Karta atleta

Export do excelu
  • Daniel Urban
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: Wastl Miroslav
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 1 - 1 1 - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.83 Pardubice 30.04.2015
150 m 18.44 Svitavy 06.09.2015
150 m 17.70 h Praha - Strahov 10.01.2017
200 m 24.35 h Ostrava 14.01.2016
200 m 23.16 Pardubice 27.05.2017
300 m 38.28 Plzeň 16.06.2015
300 m 37.06 h Praha - Strahov 19.01.2018
400 m 49.39 Pardubice 20.09.2018
400 m 50.11 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
500 m 1:07.26 h Praha - Strahov 20.01.2017
500 m 1:07.87 Pardubice 16.05.2018
600 m 1:23.07 Stará Boleslav 10.05.2017
600 m 1:21.29 h Praha-Strahov 11.01.2019
800 m 1:51.34 Vyškov 16.06.2018
800 m 1:50.83 h Ostrava 17.02.2019
1000 m 2:51.85 Kolín 01.05.2015
1500 m 4:39.12 Pardubice 30.04.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 50.11 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
400 m 50.04 Praha - Eden 15.06.2019
600 m 1:21.29 h Praha-Strahov 11.01.2019
800 m 1:50.83 h Ostrava 17.02.2019
800 m 1:53.89 Praha - Juliska 03.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/J/R3 1 Olomouc 1:56.23
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/J/F Olomouc DNS
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/M/B01 Pardubice DNS
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 800 m/M/B1 7 Ostrava 1:56.19
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/U23M/R1 4 Praha - Eden 50.04
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/U23M/R2 Praha - Eden DNS
12.06.2019 Ústecké memoriály na 800 m a 3000 m (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/M Ústí nad Orlicí 1:55.77
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 800 m/M/B1 6 Praha - Juliska 1:53.89
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 400 m/J Pardubice 50.62
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/M 9 Plzeň 1:55.25
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/J Pardubice 51.02
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/J/R3 Praha - Stromovka DNF
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/J/R1 2 Praha - Stromovka 1:56.35
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/J/F Praha - Stromovka 1:54.28
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 400 m/M/R1 Ostrava DNF
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 800 m/M/R1 2 Ostrava 1:55.89
17.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 800 m/M/F 4 Ostrava 1:50.83
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/M/B01 Praha - Stromovka DNS
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/M/B1 1 Praha - Stromovka 1:52.68
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 600 m/M/B1 1 Praha-Strahov 1:21.29
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/B01 3 Ostrava - Vítkovice 50.11