Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Skuhrovec
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Bartůněk Jan
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.09 Praha - Juliska 11.10.2015
60 m 07.95 h Praha-Stromovka 06.02.2016
100 m 11.99 Praha-Stromovka 22.05.2018
150 m 18.22 h Praha - Strahov 12.01.2018
400 m 59.52 Praha - Juliska 12.10.2019
1000 m 3:29.20 Praha - Juliska 11.10.2015
1500 m 5:45.77 Praha - Juliska 13.10.2019
100 m překážek (0.84) 16.87 Praha - Juliska 10.10.2015
110 m překážek (0.99) 18.24 Praha - Juliska 13.10.2019
skok vysoký 1.53 Praha - Juliska 12.10.2019
skok o tyči 2.80 Praha - Juliska 13.10.2019
skok daleký 5.83 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 4kg 11.42 Praha 22.09.2015
vrh koulí 4kg 12.16 h Praha - Strahov 19.12.2015
vrh koulí 5kg 12.97 h Praha - Stromovka 05.02.2017
vrh koulí 5kg 13.46 Praha - Přátelství 19.05.2017
vrh koulí 6kg 13.60 h Praha - Strahov 19.01.2019
vrh koulí 6kg 13.80 Praha - Juliska 20.08.2019
vrh koulí 7,26kg 12.02 Turnov 24.08.2019
hod diskem 1kg 42.02 Praha 27.05.2015
hod diskem 1,5kg 41.09 Praha - Děkanka 19.06.2017
hod diskem 1,75kg 41.28 Praha - Děkanka 03.07.2018
hod diskem 2kg 37.68 Kladno 25.08.2018
hod kladivem 4kg 33.25 Stará Boleslav 03.10.2015
hod kladivem 5kg 43.16 Praha - Eden 29.08.2017
hod kladivem 6kg 50.88 Litomyšl 03.08.2019
hod kladivem 7,26kg 42.80 Kladno 08.06.2019
hod oštěpem 600g 47.21 Stará Boleslav 03.10.2015
hod oštěpem 700g 58.76 Praha - Kotlářka 07.10.2017
hod oštěpem 800g 54.91 Praha - Eden 07.05.2019
hod břemenem 14kg 13.11 Pardubice 10.03.2019
hod břemenem 16kg 11.83 Pardubice 08.03.2020
devítiboj 4097 Praha - Juliska 11.10.2015
desetiboj [J] 5102 Praha - Juliska 13.10.2019
vrhačský trojboj 1737 Praha - Vokovice 18.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.07 Praha - Juliska 12.10.2019
400 m 59.52 Praha - Juliska 12.10.2019
1500 m 5:45.77 Praha - Juliska 13.10.2019
110 m překážek (0.99) 18.24 Praha - Juliska 13.10.2019
skok vysoký 1.53 Praha - Juliska 12.10.2019
skok o tyči 2.80 Praha - Juliska 13.10.2019
skok daleký 5.83 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 6kg 13.60 h Praha - Strahov 19.01.2019
vrh koulí 6kg 13.80 Praha - Juliska 20.08.2019
vrh koulí 7,26kg 12.02 Turnov 24.08.2019
hod diskem 1,75kg 40.72 Domažlice 01.09.2019
hod diskem 2kg 37.28 Turnov 24.08.2019
hod kladivem 6kg 50.88 Litomyšl 03.08.2019
hod kladivem 7,26kg 42.80 Kladno 08.06.2019
hod oštěpem 800g 54.91 Praha - Eden 07.05.2019
hod břemenem 14kg 13.11 Pardubice 10.03.2019
desetiboj [J] 5102 Praha - Juliska 13.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) desetiboj [J]/J 4 Praha - Juliska 5102
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m/J/B01 4 Praha - Juliska 12.07
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 400 m/J/B01 6 Praha - Juliska 59.52
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (0.99)/J 6 Praha - Juliska 18.24
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod diskem 1,75kg/J Praha - Juliska 38.94
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) vrh koulí 6kg/J Praha - Juliska 13.72
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok daleký/J 5 Praha - Juliska 5.83
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok o tyči/J/SA 2= Praha - Juliska 2.80
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok vysoký/J 6 Praha - Juliska 1.53
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 800g/J/SB 1 Praha - Juliska 49.76
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 1500 m/J/B02 4 Praha - Juliska 5:45.77
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 1,75kg/J 16 Plzeň 36.62
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) hod kladivem 6kg/J 8 Plzeň 45.75
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 800g/J 8 Plzeň 50.22
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) hod kladivem 6kg/J Praha - Děkanka 45.96
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) vrh koulí 6kg/J Praha - Děkanka 13.07
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 6kg/J 6 Kolín 47.01
