Karta atleta

Export do excelu
  • Šípek Jiří
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Mladá Boleslav z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.50 Mladá Boleslav 24.04.2019
60 m 07.35 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
100 m 11.55 Hradec Králové 18.05.2019
150 m 18.32 Stará Boleslav 07.09.2016
150 m 17.81 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 23.79 Hradec Králové 15.09.2018
200 m 24.48 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
300 m 38.75 Mladá Boleslav 24.04.2019
300 m 39.21 h Jablonec nad Nisou 24.01.2018
sprintérský trojboj 1996 Bílina 19.08.2017
středoškolský pohár 1127 Městský stadion Mladá Boleslav 20.09.2018
hod diskem 1,5kg 28.71 Jičín 27.05.2017
hod diskem 1,75kg 25.94 Pardubice 05.05.2018
skok daleký 5.53 Jičín 02.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.50 Mladá Boleslav 24.04.2019
60 m 07.35 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
100 m 11.55 Hradec Králové 18.05.2019
150 m 17.81 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 23.86 Hradec Králové 18.05.2019
200 m 24.48 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
300 m 38.75 Mladá Boleslav 24.04.2019
300 m 39.45 h Praha-Strahov 18.01.2019
sprintérský trojboj 1879 Liberec 08.05.2019
hod diskem 1,75kg 23.99 Mladá Boleslav 25.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B04 3 Praha - Eden 11.72
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/M/R01 5 Nové Město nad Metují 11.76
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 200 m/M/B04 Nové Město nad Metují DQ
01.06.2019 Krajské přebory jednotlivců juniorstva a dorostu LKAS 2019 (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/J 4 Liberec 11.74
01.06.2019 Krajské přebory jednotlivců juniorstva a dorostu LKAS 2019 (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/J Liberec DNS
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) disk 1,75kg/J 5 Mladá Boleslav 23.99
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 200 m/J/B01 8 Mladá Boleslav 24.05
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/J/R02 4 Mladá Boleslav 11.95
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/J/FB Mladá Boleslav 12.12
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/R01 7 Hradec Králové 11.55
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B04 3 Hradec Králové 23.86
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) sprint. tr/M 12 Liberec 1879
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/M/B04 2 Liberec 07.71
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/B02 5 Liberec 12.19
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B02 6 Liberec 24.85
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 60 m/M/B01 4 Mladá Boleslav 07.50
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 300 m/M/B02 5 Mladá Boleslav 38.75
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 60 m/M/B05 3 Mladá Boleslav 07.63
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B1 8 Jablonec nad Nisou 07.51
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B6 2 Jablonec nad Nisou 07.51
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 150 m/M/B2 2 Jablonec nad Nisou 18.46
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B02 7 Jablonec nad Nisou 07.54
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B10 3 Jablonec nad Nisou 07.50
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/J/F 4 Jablonec nad Nisou 07.42
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/J/R01 3 Jablonec nad Nisou 07.35
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/J/B02 2 Jablonec nad Nisou 24.48
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/R07 2 Jablonec nad Nisou 07.43
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B03 1 Jablonec nad Nisou 24.67
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B7 4 Praha - Stromovka 07.49
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B18 1 Praha-Strahov 17.81
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B11 2 Praha-Strahov 39.45