Karta atleta

Export do excelu
  • Ličman Filip
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér Jakub Ryba
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.54 Klatovy 10.10.2015
60 m 06.94 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 10.82 Písek 25.5.2019
150 m 17.84 Stará Boleslav 3.10.2015
150 m 17.59 h Praha - Strahov 19.12.2015
200 m 21.53 Domažlice 26.5.2018
200 m 21.50 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 34.19 Pliezhausen 12.5.2019
300 m 34.59 h Praha - Strahov 12.1.2018
400 m 48.15 Praha - Eden 28.9.2018
400 m 47.64 h Praha - Stromovka 23.2.2019
800 m 2:02.04 Písek 8.9.2018
1000 m 3:16.46 Klatovy 10.10.2015
60 m překážek 08.55 h Praha - Stromovka 4.2.2017
100 m překážek 14.59 Praha 19.9.2015
110 m překážek 15.37 Sušice 6.5.2017
200 m překážek 27.19 Praha 19.9.2015
300 m překážek 37.57 Sušice 15.5.2018
400 m překážek 51.68 Ostrava 1.9.2018
středoškolský pohár 0765 Atletický stadion města Plzně 19.9.2018
středoškolský pohár 1718 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
devítiboj 3627 Klatovy 10.10.2015
hod diskem 1kg 23.15 Klatovy 10.10.2015
hod oštěpem 600g 26.09 Klatovy 10.10.2015
hod oštěpem 800g 30.29 Písek 8.9.2018
vrh koulí 4kg 08.82 Klatovy 10.10.2015
skok daleký 4.91 Klatovy 10.10.2015
skok daleký 4.50 h Plzeň 18.1.2015
skok vysoký 1.42 Klatovy 10.10.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.94 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 10.82 Písek 25.5.2019
200 m 21.72 Písek 25.5.2019
200 m 21.50 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 34.19 Pliezhausen 12.5.2019
400 m 47.64 h Praha - Stromovka 23.2.2019
300 m překážek 38.6 Pliezhausen 12.5.2019
400 m překážek 51.86 Györ 7.7.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek 400 m př./J Györ 51.86
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m př./J/R1 1 Olomouc 53.44
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m př./J/F Olomouc 52.12
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m př./U23M/R2 1 Praha - Eden 52.63
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m př./U23M/F Praha - Eden 54.04
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/M/B01 1 Písek 21.72
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/M/F Písek 10.82
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/M/R01 1 Písek 11.03
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 400 m př./M/B1 5 Plzeň 51.91
12.05.2019 29. Internationales Läufermeeting 2019 (LV Pliezhausen 2012 e.V.) 300 m/M/B2 3 Pliezhausen 34.19
12.05.2019 29. Internationales Läufermeeting 2019 (LV Pliezhausen 2012 e.V.) 300 m př./J Pliezhausen 38.6
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/J/R1 1 Praha - Stromovka 49.12
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/J/F Praha - Stromovka 47.64
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 200 m/M/R2 2 Ostrava 21.65
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/B01 MS Praha - Stromovka 21.50
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/M/B01 MS Praha - Stromovka 21.75
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 400 m/M/B01 MS Praha - Stromovka 48.13
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/M/R01 1 Praha - Stromovka 06.97
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 200 m/M/B01 2 Praha - Stromovka 21.75
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/M/F Praha - Stromovka 06.94