Karta atleta

Export do excelu
  • Chlubna Martin
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Jelínková Veronika
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.04 Kolín 07.06.2017
60 m 07.94 h Nymburk 21.01.2020
100 m 12.22 Kolín 01.05.2019
150 m 24.10 Kolín 20.06.2014
150 m 20.10 h Praha - Strahov 19.12.2015
200 m 25.18 Kladno 04.05.2019
200 m 25.42 h Praha - Strahov 11.01.2020
300 m 41.68 Kolín 25.04.2017
300 m 40.07 h Praha - Strahov 07.12.2019
400 m 56.87 Kolín 01.05.2019
800 m 3:15.33 Stará Boleslav 30.04.2013
1000 m 3:55.71 Kolín 07.05.2013
60 m překážek 13.33 Stará Boleslav 30.04.2013
400 m překážek 62.99 Kladno 04.05.2019
pětiboj 0649 Stará Boleslav 30.04.2013
hod kladivem 5kg 08.87 Jablonec nad Nisou 04.06.2016
hod kriketovým míčkem 37.22 Stará Boleslav 30.04.2013
skok daleký 4.80 Kolín 18.06.2017
skok daleký 5.11 h Nymburk 21.01.2020
chůze dráha 3000 m 23:43.80 Praha - Eden 28.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.94 h Nymburk 21.01.2020
200 m 25.42 h Praha - Strahov 11.01.2020
skok daleký 5.11 h Nymburk 21.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 60 m/J/R10 MS Praha - Strahov 07.95
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 300 m/J/B06 MS Praha - Strahov 40.07
15.09.2019 2. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice,z.s.) 200 m/M/B01 2 Roztoky 25.1
15.09.2019 2. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice,z.s.) 100 m/M/B01 4 Roztoky 12.5
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m př./J Stará Boleslav 66.45
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 200 m/M/F 6 Stará Boleslav 25.21
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 100 m/M/F 8 Stará Boleslav 12.50
19.05.2019 3. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 100 m/M/B01 4 Stará Boleslav 12.48
19.05.2019 3. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 200 m/M/B03 1 Stará Boleslav 25.40
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 200 m/J/B01 6 Kladno 25.18
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 400 m př./J 5 Kladno 62.99
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R03 7 Kolín 12.22
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/M/B03 2 Kolín 56.87