Karta atleta

Export do excelu
  • Janouch David
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SK Nové Město nad Metují
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
30 m 03.31 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018
60 m 07.71 Dvůr Králové nad Labem 21.08.2019
60 m 07.73 h Jablonec nad Nisou 15.01.2020
100 m 11.98 Dvůr Králové nad Labem 21.08.2019
150 m 20.51 Hradec Králové 27.06.2015
150 m 19.02 h Praha - Strahov 10.01.2017
200 m 24.45 Mladá Boleslav 25.05.2019
200 m 24.63 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
300 m 38.91 Dvůr Králové nad Labem 22.08.2018
300 m 38.75 h Jablonec nad Nisou 21.02.2018
400 m 53.15 Mladá Boleslav 25.05.2019
400 m 53.54 h Jablonec nad Nisou 22.01.2020
500 m 1:08.58 Stará Boleslav 04.09.2019
500 m 1:10.30 h Jablonec nad Nisou 09.01.2019
600 m 1:29.16 h Jablonec nad Nisou 17.01.2018
800 m 1:59.74 Stará Boleslav 11.09.2019
800 m 2:01.18 h Jablonec nad Nisou 28.02.2018
1000 m 2:48.14 Liberec 08.05.2017
1000 m 2:47.49 h Jablonec nad Nisou 29.01.2020
110 m překážek 21.40 Pardubice 07.05.2016
200 m překážek 33.47 Hradec Králové 27.06.2015
300 m překážek 44.36 Jičín 02.09.2017
400 m překážek 61.44 Jablonec nad Nisou 26.08.2017
sprintérský trojboj 1950 Dvůr Králové nad Labem 21.08.2019
hod oštěpem 600g 24.62 Stará Boleslav 03.09.2014
hod oštěpem 800g 31.81 Nové Město nad Metují 26.05.2018
skok daleký 4.24 Kolín 08.05.2014
skok daleký 4.80 h Jilemnice 07.12.2017
skok vysoký 1.50 h Jilemnice 07.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.73 h Jablonec nad Nisou 15.01.2020
200 m 24.63 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
300 m 38.84 h Jablonec nad Nisou 15.01.2020
400 m 53.54 h Jablonec nad Nisou 22.01.2020
500 m 1:10.42 h Jablonec nad Nisou 08.01.2020
800 m 2:02.41 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
1000 m 2:47.49 h Jablonec nad Nisou 29.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.09.2019 4. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/M Stará Boleslav 1:59.74
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 500 m/J Stará Boleslav 1:08.58
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 800 m/M/F 8 Mladá Boleslav 2:02.18
21.08.2019 Letní mítink a Memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) sprint. tr/M/F Dvůr Králové nad Labem 1950
21.08.2019 Letní mítink a Memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/M/F 4 Dvůr Králové nad Labem 07.71
21.08.2019 Letní mítink a Memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 100 m/M/B01 2 Dvůr Králové nad Labem 11.98
21.08.2019 Letní mítink a Memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 200 m/M/B01 2 Dvůr Králové nad Labem 24.50
20.07.2019 Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena (SK Nové Město nad Metují) 400 m/M/B3 5 Nové Město nad Metují 53.15
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 800 m/M/B3 4 Tábor 2:01.71
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/J/R3 6 Olomouc 2:00.82
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/M/F 9 Kolín 2:03.07
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 800 m/M/B02 5 Nové Město nad Metují 2:03.33
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 400 m/J/B01 3 Mladá Boleslav 53.15
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 200 m/J/B02 3 Mladá Boleslav 24.45
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/M/B02 5 Hradec Králové 2:04.12
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/J/R02 6 Jičín 12.13
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) oštěp 800g/J 12 Jičín 26.73
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 400 m/J/B01 4 Jičín 54.09
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/J/R1 7 Praha - Stromovka 2:02.74
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 800 m/M/B01 7 Jablonec nad Nisou 2:04.26
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/J/F Jablonec nad Nisou 2:02.43
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/M/B01 4 Jablonec nad Nisou 2:04.96
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/M/B02 1 Jablonec nad Nisou 54.59
23.01.2019 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 800 m/M/F Jablonec nad Nisou 2:05.99
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 600 m/M/B01 5 Jablonec nad Nisou 1:29.50
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 300 m/M/B02 3 Jablonec nad Nisou 39.52
09.01.2019 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 500 m/M/B01 2 Jablonec nad Nisou 1:10.30
09.01.2019 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 200 m/M/B02 2 Jablonec nad Nisou 24.97
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/J/B01 9 Ostrava - Vítkovice 2:05.73