Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Komárek
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šimánek Jindřich
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Dálka 969 917
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.98 Praha 11 08.06.2012
60 m 07.86 Praha-Eden 06.05.2016
60 m 07.28 h Praha - Stromovka 28.01.2020
100 m 11.35 Zlín 01.06.2019
150 m 18.47 Praha - Děkanka 02.05.2017
150 m 17.22 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 22.82 h Praha - Stromovka 03.02.2019
200 m 22.63 Praha - Eden 05.07.2019
300 m 40.75 h Praha-Strahov 15.01.2016
300 m 35.99 Praha - Eden 29.05.2020
400 m 51.00 Zlín 01.06.2019
600 m 2:14.73 ZŠ Campanus, Praha 11 16.09.2011
800 m 2:41.55 Praha-Juliska 10.06.2013
1000 m 3:13.00 Praha 12.10.2014
1000 m 2:43.44 h Praha - Stromovka 10.02.2019
1500 m 4:41.09 Bílina 05.05.2019
60 m překážek (0.76) 11.98 h Praha-Juliska 24.01.2013
60 m překážek (0.76) 11.96 Praha 01.05.2013
60 m překážek (0.84) 10.95 h Praha-Strahov 13.02.2014
60 m překážek (0.91) 08.44 h Praha - Stromovka 04.02.2017
60 m překážek (0.99) 08.25 h Praha - Stromovka 10.02.2019
60 m překážek (1.06) 08.38 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m překážek (0.84) 17.30 Praha 11.10.2014
110 m překážek (0.91) 14.76 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
110 m překážek (1.06) 15.80 Jablonec nad Nisou 25.08.2018
110 m překážek (0.99) 14.71 Praha - Eden 25.05.2019
300 m překážek (0.84) 42.34 Praha - Eden 29.08.2017
skok vysoký 1.98 Praha - Strahov 05.10.2018
skok vysoký 1.96 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok o tyči 3.15 h Praha - Stromovka 10.02.2019
skok o tyči 3.00 Zlín 02.06.2019
skok daleký 6.95 h Praha - Stromovka 09.02.2019
skok daleký 7.19 Praha - Eden 05.07.2019
trojskok 13.43 Praha - Přátelství 13.05.2018
trojskok 13.26 h Praha-Strahov 18.01.2019
vrh koulí 3kg 08.05 Praha 20.06.2013
vrh koulí 4kg 08.31 Praha 12.10.2014
vrh koulí 6kg 10.80 Bílina 05.05.2018
vrh koulí 6kg 11.51 h Praha - Stromovka 09.02.2019
hod diskem 1kg 21.77 Praha 11.10.2014
hod diskem 1,75kg 27.93 Bílina 05.05.2019
hod oštěpem 600g 25.09 Praha 11.10.2014
hod oštěpem 800g 37.66 Praha - Juliska 12.05.2019
hod kriketovým míčkem 43.16 Praha 01.05.2013
středoškolský pohár 1494 Praha - Strahov 05.10.2018
středoškolský pohár 1353 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
pětiboj 1601 Praha 12.10.2013
čtyřboj 0329 ZŠ Campanus, Praha 11 16.09.2011
sedmiboj hala [J] 4988 h Praha - Stromovka 10.02.2019
devítiboj 3209 Praha 12.10.2014
desetiboj [J] 5714 Zlín 02.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.35 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
100 m 11.35 Zlín 01.06.2019
150 m 17.40 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 22.82 h Praha - Stromovka 03.02.2019
200 m 22.63 Praha - Eden 05.07.2019
400 m 51.00 Zlín 01.06.2019
1000 m 2:43.44 h Praha - Stromovka 10.02.2019
1500 m 4:41.09 Bílina 05.05.2019
60 m překážek (0.99) 08.25 h Praha - Stromovka 10.02.2019
110 m překážek (0.99) 14.71 Praha - Eden 25.05.2019
110 m překážek (1.06) 16.16 Jablonec nad Nisou 07.09.2019
skok vysoký 1.96 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.94 Praha - Stromovka 12.06.2019
skok o tyči 3.15 h Praha - Stromovka 10.02.2019
skok o tyči 3.00 Zlín 02.06.2019
skok daleký 6.95 h Praha - Stromovka 09.02.2019
skok daleký 7.19 Praha - Eden 05.07.2019
trojskok 13.26 h Praha-Strahov 18.01.2019
trojskok 13.41 Praha - Eden 03.09.2019
vrh koulí 6kg 11.51 h Praha - Stromovka 09.02.2019
vrh koulí 6kg 10.66 Zlín 01.06.2019
hod diskem 1,75kg 27.93 Bílina 05.05.2019
hod oštěpem 800g 37.66 Praha - Juliska 12.05.2019
středoškolský pohár 1318 Praha - Eden 02.10.2019
sedmiboj hala [J] 4988 h Praha - Stromovka 10.02.2019
desetiboj [J] 5714 Zlín 02.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) středoškolský pohár/Dci 21 Praha - Eden 1318
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) skok daleký/Dci/S02 1 Praha - Eden 6.32
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) skok vysoký/Dci/S02 1 Praha - Eden 1.84
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 110 m překážek (0.99)/J/B1 3 Plzeň 14.97
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/J Plzeň 6.89
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) trojskok/J 14 Plzeň 12.35
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/J Kolín 6.80
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.99)/J/B01 2 Kolín 14.75
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/J 9 Kolín 12.50
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/M/F Jablonec nad Nisou 7.05
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/M/F 7= Jablonec nad Nisou 1.80
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B01 3 Jablonec nad Nisou 16.16
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/J Praha - Eden 13.41
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok vysoký/J Praha - Eden 1.88
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok daleký/J Praha - Juliska 6.73
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok vysoký/J Praha - Juliska 1.85
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (0.99)/J/F 4 Praha - Juliska 15.13
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) trojskok/M/F 7 Mladá Boleslav 13.29
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B01 6 Mladá Boleslav 16.21
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) skok daleký/M/F 4 Mladá Boleslav 6.83
27.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) skok daleký/M 11 Brno 6.72
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/M 12 Tábor 6.70
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) skok daleký/M Praha - Eden 7.19
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B04 1 Praha - Eden 22.63
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok vysoký/J/F 10 Olomouc 1.89
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok daleký/J/F Olomouc 6.86
