Karta atleta

Export do excelu
  • Koška Matyáš
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Němec Michal
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.24 Praha - Děkanka 29.4.2019
60 m 07.12 Praha - Kotlářka 11.9.2019
60 m 07.06 h Praha - Stromovka 23.2.2019
100 m 10.72 Olomouc 28.6.2019
150 m 17.90 Praha - Eden 29.4.2016
150 m 17.09 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 22.23 Beroun 24.8.2019
200 m 23.08 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 35.89 Praha - Děkanka 29.4.2019
300 m 36.91 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 50.32 Sušice 19.5.2019
400 m 55.74 h Praha-Stromovka 6.2.2016
500 m 1:14.54 h Praha-Strahov 22.1.2016
600 m 1:42.45 h Praha-Strahov 15.1.2016
sprintérský trojboj 2481 Praha - Kotlářka 11.9.2019
skok daleký 6.01 Praha-Juliska 31.8.2016
skok daleký 6.08 h Praha-Stromovka 3.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 yardů 10.24 Praha - Děkanka 29.4.2019
60 m 07.12 Praha - Kotlářka 11.9.2019
60 m 07.06 h Praha - Stromovka 23.2.2019
100 m 10.72 Olomouc 28.6.2019
150 m 17.09 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 22.23 Beroun 24.8.2019
200 m 23.08 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 35.89 Praha - Děkanka 29.4.2019
300 m 36.91 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 50.32 Sušice 19.5.2019
sprintérský trojboj 2481 Praha - Kotlářka 11.9.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/R01 2 Kolín 11.12
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/FA Kolín 10.91
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B01 3 Kolín 22.41
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) sprint. tr/M Praha - Kotlářka 2481
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/M/B01 1 Praha - Kotlářka 07.12
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/M/B01 1 Praha - Kotlářka 11.20
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/M/B01 1 Praha - Kotlářka 22.60
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R01 1 Jablonec nad Nisou 11.05
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/FA Jablonec nad Nisou 10.86
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B01 2 Jablonec nad Nisou 22.26
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/J Stará Boleslav 22.23
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m/M/B01 1 Beroun 22.23
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m/M/FA Beroun 10.80
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m/M/R01 1 Beroun 10.98
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 100 m/M/R1 5 Brno 10.64
07.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek 100 m/J/B1 2 Györ 10.75
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/J/R2 3 Olomouc 22.44
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/J/R2 1 Olomouc 10.75
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/J/F Olomouc 10.72
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/J/F 7 Olomouc 22.60
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/FA Vlašim 11.01
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/R01 1 Vlašim 11.15
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/U23M/R2 2 Praha - Eden 10.87
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/U23M/F 5 Praha - Eden 10.85
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/FA Tábor 10.90
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/R01 1 Tábor 11.07
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/M/B01 2 Tábor 22.45
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 100 m/M/B1 4 Praha - Juliska 10.97
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/FA Kolín 10.89
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B01 2 Kolín 22.43
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/R01 1 Kolín 11.04
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 100 m/M/FA Sušice 10.84
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 100 m/M/R01 1 Sušice 10.83
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 200 m/M/B01 1 Sušice 21.98
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 400 m/M/B01 3 Sušice 50.32
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 400 m/J Kladno 50.65
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 100 m/J/B02 1 Kladno 11.06
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 100 m/J/FA Kladno 11.28
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 200 m/J/B01 1 Kladno 22.68
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 100 m/J/R02 1 Kladno 11.21
29.04.2019 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B01 1= Praha - Děkanka 07.18
29.04.2019 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 y/M/B01 1 Praha - Děkanka 10.24
29.04.2019 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 300 m/M/B01 1 Praha - Děkanka 35.89
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/R1 2 Praha - Stromovka 07.07
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/F 6 Praha - Stromovka 07.06
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/R3 5 Praha - Stromovka 23.29
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B01 3 Jablonec nad Nisou 07.19
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B07 2 Jablonec nad Nisou 07.17
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/FA Praha - Stromovka 07.09
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/R03 1 Praha - Stromovka 07.19
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/B05 2 Praha - Stromovka 23.08
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/M/B02 Praha - Strahov DNS
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B22 1 Praha-Strahov 17.09
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B19 1 Praha-Strahov 36.91