Karta atleta

Export do excelu
  • Jisl Václav
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.11 Stará Boleslav 12.10.2013
60 m 08.84 h Praha-Strahov 12.01.2014
150 m 19.63 Stará Boleslav 02.09.2015
150 m 22.49 h Praha-Strahov 16.02.2013
200 m 26.77 Stará Boleslav 31.08.2016
300 m 40.83 Stará Boleslav 14.09.2016
400 m 55.42 Kolín 01.05.2016
400 m 54.91 h Praha - Strahov 04.02.2017
800 m 2:00.49 Stará Boleslav 29.08.2018
800 m 2:03.32 h Praha - Stromovka 22.01.2019
1000 m 2:41.05 Stará Boleslav 23.08.2017
1000 m 2:41.67 h Praha-Strahov 18.01.2019
1500 m 4:16.45 Jablonec nad Nisou 18.08.2018
1500 m 4:15.77 h Praha - Stromovka 27.01.2019
2000 m 6:50.02 h Praha - Strahov 13.01.2017
3000 m 09:17.90 Kolín 06.06.2018
3000 m 09:15.92 h Jablonec nad Nisou 17.02.2019
5000 m 16:26.15 Praha - Eden 09.06.2018
10 km silnice 39:31 Běchovice - Praha 29.09.2019
60 m překážek 10.62 Stará Boleslav 12.10.2013
60 m překážek 08.98 h Praha - Strahov 29.01.2017
100 m překážek 15.19 Beroun 28.08.2015
110 m překážek 16.79 Stará Boleslav 21.05.2016
200 m překážek 29.19 Beroun 28.08.2015
300 m překážek 42.64 Stará Boleslav 21.05.2016
400 m překážek 58.27 Kladno 11.05.2019
3000 m překážek 09:58.76 Ostrava 01.09.2018
středoškolský pohár 1405 Sportovní centrum Nymburk 19.09.2018
pětiboj 1636 Stará Boleslav 12.10.2013
devítiboj 3794 Stará Boleslav 10.10.2015
hod diskem 1kg 21.21 Stará Boleslav 10.10.2015
hod oštěpem 600g 21.18 Stará Boleslav 10.10.2015
hod kriketovým míčkem 40.94 Stará Boleslav 12.10.2013
vrh koulí 4kg 08.85 Stará Boleslav 10.10.2015
skok daleký 5.26 Stará Boleslav 10.10.2015
skok daleký 4.68 h Praha-Strahov 16.02.2013
skok o tyči 2.30 Stará Boleslav 10.10.2015
skok vysoký 1.80 Sportovní centrum Nymburk 19.09.2018
skok vysoký 1.71 h Praha-Strahov 09.01.2016
Přespolní běh 0:04:14 Stará Boleslav 13.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:06.75 h Praha - Stromovka 21.01.2020
1000 m 2:50.93 h Praha - Strahov 17.01.2020
1500 m 4:43.37 h Praha - Stromovka 28.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek 10 km/J 26 Běchovice - Praha 39:31
11.09.2019 4. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/M Stará Boleslav 2:05.19
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m př./M/B03 3 Jablonec nad Nisou 17.61
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m př./M/B01 4 Jablonec nad Nisou 59.28
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/M/F Jablonec nad Nisou DNF
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1500 m př./J Stará Boleslav DNF
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 1500 m/M 14 Praha - Děkanka 4:43.10
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 400 m př./M/B02 1 Praha - Děkanka 59.74
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1000 m/J Stará Boleslav 2:48.51
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 3000 m př./J/F Olomouc DNF
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m př./J/R1 8 Olomouc 59.50
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1500 m/M Stará Boleslav DNS
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m př./M/B01 5 Stará Boleslav 58.97
19.06.2019 Veřejná běžecká středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav z.s. ) 3000 m/M/F Stará Boleslav DNF
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m př./M/B02 2 Praha - Eden 59.24
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/J Kolín DNS
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m př./J Kolín 59.97
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 3000 m př./J/F MS Praha - Eden 10:22.41
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m př./M/B01 4 Třebíč 59.57
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/M/B02 3 Třebíč 2:03.51
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 400 m př./J Kladno 58.27
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 3000 m př./M/F MS Praha - Juliska 10:21.60
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/J/F Kladno 4:27.37
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) výška/J Kladno 1.65
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 400 m př./J 4 Kladno 59.28
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/M/B01 5 Kolín 2:41.60
13.04.2019 Jarní běh - 76. ročník, oddílové závody (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav z.s.) Přespolní běh/Mix Stará Boleslav 0:04:14
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/J 13 Praha - Stromovka 09:29.32
17.02.2019 Memoriál Karla Líbala - Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 m (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 3000 m/M/B09 9 Jablonec nad Nisou 09:15.92
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/M/B02 MS Praha - Stromovka 4:16.17
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 1500 m/M/B01 MS Praha - Stromovka 4:15.77
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/M/B3 3 Praha - Stromovka 2:03.32
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 1000 m/M/B3 3 Praha-Strahov 2:41.67
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 3000 m/J/F 5 Praha - Strahov 09:36.86