Karta atleta

Export do excelu
  • Zelenka Marek
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
150 m 19.72 Pardubice 24.05.2015
200 m 24.78 Pardubice 05.05.2018
300 m 42.48 Ústí nad Orlicí 21.06.2015
400 m 53.44 Nové Město nad Metují 26.05.2018
400 m 55.56 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
800 m 2:06.22 Pardubice 19.06.2017
800 m 2:08.47 h Praha - Stromovka 27.01.2019
1500 m 4:31.64 Pardubice 19.09.2017
1500 m 4:30.69 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
středoškolský pohár 1754 Pardubice 18.09.2019
středoškolský pohár 1317 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
hod oštěpem 600g 26.90 Ústí nad Orlicí 21.06.2015
hod oštěpem 700g 27.24 SK Nové Město nad Metují 22.08.2017
hod oštěpem 800g 40.44 Ústí nad Orlicí 18.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 1500 m/Dci/B01 10 Ostrava - Vítkovice 4:30.69
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B03 5 Ostrava - Vítkovice 55.56
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dci 33 Ostrava - Vítkovice 1317
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/J 11 Plzeň 4:35.84
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/J/B2 7 Plzeň 2:08.70
24.09.2019 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Atletika Svitavy) strPohar/Dci 10 Svitavy 1292
24.09.2019 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Atletika Svitavy) 400 m/Dci/B01 2 Svitavy 55.71
24.09.2019 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Atletika Svitavy) 1500 m/Dci/B01 3 Svitavy 4:33.62
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) strPohar/Dci 4 Pardubice 1754
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) 400 m/Dci/B01 2 Pardubice 55.59
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) 1500 m/Dci Pardubice DNF
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/J/B03 6 Kolín 2:07.41
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 800g/J Kolín DNS
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/J/F 7 Kolín 4:40.58
31.08.2019 3.kolo KPD juniorů a dorostu Pardubického kraje „Gigant“ (Atletika Chrudim z.s.) 800 m/J Chrudim 2:12.37
31.08.2019 3.kolo KPD juniorů a dorostu Pardubického kraje „Gigant“ (Atletika Chrudim z.s.) oštěp 800g/J Chrudim 34.06
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 800 m/M 9 Čáslav 2:11.87
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) oštěp 800g/M 18 Čáslav 35.56
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) oštěp 800g/M 16 Pardubice 34.15
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) oštěp 800g/J Pardubice 40.36
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) oštěp 800g/M 12 Ústí nad Orlicí 40.44
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 800 m/M Praha - Stromovka 2:08.47