Karta atleta

Export do excelu
  • Vejražka Daniel
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
  • Trenér Veronika Purmanová
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.11 Atletický stadion Chomutov 19.09.2018
60 m 06.94 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m 10.66 Praha-Juliska 23.06.2018
100 m 11.67 h Jablonec nad Nisou 11.02.2015
150 m 16.43 Plzeň 12.09.2015
150 m 16.34 h Praha - Strahov 12.01.2018
200 m 21.14 Praha-Juliska 23.06.2018
200 m 21.31 h Ostrava 24.02.2018
300 m 33.81 Praha - Eden 30.05.2019
300 m 34.21 h Praha-Stromovka 16.01.2018
400 m 48.42 Praha - Juliska 05.06.2017
400 m 48.41 h Praha - Stromovka 09.02.2018
500 m 1:10.98 Praha - Eden 29.04.2016
600 m 1:41.54 Meziboří 14.06.2013
800 m 2:32.72 Bílina 11.05.2013
800 m 2:49.67 h Praha-Stromovka 03.12.2011
60 m překážek 13.24 Bílina 19.05.2012
60 m překážek 09.58 h Praha-Strahov 07.02.2015
200 m překážek 30.82 Bílina 02.06.2015
sprintérský trojboj 2533 Bílina 19.08.2017
středoškolský pohár 1643 Atletický stadion Chomutov 19.09.2018
pětiboj 0982 Bílina 19.05.2012
hod kriketovým míčkem 27.70 Bílina 19.05.2012
skok daleký 4.75 Meziboří 14.06.2013
skok daleký 5.02 h Praha-Strahov 07.02.2015
Přespolní běh 0:04:51 Bílina 23.03.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.94 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m 10.69 Plzeň 28.09.2019
200 m 21.20 Praha - Eden 15.06.2019
200 m 21.50 h Ostrava 16.02.2019
300 m 33.81 Praha - Eden 30.05.2019
400 m 49.05 Praha - Eden 08.06.2019
400 m 50.64 h Praha - Strahov 12.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/J/R3 1 Plzeň 10.96
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/J/B1 1 Plzeň 21.72
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/J/FA Plzeň 10.69
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/R02 1 Kolín 10.93
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/FA Kolín 10.80
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B01 1 Kolín 21.66
07.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/M/R2 4 Hodonín 10.94
07.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/M/F 7 Hodonín 10.93
07.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/M/B1 2 Hodonín 21.42
18.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ 200 m/J/R1 3 Boras 21.21
18.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ 200 m/J/S2 3 Boras 21.36
18.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ 200 m/J/F 7 Boras 21.49
07.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek 200 m/J Györ 21.29
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/J/R1 1 Olomouc 21.94
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/J/F Olomouc 21.54
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 100 m/M/B2 1 Ostrava 10.80
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/U23M/R3 1 Praha - Eden 21.63
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/U23M/F Praha - Eden 21.20
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B03 MS Praha - Eden 49.05
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B03 MS Praha - Eden 22.03
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 100 m/M/B2 2 Praha - Juliska 11.08
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B01 1 Praha - Eden 33.81
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/R3 1 Praha - Stromovka 07.00
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/R1 1 Praha - Stromovka 21.71
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/F Praha - Stromovka 06.94
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/F Praha - Stromovka 21.61
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 60 m/M/R1 4 Ostrava 07.02
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 200 m/M/R1 1 Ostrava 21.50
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 200 m/M/F Ostrava 21.50
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) 200 m/J/B7 1 Lipsko 21.90
19.01.2019 Offene Landeshallenmeisterschaften 60 m/M/R2 3 Chemnitz 07.10
19.01.2019 Offene Landeshallenmeisterschaften 60 m/M/FA 5 Chemnitz 07.06
19.01.2019 Offene Landeshallenmeisterschaften 200 m/M/B3 1 Chemnitz 21.97
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/M/F MS Praha - Strahov 50.64
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/R01 MS Praha - Strahov 07.07
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/J/R04 MS Praha - Strahov 07.13