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/M 6 Kolín 6.83
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/M 8 Kolín 1.91
16.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) skok daleký/U23M/F 7 Praha - Eden 7.05
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/B01 1 Praha - Stromovka 15.01
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/J/B01 5 Praha - Stromovka 11.50
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/J Praha - Stromovka 1.94
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/M/F Nové Město nad Metují 7.13
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/M/F 10 Nové Město nad Metují 1.85
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/J/B2 2 Zlín 11.35
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/J Zlín 6.54
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) vrh koulí 6kg/J 7 Zlín 10.66
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/J Zlín 1.87
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 400 m/J/B 2 Zlín 51.00
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 1500 m/J/B 2 Zlín 4:50.65
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/B 1 Zlín 14.82
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok o tyči/J 7 Zlín 3.00
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod diskem 1,75kg/J Zlín NM
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 800g/J 5 Zlín 36.98
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) desetiboj [J]/J/F 5 Zlín 5714
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/F 5 Praha - Eden 14.99
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) skok daleký/J Praha - Eden 6.75
26.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) skok o tyči/J Praha - Eden NM
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/R02 1 Praha - Eden 14.71
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/M/F 8 Hradec Králové 6.68
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/M/F 6 Hradec Králové 1.90
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) skok o tyči/J 5 Praha - Děkanka 2.95
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) skok vysoký/J Praha - Děkanka 1.78
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 100 m/J/B03 1 Praha - Děkanka 11.47
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) skok daleký/M 4 Praha - Juliska 6.75
12.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B01 3 Praha - Juliska 23.17
12.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 800g/M 9 Praha - Juliska 37.66
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) desetiboj [J]/J Bílina 5662
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 100 m/J Bílina 11.63
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 400 m/J Bílina 52.07
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 1500 m/J Bílina 4:41.09
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 110 m překážek (0.99)/J Bílina 15.29
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) hod diskem 1,75kg/J Bílina 27.93
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) hod oštěpem 800g/J Bílina 24.49
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) vrh koulí 6kg/J Bílina 10.04
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) skok daleký/J Bílina 6.17
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) skok o tyči/J Bílina 2.90
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) skok vysoký/J Bílina 1.81
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/R1 3 Praha - Stromovka 08.36
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/J 8 Praha - Stromovka 1.89
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/J 7 Praha - Stromovka 6.87
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/F 7 Praha - Stromovka 09.09
09.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/B1 5= Praha - Stromovka 07.37
09.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/J Praha - Stromovka 6.95
09.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 6kg/J 5 Praha - Stromovka 11.51
09.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/J Praha - Stromovka 1.89
10.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/J/B 3 Praha - Stromovka 2:43.44
10.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/B1 2 Praha - Stromovka 08.25
10.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) sedmiboj hala [J]/J/F Praha - Stromovka 4988
10.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/J 4 Praha - Stromovka 3.15
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/F Praha - Stromovka DNF
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/J/F Praha - Stromovka 6.67
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/R01 4 Praha - Stromovka 08.33
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/B04 1 Praha - Stromovka 22.82
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) skok vysoký/J MS Praha - Stromovka 1.90
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m překážek (0.99)/J/F MS Praha - Stromovka 08.31
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/B1 4 Praha - Stromovka 08.32
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/M 6 Praha - Stromovka 6.63
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B2 3 Praha-Strahov 17.40
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) trojskok/M 7 Praha-Strahov 13.26
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/J/B3 1 Jablonec nad Nisou 07.35
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/J Jablonec nad Nisou NM
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 6kg/J 9 Jablonec nad Nisou 10.36
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/J Jablonec nad Nisou 1.96
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/B1 2 Jablonec nad Nisou 08.43
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/J 6= Jablonec nad Nisou 3.00
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/J/B1 2 Jablonec nad Nisou 2:51.10
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj hala [J]/J 8 Jablonec nad Nisou 4024