Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Puczek
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Goroškov Nikolaj, Dudáš Ondřej
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.11 Brno 07.09.2015
60 m 07.59 h Praha - Strahov 13.01.2018
100 m 11.94 Kolín 02.07.2018
150 m 20.40 h Praha-Strahov 11.01.2015
200 m 27.04 Jablonec nad Nisou 15.08.2015
200 m 24.59 h Chemnitz 06.01.2018
300 m 43.02 Kolín 26.08.2015
400 m 58.25 Kolín 02.07.2018
800 m 3:18.92 Stará Boleslav 30.04.2013
1500 m 6:11.47 Kolín 08.07.2016
60 m překážek (0.76) 13.88 h Praha-Strahov 16.02.2013
60 m překážek (0.76) 12.68 Stará Boleslav 12.05.2013
60 m překážek (0.84) 12.49 h Praha - Strahov 07.12.2013
110 m překážek (0.91) 20.05 Kolín 04.07.2017
110 m překážek (0.99) 20.78 Kolín 03.07.2018
skok vysoký 1.96 h Ostrava 25.02.2018
skok vysoký 1.95 Praha-Juliska 24.06.2018
skok o tyči 2.50 h Praha-Strahov 11.01.2015
skok o tyči 2.80 Kolín 17.09.2017
skok daleký 5.38 h Český Brod 10.12.2016
skok daleký 6.01 Kolín 02.07.2018
trojskok 11.41 Stará Boleslav 05.05.2018
vrh koulí 5kg 09.16 h Veletov 02.01.2016
vrh koulí 5kg 09.60 Kolín 08.07.2016
vrh koulí 6kg 09.67 Kolín 02.07.2018
hod diskem 1,5kg 20.74 Kolín 08.07.2016
hod diskem 1,75kg 19.38 Kolín 03.07.2018
hod oštěpem 600g 34.15 Kolín 12.09.2015
hod oštěpem 700g 39.81 Stará Boleslav 21.05.2016
hod oštěpem 800g 39.10 Kladno 26.05.2018
hod kriketovým míčkem 46.79 Kladno 15.09.2013
středoškolský pohár 1239 Kolín 24.09.2019
pětiboj 0769 Stará Boleslav 30.04.2013
desetiboj [Dci] 4262 Kolín 04.07.2017
desetiboj [J] 4160 Kolín 03.07.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok vysoký 1.92 h Jablonec nad Nisou 26.01.2019
skok vysoký 1.95 Kladno 11.05.2019
skok daleký 5.84 Kolín 24.09.2019
hod oštěpem 800g 36.54 Kladno 04.05.2019
středoškolský pohár 1239 Kolín 24.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/J 6= Plzeň 1.83
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, ) středoškolský pohár/Dci 5 Kolín 1239
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, ) skok daleký/Dci Kolín 5.84
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, ) skok vysoký/Dci Kolín 1.87
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/J 5= Kolín 1.82
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 800g/J 17 Kolín 33.73
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/M/F 15 Praha - Eden 1.85
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/J Stará Boleslav 1.90
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 800g/J Stará Boleslav 36.18
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) skok vysoký/M/F 7= Mladá Boleslav 1.85
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/M 2= Kolín 1.90
20.07.2019 Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/M 5 Nové Město nad Metují 1.91
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok vysoký/J/F 5 Olomouc 1.93
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/M 6= Kolín 1.91
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) skok vysoký/U23M/F 15 Praha - Eden 1.88
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/M/F 7 Nové Město nad Metují 1.90
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/J Kolín 1.95
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/M/F 7 Hradec Králové 1.90
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/J Kladno 1.95
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 800g/J/F 7 Kladno 36.54
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/J Kladno 1.85
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/M 5 Kolín 1.85
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/J 5 Praha - Stromovka 1.89
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/M MS Jablonec nad Nisou 1.92
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) skok vysoký/M 6 Praha-Strahov 1.78
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/J Praha - Strahov 1.81