Karta atleta

Export do excelu
  • Brychta Jiří
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Nové Město na Moravě z.s.
  • Trenér Petr Hubáček
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.48 Humpolec 1.6.2013
150 m 22.93 Humpolec 1.6.2013
200 m 25.30 Jihlava 28.4.2018
300 m 49.54 Pacov 15.9.2012
400 m 51.01 Litomyšl 8.6.2019
400 m 52.89 h Praha - Strahov 20.1.2019
800 m 1:53.68 Olomouc 28.6.2019
800 m 1:58.75 h Praha - Stromovka 23.2.2019
1000 m 2:33.86 Brno 28.8.2019
1500 m 4:02.13 Pacov 31.8.2019
1500 m 4:25.01 h Praha - Stromovka 27.1.2019
1 anglická míle 4:29.85 Vyškov 5.9.2019
3000 m 09:09.8 Jičín 22.9.2019
3000 m 09:20.22 h Praha - Stromovka 2.2.2019
10000 m 34:06.44 Břeclav 27.4.2019
60 m překážek 13.15 Jihlava 1.5.2013
200 m překážek 37.52 Třebíč 3.5.2014
pětiboj 0996 Třebíč 21.9.2013
hod kriketovým míčkem 27.36 Jihlava 1.5.2013
vrh koulí 3kg 05.26 Velké Meziříčí 8.9.2013
skok daleký 3.72 Třebíč 15.6.2013
skok vysoký 1.21 Velké Meziříčí 8.9.2013
Přespolní běh 20:43 Kostelec-Alfrédov 24.11.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 51.01 Litomyšl 8.6.2019
400 m 52.89 h Praha - Strahov 20.1.2019
800 m 1:53.68 Olomouc 28.6.2019
800 m 1:58.75 h Praha - Stromovka 23.2.2019
1000 m 2:33.86 Brno 28.8.2019
1500 m 4:02.13 Pacov 31.8.2019
1500 m 4:25.01 h Praha - Stromovka 27.1.2019
1 anglická míle 4:29.85 Vyškov 5.9.2019
3000 m 09:09.8 Jičín 22.9.2019
3000 m 09:20.22 h Praha - Stromovka 2.2.2019
10000 m 34:06.44 Břeclav 27.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2019 Jičínské memoriály (AC TJ Jičín) 3000 m/M/F Jičín 09:09.8
05.09.2019 Vyškovská míle, Běh naděje (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1 míle/M Vyškov 4:29.85
31.08.2019 48.ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/M Pacov 4:02.13
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) 1000 m/M 7 Brno 2:33.86
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 1500 m/M Čáslav 4:08.64
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 400 m/M/B01 3 Čáslav 51.54
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 800 m/M/R2 3 Brno 1:54.49
20.07.2019 Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena (SK Nové Město nad Metují) 1500 m/M 20 Nové Město nad Metují 4:20.55
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 800 m/M/F Kladno 1:55.88
07.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek 800 m/J 4 Györ 1:58.16
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/J/R1 2 Olomouc 1:55.28
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/J/F Olomouc 1:53.68
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/M Pardubice 4:06.83
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/U23M/R3 4 Praha - Eden 1:54.78
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/U23M/F 5 Praha - Eden 1:57.55
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) 800 m/M/B2 4 Praha 1:57.54
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m/M/B01 4 Litomyšl 51.01
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/M/BA 1 Litomyšl 1:55.82
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1500 m/M/F Třebíč 4:13.17
28.05.2019 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov) 800 m/M/B3 1 Turnov 1:56.82
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 400 m/J 4 Pardubice 52.32
19.05.2019 Májový mítink na dráze (TJ Nové Město na Moravě z.s) 1500 m/M Nové Město na Moravě 4:17.1
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 800 m/M/B01 1 Ústí nad Orlicí 1:56.62
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 400 m/M/B02 1 Ústí nad Orlicí 51.09
27.04.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10000 m (TJ Lokomotiva Břeclav) 10000 m/J Břeclav 34:06.44
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/J/R3 3 Praha - Stromovka 1:58.75
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/J Praha - Stromovka DNF
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/J/F 8 Praha - Stromovka 2:05.85
14.02.2019 Atletický čtvrtek (SSK Vítkovice) 800 m/M Ostrava - Vítkovice 2:01.08
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/M/B02 MS Praha - Stromovka 09:20.22
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 1500 m/M/B01 MS Praha - Stromovka 4:25.01
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 800 m/M/F 5 Praha - Strahov 2:02.83
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 400 m/M/B01 3 Praha - Strahov 52.89
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/J/B01 5 Ostrava - Vítkovice 2:03.13
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/J/F 4 Ostrava - Vítkovice 09:34.01