Karta atleta

Export do excelu
  • Lisník Petr
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.56 Frýdek-Místek 1.5.2019
60 m 07.56 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
100 m 12.06 Olomouc 19.5.2018
200 m 25.34 Šumperk 22.6.2019
200 m 25.85 h Ostrava 4.2.2017
300 m 40.98 Třinec 14.6.2017
400 m 60.77 Šumperk 14.5.2016
400 m 59.51 h Ostrava 7.1.2017
500 m 1:16.6 Frýdek-Místek 17.5.2017
600 m 1:39.8 Frýdek-Místek 12.4.2017
800 m 2:26.27 Frýdek-Místek 1.5.2017
1 anglická míle 5:42.6 Frýdek-Místek 17.10.2018
3000 m 12:16.7 Frýdek-Místek 11.4.2018
300 m překážek 45.95 Frýdek-Místek 12.6.2017
400 m překážek 70.71 Hranice 28.5.2016
hod diskem 1,75kg 25.05 Frýdek-Místek 10.4.2019
hod oštěpem 700g 40.98 Frýdek-Místek 12.6.2017
hod oštěpem 800g 44.98 Olomouc 25.5.2019
vrh koulí 5kg 09.85 Frýdek-Místek 27.6.2016
skok daleký 5.73 Šumperk 25.8.2018
skok daleký 5.64 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
trojskok 11.88 Olomouc 8.6.2019
skok o tyči 3.20 Šumperk 22.6.2019
skok o tyči 3.11 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
skok vysoký 1.40 Frýdek-Místek 11.8.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.56 Frýdek-Místek 1.5.2019
60 m 07.56 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
100 m 12.06 Šumperk 22.6.2019
200 m 25.34 Šumperk 22.6.2019
hod diskem 1,75kg 25.05 Frýdek-Místek 10.4.2019
hod oštěpem 800g 44.98 Olomouc 25.5.2019
skok daleký 5.64 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
trojskok 11.88 Olomouc 8.6.2019
skok o tyči 3.20 Šumperk 22.6.2019
skok o tyči 3.11 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) tyč/M 8 Šumperk 3.20
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/R06 MS Šumperk 12.06
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/M/B05 2 Šumperk 25.34
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 800g/M 9 Olomouc 39.50
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) tyč/M 10 Olomouc 2.80
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) trojskok/M 9 Olomouc 11.88
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) oštěp 800g/J 6 Olomouc 44.98
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) dálka/J Olomouc DNS
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/J/B04 2 Olomouc 11.93
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) oštěp 800g/M 7 Hranice 44.81
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) tyč/M 9= Hranice 3.00
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) trojskok/M Hranice DNS
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Dci/B01 1 Frýdek-Místek 07.56
10.04.2019 Vložené závody při Trojce na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) disk 1,75kg/J Frýdek-Místek 25.05
10.04.2019 Vložené závody při Trojce na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 800g/J Frýdek-Místek 38.39
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/J 7 Ostrava - Vítkovice 3.01
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/J 12 Ostrava - Vítkovice 5.56
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R02 4 Ostrava - Vítkovice 07.63
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/M 17 Ostrava - Vítkovice 3.11
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/M 14 Ostrava - Vítkovice 5.64
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R04 2 Ostrava - Vítkovice 07.56