Karta atleta

Export do excelu
  • Janský Martin
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér Ludvík Svoboda
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.48 Vlašim 9.9.2017
60 m 07.20 h Praha - Strahov 12.1.2019
100 m 11.13 Brno 1.6.2019
150 m 17.34 Praha-Eden 6.5.2016
150 m 17.71 h Praha-Stromovka 5.12.2015
200 m 22.63 Praha-Juliska 23.6.2018
200 m 22.08 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 38.72 Brno 7.9.2015
300 m 40.12 h Praha-Strahov 5.2.2015
400 m 53.90 Praha-Juliska 1.10.2016
800 m 2:32.28 Praha 12.10.2013
800 m 2:17.14 h Praha-Stromovka 21.12.2015
1000 m 3:05.91 Praha - Juliska 10.10.2015
1500 m 5:43.01 Praha-Kotlářka 3.10.2015
60 m překážek 09.98 Praha 12.10.2013
60 m překážek 07.92 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m překážek 13.92 Praha 19.9.2015
110 m překážek 14.37 Praha - Juliska 3.6.2019
200 m překážek 26.87 Praha 19.9.2015
300 m překážek 39.17 Praha - Eden 28.9.2017
400 m překážek 56.61 Praha - Eden 3.9.2019
sprintérský trojboj 2102 Vlašim 3.9.2016
pětiboj 1954 Praha 12.10.2013
devítiboj 4859 Praha - Juliska 10.10.2015
klasický pětiboj 2210 Praha-Kotlářka 3.10.2015
vrhačský trojboj 1338 Praha 22.9.2015
hod diskem 1kg 30.69 Praha 22.9.2015
hod diskem 2kg 28.89 Praha-Kotlářka 3.10.2015
hod oštěpem 600g 36.96 Praha - Juliska 10.10.2015
hod kriketovým míčkem 42.18 Praha 12.10.2013
vrh koulí 3kg 11.59 Praha-Stromovka 18.3.2015
vrh koulí 3kg 09.05 h Praha-Stromovka 6.2.2013
vrh koulí 4kg 11.43 Praha - Juliska 10.10.2015
vrh koulí 4kg 12.17 h Praha-Stromovka 21.12.2015
vrh koulí 5kg 09.68 Praha-Juliska 1.10.2016
skok daleký 5.32 Praha 11.10.2014
skok daleký 5.84 h Praha 28.11.2015
skok o tyči 2.90 Praha - Juliska 10.10.2015
skok vysoký 1.76 Praha 22.9.2017
skok vysoký 1.55 h Praha-Stromovka 13.1.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.20 h Praha - Strahov 12.1.2019
100 m 11.13 Brno 1.6.2019
200 m 22.80 Brno 1.6.2019
200 m 22.08 h Praha - Stromovka 2.2.2019
60 m překážek 07.92 h Praha - Stromovka 2.2.2019
110 m překážek 14.37 Praha - Juliska 3.6.2019
400 m překážek 56.61 Praha - Eden 3.9.2019
skok daleký 6.30 Praha - Juliska 29.8.2019
skok vysoký 1.48 Praha - Eden 3.9.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) výška/J 12 Praha - Eden 1.48
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/B01 8 Praha - Eden 12.00
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m př./J/B01 4 Praha - Eden 56.61
30.08.2019 Podblanická tretra (TJ Spartak Vlašim) 110 m př./J Vlašim 15.16
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) dálka/J Praha - Juliska 6.30
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 110 m př./J/F Praha - Juliska 15.11
20.07.2019 Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena (SK Nové Město nad Metují) 110 m př./M 4 Nové Město nad Metují 14.96
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 110 m př./M/B1 2 Tábor 14.77
07.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek 110 m př./J 5 Györ 14.56
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m př./J/R1 1 Olomouc 14.39
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m př./J/F Olomouc 14.19
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/U23M/R2 6 Praha - Eden 22.88
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 110 m př./J/B01 2 Praha - Stromovka 15.28
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/B02 3 Praha - Stromovka 23.19
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) 110 m př./J Praha 14.41
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 110 m př./J Praha - Juliska 14.37
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 110 m př./J/B01 2 Brno 14.66
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m/J/F 4 Brno 11.13
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m/J/R02 3 Brno 11.16
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m/J/B02 2 Brno 22.80
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 110 m př./J/F Praha - Eden 14.68
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 110 m př./J/R01 2 Praha - Eden 14.63
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 100 m/M/FA Sušice 11.25
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 100 m/M/R02 1 Sušice 11.15
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 100 m/J/B01 Praha - Děkanka DNS
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m př./J MS Kolín 14.70
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M MS Kolín 11.22
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./J/R1 1 Praha - Stromovka 08.02
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./J/F Praha - Stromovka 07.97
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/R4 2 Praha - Stromovka 22.27
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/F 5 Praha - Stromovka 22.80
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./J Praha - Stromovka 08.24
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./J/F Praha - Stromovka 07.92
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/FB Praha - Stromovka DNS
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/R01 2 Praha - Stromovka 07.30
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./J/R01 1 Praha - Stromovka 07.98
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/B02 2 Praha - Stromovka 22.08
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m př./J/F MS Praha - Stromovka 08.04
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/M MS Praha - Stromovka 07.23
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./J/B1 1 Praha - Stromovka 08.18
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 200 m/M/B03 MS Praha - Stromovka 22.45
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m př./J/F MS Praha - Stromovka 08.06
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./J/F Praha - Strahov 08.18
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./J/R01 MS Praha - Strahov 08.17
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/J/R02 MS Praha - Strahov 07.20