2015
skok vysoký 1.41 h Český Brod 14.02.2015
skok vysoký 1.51 Pacov 08.08.2015
skok daleký 5.17 h Praha - Strahov 04.02.2017
skok daleký 5.32 Praha - Juliska 04.07.2020
trojskok 12.65 Kladno 18.07.2020
trojskok 12.70 h Praha - Stromovka 23.01.2021
vrh koulí 3kg 07.80 h Jablonec nad Nisou 22.03.2014
vrh koulí 3kg 08.51 Vlašim 05.09.2015
hod diskem 1kg 21.72 Vlašim 05.09.2015
hod kladivem 4kg 14.04 Beroun 27.08.2016
hod oštěpem 500g 23.86 Pacov 09.08.2015
středoškolský pohár 2024 Kolín 03.10.2017
pětiboj 2707 Vlašim 06.09.2014
sedmiboj [Zky] 3299 Pacov 27.07.2014
sedmiboj [Dky] 3410 Pacov 03.07.2016
sprintérský trojboj 2062 Vlašim 03.07.2019
vrhačský trojboj 1045 Vlašim 05.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.24 h Praha - Stromovka 27.01.2018
100 m 13.32 Kladno 19.05.2018
skok vysoký 1.44 Na Lukách, Vlašim 18.09.2018
skok daleký 5.06 Kolín 06.06.2018
trojskok 11.78 h Praha - Strahov 19.01.2018
trojskok 11.98 Tábor 18.07.2018
středoškolský pohár 1142 Na Lukách, Vlašim 18.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Vlašim (Martin Svoboda, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) středoškolský pohár/Dky 8 Na Lukách, Vlašim 1142
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Vlašim (Martin Svoboda, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) skok daleký/Dky Na Lukách, Vlašim 5.10
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Vlašim (Martin Svoboda, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) skok vysoký/Dky Na Lukách, Vlašim 1.44
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) trojskok/Jky Hradec Králové 11.62
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Jky/F 8 Hradec Králové 5.03
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/U23Z 4 Ostrava 11.81
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Jky/F Vlašim 4.96
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Jky/R01 7 Vlašim 13.82
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Jky/F 8 Vlašim 13.97
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Ž 14 Stará Boleslav 4.97
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/Ž 5 Stará Boleslav 11.02
29.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) trojskok/Ž 9 Kladno 11.66
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) trojskok/Ž 6 Tábor 11.98
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Ž/F 11 Pacov 5.03
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) trojskok/Ž/F Pacov 11.58
24.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) trojskok/Jky 4 Praha-Juliska 11.44
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) trojskok/Ž Praha - Eden 11.85
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Jky Kolín 11.62
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Jky 5 Kolín 5.06
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) trojskok/Jky MS Kladno 11.80
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) trojskok/Ž Kladno 11.95
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R04 2 Kladno 13.32
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Jky/R2 Stará Boleslav DNS
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/Jky Stará Boleslav DNS
25.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek trojskok/Jky 6 Ostrava 11.72
18.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) trojskok/Ž Praha - Stromovka DNS
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) trojskok/Ž/F Praha - Stromovka 11.55
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/Ž/F 5 Praha - Stromovka 08.24
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/Ž/R04 2 Praha - Stromovka 08.28
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) trojskok/Jky Praha - Strahov 11.78
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) trojskok/J/F2 Praha - Strahov 11.75