Karta atleta

Export do excelu
  • Vedrová Michaela
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.65 Ostrava - Vítkovice 27.05.2013
60 m 09.78 h Ostrava 26.02.2013
300 m 68.40 Ostrava-Vítkovice 02.10.2013
800 m 3:15.0 Ostrava 02.05.2012
60 m překážek 14.20 Ostrava 02.05.2012
pětiboj 0838 Ostrava 02.05.2012
vrhačský trojboj 1909 Přerov 01.05.2016
hod diskem 0,75kg 38.52 Stará Boleslav 03.10.2015
hod diskem 1kg 38.96 Opava 26.04.2016
hod kladivem 3kg 36.71 Opava 08.08.2017
hod kladivem 4kg 30.86 Leiria 21.09.2019
hod oštěpem 500g 47.75 Třinec 25.06.2016
hod oštěpem 600g 44.68 Kladno 28.07.2018
hod kriketovým míčkem 58.45 Hranice 08.09.2013
vrh koulí 2kg 13.06 Ostrava-Vítkovice 06.05.2014
vrh koulí 2kg 11.38 h Ostrava 14.12.2013
vrh koulí 3kg 12.96 Břeclav 05.06.2016
vrh koulí 3kg 12.75 h Opava 02.01.2017
vrh koulí 4kg 11.67 Břeclav 26.08.2017
vrh koulí 4kg 11.75 h Ostrava 24.02.2018
skok daleký 3.12 Ostrava - Vítkovice 27.05.2013
skok daleký 3.40 h Ostrava 26.02.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) disk 1kg/Jky 9 Plzeň 32.01
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) kladivo 4kg/Jky 13 Plzeň 28.98
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) oštěp 600g/Jky Plzeň 39.70
21.09.2019 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek sk. A disk 1kg/Ž 7 Leiria 31.83
21.09.2019 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek sk. A kladivo 4kg/Ž 8 Leiria 30.86
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 600g/Jky Břeclav 38.39
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) kladivo 4kg/Jky 6 Břeclav 30.79
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Jky 7 Břeclav 31.77
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) disk 1kg/Ž 17 Praha - Juliska 30.10
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) oštěp 600g/Ž 11 Praha - Juliska 37.37
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) disk 1kg/Ž 15 Plzeň 30.16
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) oštěp 600g/Ž 9 Plzeň 39.86
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) koule 4kg/Jky 7 Ostrava - Vítkovice 10.03
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) oštěp 600g/Jky Ostrava - Vítkovice 38.61
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) disk 1kg/Jky 9 Ostrava - Vítkovice 26.66
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) oštěp 600g/Jky Ostrava-Martinov 39.49
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/Jky 5 Ostrava - Vítkovice 10.95
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/Jky 4 Ostrava - Vítkovice 11.11
05.01.2019 Župní přebor ve skoku o tyči a vrhu koulí (Tj Sokol Opava) koule 4kg/Ž Opava 10.23