Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Pešťák
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Machura Remigius
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.47 h Praha-Stromovka 26.01.2016
150 m 20.77 h Praha-Stromovka 05.12.2015
200 m 28.07 h Praha-Stromovka 07.02.2016
200 m 27.23 Praha - Kotlářka 06.09.2016
300 m 43.96 h Praha - Strahov 19.12.2015
400 m 61.47 Praha - Děkanka 14.06.2016
110 m překážek (0.91) 20.77 Praha-Kotlářka 09.10.2016
200 m překážek (0.76) 37.60 Praha-Eden 03.09.2015
skok vysoký 1.40 Praha - Kotlářka 08.10.2017
skok daleký 5.96 Praha - Juliska 29.08.2019
vrh koulí 4kg 09.08 Praha 27.08.2015
vrh koulí 4kg 10.90 h Praha - Strahov 19.12.2015
vrh koulí 5kg 09.12 h Praha-Stromovka 19.01.2016
vrh koulí 5kg 14.21 Praha - Kotlářka 05.10.2018
vrh koulí 6kg 14.12 h Praha - Stromovka 03.02.2019
vrh koulí 6kg 14.73 Praha - Eden 25.05.2019
vrh koulí 7,26kg 12.24 h Praha - Stromovka 02.02.2020
vrh koulí 7,26kg 13.10 Brno 25.08.2020
hod diskem 1,5kg 46.15 Praha - Podvinný mlýn 22.08.2017
hod diskem 1,75kg 48.92 Olomouc 30.06.2019
hod diskem 2kg 48.31 Jablonec nad Nisou 19.09.2020
hod kladivem 5kg 22.66 Praha - Děkanka 23.08.2016
hod kladivem 6kg 32.88 Praha - Eden 03.09.2019
hod oštěpem 700g 46.20 Praha - Kotlářka 08.10.2017
hod oštěpem 800g 49.10 Praha - Eden 28.08.2018
středoškolský pohár 0005 Praha - Kotlářka 05.10.2018
vrhačský trojboj 1988 Humpolec 29.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok daleký 5.96 Praha - Juliska 29.08.2019
vrh koulí 6kg 14.12 h Praha - Stromovka 03.02.2019
vrh koulí 6kg 14.73 Praha - Eden 25.05.2019
vrh koulí 7,26kg 12.82 Třebíč 18.05.2019
hod diskem 1,75kg 48.92 Olomouc 30.06.2019
hod diskem 2kg 43.72 Praha - Juliska 12.05.2019
hod kladivem 6kg 32.88 Praha - Eden 03.09.2019
hod oštěpem 800g 44.93 Třebíč 18.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) desetiboj [M]/M Stará Boleslav DNS
06.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod diskem 2kg/M Stará Boleslav 43.41
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 6kg/J 13 Plzeň 12.58
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 1,75kg/J Plzeň NM
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 800g/J 14 Plzeň 39.96
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 800g/J 8 Kolín 43.41
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 6kg/J Kolín NM
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1,75kg/J 5 Kolín 41.73
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) hod oštěpem 800g/M/F 10 Praha - Eden 41.60
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) hod diskem 2kg/M/F 10 Praha - Eden 42.51
05.09.2019 4.Vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1,75kg/J Kolín 44.16
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/J MS Praha - Eden 38.65
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod kladivem 6kg/J MS Praha - Eden 32.88
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) hod diskem 1,75kg/J 4 Domažlice 47.14
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) vrh koulí 6kg/J 4 Domažlice 13.36
31.08.2019 48.ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 6kg/J Pacov NM
31.08.2019 48.ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 1,75kg/J Pacov 45.64
31.08.2019 48.ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 2kg/M 7 Pacov 37.03
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok daleký/J 8 Praha - Juliska 5.96
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) vrh koulí 6kg/J 8 Praha - Juliska 11.09
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 800g/J 7 Praha - Juliska 42.62
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod diskem 1,75kg/J Stará Boleslav NM
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) hod diskem 2kg/M Praha - Děkanka NM
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) vrh koulí 7,26kg/M 8 Praha - Děkanka 12.53
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) hod oštěpem 800g/M 7 Praha - Děkanka 43.65
17.08.2019 Mladá Evropa 2019 (do 19 let) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod diskem 1,75kg/J Jablonec nad Nisou 45.18
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrhačský trojboj/J Vlašim DNF
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 6kg/J Vlašim 12.90
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 800g/J Vlašim 43.70
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) vrh koulí 6kg/J/F 16 Olomouc 11.81
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) hod diskem 1,75kg/J/F 5 Olomouc 48.92
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M 15 Stará Boleslav 11.45
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod diskem 2kg/M 7 Stará Boleslav 42.56
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 800g/M 11 Stará Boleslav 38.86
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) hod diskem 2kg/U23M/F 9 Praha - Eden 40.39
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 6kg/J Praha - Stromovka 12.99
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) hod diskem 1,75kg/J Praha - Stromovka NM
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) hod diskem 1,75kg/J Praha 46.14
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) hod diskem 2kg/M 9 Praha - Eden 40.68
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) vrh koulí 7,26kg/M 13 Praha - Eden 11.50
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/M 11 Praha - Eden 39.26
28.05.2019 Vrhačská záplata (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 1,75kg/J Hradec Králové 44.73
28.05.2019 Vrhačská záplata (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 6kg/J Hradec Králové 14.50
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) vrh koulí 6kg/J Praha - Eden 14.73
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,75kg/J Praha - Eden 40.26
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod diskem 2kg/M 9 Třebíč 35.71
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 7,26kg/M 10 Třebíč 12.82
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 800g/M 14 Třebíč 44.93
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) hod diskem 1,75kg/J Praha - Děkanka NM
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) hod kladivem 6kg/J 6 Praha - Děkanka 31.07
12.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) hod diskem 2kg/M Praha - Juliska 43.72
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 6kg/J/F Praha - Stromovka 14.12
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) vrh koulí 6kg/J MS Praha - Stromovka 13.13