Karta atleta

Export do excelu
  • Jemelka Jan
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.98 Holešov 01.05.2019
60 m 07.63 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
100 m 12.03 Vyškov 11.05.2019
150 m 18.13 Holešov 01.05.2019
150 m 18.07 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 23.95 Vyškov 11.05.2019
200 m 24.19 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
300 m 38.34 Holešov 01.05.2019
400 m 58.02 Opava 08.06.2019
800 m 2:20.30 Zlín 05.06.2019
3000 m 13:11.68 Holešov 01.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.98 Holešov 01.05.2019
60 m 07.63 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
100 m 12.03 Vyškov 11.05.2019
150 m 18.13 Holešov 01.05.2019
150 m 18.07 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 23.95 Vyškov 11.05.2019
200 m 24.19 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
300 m 38.34 Holešov 01.05.2019
400 m 58.02 Opava 08.06.2019
800 m 2:20.30 Zlín 05.06.2019
3000 m 13:11.68 Holešov 01.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.12.2019 Mikulášská laťka (AK Zlín) výška/M/F Zlín NM
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 400 m/M/B04 4 Opava 58.02
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 800 m/M MS Zlín 2:20.30
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/J/B03 3 Olomouc 11.96
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/J/B03 Olomouc DNF
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R02 5 Třinec 12.34
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B05 Třinec DNS
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/J/R03 5 Vyškov 12.03
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/J/B02 2 Vyškov 23.95
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/M/R03 6 Olomouc 12.50
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/M/B03 Olomouc DQ
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/J/B4 3 Ostrava - Vítkovice 12.33
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/J/B3 1 Ostrava - Vítkovice 24.62
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) 300 m/J Zlín 38.46
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 3000 m/M 10 Holešov 13:11.68
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 60 m/J Holešov 07.98
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 150 m/J Holešov 18.13
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 300 m/J Holešov 38.34
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R05 2 Ostrava - Vítkovice 07.63
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B03 3 Ostrava - Vítkovice 24.19
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R01 8 Ostrava - Vítkovice 07.87
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/J/B04 3 Ostrava - Vítkovice 18.07