Karta atleta

Export do excelu
  • Škojec Jakub
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Atletický klub Hodonín,z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.36 Hodonín 15.5.2012
150 m 22.06 Hodonín 6.6.2013
200 m 24.14 Břeclav 27.8.2017
300 m 51.82 Hodonín 29.4.2012
400 m 51.24 Jihlava 22.6.2019
400 m 51.34 h Ostrava 3.2.2018
800 m 1:55.30 Ostrava 20.6.2019
800 m 1:55.41 h Ostrava 25.1.2018
1000 m 2:35.01 Břeclav 17.7.2019
1500 m 4:17.29 Ostrava - Vítkovice 17.6.2017
1500 m 5:11.72 h Praha-Stromovka 9.3.2013
1 anglická míle 4:34.95 Hodonín 8.9.2018
400 m překážek 61.85 Olomouc 5.5.2018
hod kriketovým míčkem 45.70 Hodonín 30.9.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 51.24 Jihlava 22.6.2019
400 m 51.60 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
800 m 1:55.30 Ostrava 20.6.2019
800 m 1:55.57 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
1000 m 2:35.01 Břeclav 17.7.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/M/B01 1 Břeclav 1:58.58
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 800 m/M/R1 5 Brno 1:58.75
17.07.2019 2.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 1000 m/M Břeclav 2:35.01
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/J/R1 3 Olomouc 1:56.34
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/J/F 6 Olomouc 1:56.31
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 400 m/M/B01 1 Jihlava 51.24
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 800 m/M/B2 4 Ostrava 1:55.30
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/U23M/R2 4 Praha - Eden 1:57.29
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 800 m/M/F Znojmo 1:57.26
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 800 m/M/F Hodonín 1:58.67
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 400 m/J/B03 2 Olomouc 51.97
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/J/R2 3 Praha - Stromovka 2:01.45
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 800 m/M/R1 5 Ostrava 1:58.37
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/J/B 2 Ostrava - Vítkovice 1:55.57
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/B03 3 Ostrava - Vítkovice 51.60
26.01.2019 Mezinárodní mítink 800 m/M/B5 2 Vídeň 1:57.22