Karta atleta

Export do excelu
  • Machotka Dominik
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Petr Šarapatka
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.38 Bílina 17.08.2019
60 m 07.37 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m 11.23 Vlašim 22.06.2019
150 m 17.05 Praha - Eden 07.05.2019
150 m 17.26 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 22.50 Beroun 24.08.2019
200 m 22.76 h Praha-Stromovka 09.02.2019
300 m 35.71 Praha - Eden 30.05.2019
300 m 36.69 h Praha-Strahov 11.01.2019
400 m 49.45 Praha - Eden 15.06.2019
400 m 51.30 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m překážek 16.44 Praha 18.10.2015
300 m překážek 44.13 Praha - Eden 13.06.2017
sprintérský trojboj 2276 Bílina 17.08.2019
hod kladivem 6kg 24.90 Praha - Eden 28.08.2018
vrh koulí 5kg 10.94 h Praha - Stromovka 17.01.2017
vrh koulí 6kg 10.47 Praha - Juliska 14.06.2018
vrh koulí 6kg 09.94 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
skok daleký 5.42 Praha - Přátelství 06.09.2018
skok daleký 5.65 h Praha - Stromovka 04.02.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.38 Bílina 17.08.2019
60 m 07.37 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m 11.23 Vlašim 22.06.2019
150 m 17.05 Praha - Eden 07.05.2019
150 m 17.26 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 22.50 Beroun 24.08.2019
200 m 22.76 h Praha-Stromovka 09.02.2019
300 m 35.71 Praha - Eden 30.05.2019
300 m 36.69 h Praha-Strahov 11.01.2019
400 m 49.45 Praha - Eden 15.06.2019
400 m 51.30 h Praha - Stromovka 22.01.2019
sprintérský trojboj 2276 Bílina 17.08.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/J/B1 3 Plzeň 22.85
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/J/B2 1 Plzeň 50.36
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/J/B01 4 Kolín 50.21
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B02 2 Kolín 22.73
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B01 3 Praha - Eden 50.48
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/B02 2 Praha - Eden 11.29
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/J/B01 4 Praha - Juliska 11.28
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/J/B01 4 Praha - Juliska 22.81
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 400 m/M/B01 1 Beroun 50.11
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m/M/B01 2 Beroun 22.50
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B02 3 Bílina 07.38
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) sprint. tr/M 9 Bílina 2276
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B02 4 Bílina 11.55
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B02 3 Bílina 23.04
09.08.2019 32. Neustädter Läufermeeting 400 m/M/B1 3 Neustadt an der Waldnaab 50.09
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/J/R1 5 Olomouc 23.10
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/J/R1 4 Olomouc 49.99
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/FA Vlašim 11.23
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/B01 2 Vlašim 22.52
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/R02 1 Vlašim 11.56
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/U23M/R3 3 Praha - Eden 49.45
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/U23M/R2 4 Praha - Eden 22.68
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/B01 4 Praha - Stromovka 23.06
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/J/B01 8 Praha - Stromovka 11.63
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/M/B01 3 Tábor 22.56
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m/M/B01 2 Tábor 49.80
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B01 4 Praha - Eden 35.71
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B01 3 Praha - Eden 22.58
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B02 4 Praha - Eden 11.33
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m/J/FA 8 Praha - Eden 11.30
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B01 4 Praha - Eden 50.48
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 200 m/J/B01 5 Praha - Eden 22.83
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m/J/R03 3 Praha - Eden 11.17
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 400 m/M/B02 2 Sušice 50.88
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 200 m/M/B02 1 Sušice 22.67
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 200 m/J/B01 3 Praha - Děkanka 23.41
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) kladivo 6kg/J Praha - Děkanka DNS
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 100 m/J/B05 1 Praha - Děkanka 11.58
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 400 m/M/B04 3 Praha - Juliska 51.57
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B03 4 Praha - Juliska 23.12
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B01 8 Praha - Eden 17.05
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B03 1 Praha - Eden 36.25
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B01 6 Praha - Eden 07.41
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B01 1 Praha - Eden 17.24
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B02 2 Praha - Eden 36.43
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/J/R2 5 Praha - Stromovka 51.65
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/R3 4 Praha - Stromovka 22.82
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B02 6 Jablonec nad Nisou 07.39
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 200 m/M/B01 1 Jablonec nad Nisou 23.45
09.02.2019 Halové závody na 200 m (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B03 1 Praha-Stromovka 22.76
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/FB Praha - Stromovka 07.37
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/R02 5 Praha - Stromovka 07.40
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/J/B02 1 Praha - Stromovka 51.56
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/B04 2 Praha - Stromovka 22.84
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B5 3 Praha - Stromovka 07.52
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B4 1 Praha - Stromovka 51.30
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B7 2 Praha-Strahov 17.26
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B5 3 Praha-Strahov 36.75
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B8 1 Praha-Strahov 17.31
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B9 1 Praha-Strahov 36.69
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/B03 2 Ostrava - Vítkovice 51.69
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B03 1 Ostrava - Vítkovice 23.00