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 6kg/J 9 Kolín 13.01
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1,75kg/J 8 Kolín 40.71
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/J Praha - Eden 52.96
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod kladivem 6kg/J Praha - Eden 48.15
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) hod kladivem 6kg/J Domažlice 45.50
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) hod diskem 1,75kg/J 8 Domažlice 40.72
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) vrh koulí 6kg/J Praha - Juliska 13.60
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 800g/J Praha - Juliska 53.24
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) vrh koulí 7,26kg/M 7 Turnov 12.02
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) hod diskem 2kg/M 8 Turnov 37.28
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) hod kladivem 7,26kg/M 4 Turnov 42.13
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) vrh koulí 6kg/J Praha - Juliska 13.80
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) hod kladivem 6kg/J Litomyšl 50.88
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) vrh koulí 6kg/J/F 11 Olomouc 13.30
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) hod kladivem 6kg/J/F 6 Olomouc 50.56
24.06.2019 VZ v hodu diskem a kladivem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 6kg/J/F Praha - Vinohrady 45.48
24.06.2019 VZ v hodu diskem a kladivem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 1,75kg/J/F Praha - Vinohrady 39.89
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) hod diskem 2kg/M 12 Rumburk 35.53
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) hod kladivem 7,26kg/M 10 Rumburk 34.22
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M 8 Rumburk 11.74
18.06.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 6kg/J Kladno 46.34
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) hod kladivem 7,26kg/U23M/F 12 Praha - Eden 39.91
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 6kg/J 4 Praha - Stromovka 12.97
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) hod diskem 1,75kg/J 4 Praha - Stromovka 39.64
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) hod diskem 1,75kg/J 7 Praha 36.76
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 7,26kg/M/F 19 Kladno 10.40
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 2kg/M/F 12 Kladno 33.93
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 7,26kg/M/F 4 Kladno 42.80
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) vrh koulí 6kg/J Praha - Eden 13.59
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,75kg/J Praha - Eden 40.50
26.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) hod kladivem 6kg/J Praha - Eden 49.68
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) hod diskem 2kg/M 8 Bílina 36.23
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) hod kladivem 7,26kg/M Bílina 41.82
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) hod diskem 1,75kg/J 5 Praha - Děkanka 39.46
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) hod kladivem 6kg/J 4 Praha - Děkanka 38.46
12.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) hod diskem 2kg/M Praha - Juliska DNS
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/M Praha - Eden 54.91
30.04.2019 4. ročník závodu Kladivo na Čarodějnice (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 6kg/J Praha - Vinohrady 46.02
10.03.2019 42. ročník Velká cena města Pardubic v hodu břemenem (Hvězda Pardubice z.s.) hod břemenem 14kg/J 7 Pardubice 13.11
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 6kg/J 15 Praha - Stromovka 12.91
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 6kg/J/F Praha - Stromovka 13.38
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) vrh koulí 6kg/J MS Praha - Stromovka 12.82
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 6kg/J Praha - Stromovka 13.14
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 6kg/J/F MS Praha - Strahov 13.60