Karta atleta

Export do excelu
  • Skuhrovec Adam
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.09 Praha - Juliska 10.10.2015
60 m 07.95 h Praha-Stromovka 06.02.2016
100 m 11.99 Praha-Stromovka 22.05.2018
150 m 18.22 h Praha - Strahov 12.01.2018
400 m 59.52 Praha - Juliska 12.10.2019
1000 m 3:29.20 Praha - Juliska 10.10.2015
1500 m 5:45.77 Praha - Juliska 12.10.2019
100 m překážek 16.87 Praha - Juliska 10.10.2015
110 m překážek 18.24 Praha - Juliska 12.10.2019
devítiboj 4097 Praha - Juliska 10.10.2015
desetiboj 5102 Praha - Juliska 12.10.2019
vrhačský trojboj 1737 Praha - Vokovice 18.09.2018
hod břemenem 14kg 13.11 Pardubice 10.03.2019
hod diskem 1kg 42.02 Praha 27.05.2015
hod diskem 1,5kg 41.09 Praha - Děkanka 19.06.2017
hod diskem 1,75kg 41.28 Praha - Děkanka 03.07.2018
hod diskem 2kg 37.68 Kladno 25.08.2018
hod kladivem 4kg 33.25 Stará Boleslav 03.10.2015
hod kladivem 5kg 43.16 Praha - Eden 29.08.2017
hod kladivem 6kg 50.88 Litomyšl 03.08.2019
hod kladivem 7,26kg 42.80 Kladno 08.06.2019
hod oštěpem 600g 47.21 Stará Boleslav 03.10.2015
hod oštěpem 700g 58.76 Praha - Kotlářka 07.10.2017
hod oštěpem 800g 54.91 Praha - Eden 07.05.2019
vrh koulí 4kg 11.42 Praha 22.09.2015
vrh koulí 4kg 12.16 h Praha - Strahov 19.12.2015
vrh koulí 5kg 13.46 Praha - Přátelství 19.05.2017
vrh koulí 5kg 12.97 h Praha - Stromovka 04.02.2017
vrh koulí 6kg 13.80 Praha - Juliska 20.08.2019
vrh koulí 6kg 13.60 h Praha - Strahov 19.01.2019
vrh koulí 7,26kg 12.02 Turnov 24.08.2019
skok daleký 5.83 Praha - Juliska 12.10.2019
skok o tyči 2.80 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.53 Praha - Juliska 12.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.07 Praha - Juliska 12.10.2019
400 m 59.52 Praha - Juliska 12.10.2019
1500 m 5:45.77 Praha - Juliska 12.10.2019
110 m překážek 18.24 Praha - Juliska 12.10.2019
desetiboj 5102 Praha - Juliska 12.10.2019
hod břemenem 14kg 13.11 Pardubice 10.03.2019
hod diskem 1,75kg 40.72 Domažlice 01.09.2019
hod diskem 2kg 37.28 Turnov 24.08.2019
hod kladivem 6kg 50.88 Litomyšl 03.08.2019
hod kladivem 7,26kg 42.80 Kladno 08.06.2019
hod oštěpem 800g 54.91 Praha - Eden 07.05.2019
vrh koulí 6kg 13.80 Praha - Juliska 20.08.2019
vrh koulí 6kg 13.60 h Praha - Strahov 19.01.2019
vrh koulí 7,26kg 12.02 Turnov 24.08.2019
skok daleký 5.83 Praha - Juliska 12.10.2019
skok o tyči 2.80 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.53 Praha - Juliska 12.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) desetiboj/J 4 Praha - Juliska 5102
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m/J/B01 4 Praha - Juliska 12.07
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 400 m/J/B01 6 Praha - Juliska 59.52
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 110 m př./J 6 Praha - Juliska 18.24
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) disk 1,75kg/J Praha - Juliska 38.94
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) koule 6kg/J Praha - Juliska 13.72
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) dálka/J 5 Praha - Juliska 5.83
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) tyč/J/SA 2= Praha - Juliska 2.80
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) výška/J 6 Praha - Juliska 1.53
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) oštěp 800g/J/SB 1 Praha - Juliska 49.76
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 1500 m/J/B02 4 Praha - Juliska 5:45.77
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) disk 1,75kg/J 16 Plzeň 36.62
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) kladivo 6kg/J 8 Plzeň 45.75
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) oštěp 800g/J 8 Plzeň 50.22
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) kladivo 6kg/J Praha - Děkanka 45.96
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) koule 6kg/J Praha - Děkanka 13.07
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 6kg/J 6 Kolín 47.01
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 6kg/J 9 Kolín 13.01
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1,75kg/J 8 Kolín 40.71
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 800g/J Praha - Eden 52.96
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) kladivo 6kg/J Praha - Eden 48.15
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) kladivo 6kg/J Domažlice 45.50
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) disk 1,75kg/J 8 Domažlice 40.72
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) koule 6kg/J Praha - Juliska 13.60
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) oštěp 800g/J Praha - Juliska 53.24
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) koule 7,26kg/M 7 Turnov 12.02
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) disk 2kg/M 8 Turnov 37.28
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) kladivo 7,26kg/M 4 Turnov 42.13
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) koule 6kg/J Praha - Juliska 13.80
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) kladivo 6kg/J Litomyšl 50.88
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) koule 6kg/J/F 11 Olomouc 13.30
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) kladivo 6kg/J/F 6 Olomouc 50.56
24.06.2019 VZ v hodu diskem a kladivem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 6kg/J/F Praha - Vinohrady 45.48
24.06.2019 VZ v hodu diskem a kladivem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) disk 1,75kg/J/F Praha - Vinohrady 39.89
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) disk 2kg/M 12 Rumburk 35.53
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) kladivo 7,26kg/M 10 Rumburk 34.22
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) koule 7,26kg/M 8 Rumburk 11.74
18.06.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) kladivo 6kg/J Kladno 46.34
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) kladivo 7,26kg/U23M/F 12 Praha - Eden 39.91
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 6kg/J 4 Praha - Stromovka 12.97
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) disk 1,75kg/J 4 Praha - Stromovka 39.64
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) disk 1,75kg/J 7 Praha 36.76
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) koule 7,26kg/M/F 19 Kladno 10.40
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) disk 2kg/M/F 12 Kladno 33.93
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) kladivo 7,26kg/M/F 4 Kladno 42.80
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J Praha - Eden 13.59
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) disk 1,75kg/J Praha - Eden 40.50
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) kladivo 6kg/J Praha - Eden 49.68
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) disk 2kg/M 8 Bílina 36.23
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) kladivo 7,26kg/M Bílina 41.82
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) disk 1,75kg/J 5 Praha - Děkanka 39.46
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) kladivo 6kg/J 4 Praha - Děkanka 38.46
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) disk 2kg/M Praha - Juliska DNS
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) oštěp 800g/M Praha - Eden 54.91
30.04.2019 4. ročník závodu Kladivo na Čarodějnice (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 6kg/J Praha - Vinohrady 46.02
10.03.2019 42. ročník Velká cena města Pardubic v hodu břemenem (Hvězda Pardubice z.s.) břemeno 14kg/J 7 Pardubice 13.11
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 6kg/J 15 Praha - Stromovka 12.91
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 6kg/J/F Praha - Stromovka 13.38
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) koule 6kg/J MS Praha - Stromovka 12.82
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 6kg/J Praha - Stromovka 13.14
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) koule 6kg/J/F MS Praha - Strahov 13.60