Karta atleta

Export do excelu
  • Antonín Horčička
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér: Ton Svatoslav
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.63 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
100 m 12.10 Znojmo 09.06.2019
200 m 24.55 Jihlava 22.06.2019
200 m 24.72 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
300 m 42.62 h Praha - Strahov 10.01.2017
400 m 55.93 Ostrava - Vítkovice 28.09.2017
400 m 55.67 h Ostrava 20.01.2018
vrh koulí 6kg 09.04 Brno 20.06.2018
hod diskem 1,75kg 21.76 Brno 20.06.2018
hod oštěpem 800g 33.59 Brno 20.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.69 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
100 m 12.10 Znojmo 09.06.2019
200 m 24.94 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
200 m 24.55 Jihlava 22.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B03 6 Břeclav 12.65
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B04 5 Břeclav 25.81
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/M/R02 7 Jihlava 12.21
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 200 m/M/B03 4 Jihlava 24.55
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/R01 5 Znojmo 12.10
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/M/B03 Znojmo DNS
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/J/B03 4 Olomouc 11.97
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/J/B04 6 Olomouc 25.00
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/R01 6 Vyškov 12.11
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/M/B02 8 Vyškov 24.68
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/J/R02 4 Vyškov 12.29
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/J/B02 6 Vyškov 25.06
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B01 5 Ostrava - Vítkovice 24.94
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R03 5 Ostrava - Vítkovice 07.69
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R05 4 Ostrava - Vítkovice 07.72
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B06 3 Ostrava - Vítkovice 25.13
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/B04 2 Ostrava - Vítkovice 07.76
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B04 5 Ostrava - Vítkovice 25.41