Karta atleta

Export do excelu
  • Jiří Brychta
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Nové Město na Moravě z.s.
  • Trenér: Hubáček Petr
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    800 m 1332 911
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.48 Humpolec 01.06.2013
150 m 22.93 Humpolec 01.06.2013
200 m 23.42 Jihlava 13.06.2020
300 m 49.54 Pacov 15.09.2012
400 m 51.63 h Praha - Strahov 26.01.2020
400 m 50.58 Jihlava 13.06.2020
800 m 1:53.68 Olomouc 30.06.2019
800 m 1:55.90 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
1000 m 2:33.86 Brno 28.08.2019
1500 m 4:25.01 h Praha - Stromovka 27.01.2019
1500 m 4:02.13 Pacov 31.08.2019
1 anglická míle 4:29.85 Vyškov 05.09.2019
3000 m 09:20.22 h Praha - Stromovka 03.02.2019
3000 m 09:09.8 Jičín 22.09.2019
10000 m 34:06.44 Břeclav 27.04.2019
60 m překážek (0.76) 13.15 Jihlava 01.05.2013
200 m překážek (0.76) 37.52 Třebíč 03.05.2014
skok vysoký 1.21 Velké Meziříčí 08.09.2013
skok daleký 3.72 Třebíč 15.06.2013
vrh koulí 3kg 05.26 Velké Meziříčí 08.09.2013
hod kriketovým míčkem 27.36 Jihlava 01.05.2013
pětiboj 0996 Třebíč 21.09.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 52.89 h Praha - Strahov 20.01.2019
400 m 51.01 Litomyšl 08.06.2019
800 m 1:58.75 h Praha - Stromovka 23.02.2019
800 m 1:53.68 Olomouc 30.06.2019
1000 m 2:33.86 Brno 28.08.2019
1500 m 4:25.01 h Praha - Stromovka 27.01.2019
1500 m 4:02.13 Pacov 31.08.2019
1 anglická míle 4:29.85 Vyškov 05.09.2019
3000 m 09:20.22 h Praha - Stromovka 03.02.2019
3000 m 09:09.8 Jičín 22.09.2019
10000 m 34:06.44 Břeclav 27.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.11.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (atletický klub/oddíl Zdraví a sportovní aktivity) Přespolní běh/J Dříteč DNF
22.09.2019 Jičínské memoriály (AC TJ Jičín) 3000 m/M/F Jičín 09:09.8
05.09.2019 Vyškovská míle, Běh naděje (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1 anglická míle/M Vyškov 4:29.85
31.08.2019 48.ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/M Pacov 4:02.13
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) 1000 m/M 7 Brno 2:33.86
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 1500 m/M Čáslav 4:08.64
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 400 m/M/B01 3 Čáslav 51.54
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 800 m/M/R2 3 Brno 1:54.49
20.07.2019 Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena (SK Nové Město nad Metují) 1500 m/M 20 Nové Město nad Metují 4:20.55
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 800 m/M/F Kladno 1:55.88
07.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek 800 m/J 4 Györ 1:58.16
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/J/R1 2 Olomouc 1:55.28
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/J/F Olomouc 1:53.68
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/M Pardubice 4:06.83
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/U23M/R3 4 Praha - Eden 1:54.78
16.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/U23M/F 5 Praha - Eden 1:57.55
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) 800 m/M/B2 4 Praha 1:57.54
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m/M/B01 4 Litomyšl 51.01
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/M/BA 1 Litomyšl 1:55.82
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1500 m/M/F Třebíč 4:13.17
28.05.2019 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov) 800 m/M/B3 1 Turnov 1:56.82
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 400 m/J 4 Pardubice 52.32
19.05.2019 Májový mítink na dráze (TJ Nové Město na Moravě z.s) 1500 m/M Nové Město na Moravě 4:17.1
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 800 m/M/B01 1 Ústí nad Orlicí 1:56.62
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 400 m/M/B02 1 Ústí nad Orlicí 51.09
27.04.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10000 m (TJ Lokomotiva Břeclav) 10000 m/J Břeclav 34:06.44
31.03.2019 Běh Lorenzovými sady (TJ Spartak Třebíč, spolek) Přespolní běh/M/B 2 Třebíč 0:13:55
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/J/R3 3 Praha - Stromovka 1:58.75
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/J Praha - Stromovka DNF
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/J/F 8 Praha - Stromovka 2:05.85
14.02.2019 Atletický čtvrtek (SSK Vítkovice) 800 m/M Ostrava - Vítkovice 2:01.08
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/M/B02 MS Praha - Stromovka 09:20.22
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 1500 m/M/B01 MS Praha - Stromovka 4:25.01
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 800 m/M/F 5 Praha - Strahov 2:02.83
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 400 m/M/B01 3 Praha - Strahov 52.89
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/J/B01 5 Ostrava - Vítkovice 2:03.13
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/J/F 4 Ostrava - Vítkovice 09:34.01