Karta atleta

Export do excelu
  • Hlaváčová Tereza
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Mladá Boleslav z.s.
  • Trenér Vladimír Koudelka
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.35 Liberec 14.5.2014
150 m 21.89 Liberec 14.5.2014
200 m 32.11 Stará Boleslav Houštka 27.9.2016
300 m 47.15 Mladá Boleslav 18.6.2014
300 m 49.23 h Jablonec nad Nisou 1.2.2014
400 m 63.86 Jablonec nad Nisou 4.6.2016
400 m 65.60 h Jablonec nad Nisou 30.1.2016
600 m 1:46.53 Vlašim 14.6.2014
800 m 2:19.86 Mladá Boleslav 30.6.2018
800 m 2:26.59 h Jablonec nad Nisou 30.1.2016
1000 m 3:16.68 Jablonec nad Nisou 5.9.2015
1500 m 4:42.69 Vyškov 16.6.2018
1500 m 4:51.25 h Jablonec nad Nisou 27.1.2018
3000 m 10:10.22 Praha 11.6.2019
3000 m 10:12.00 h Praha - Stromovka 23.2.2019
5000 m 17:47.26 Praha - Eden 15.6.2019
10000 m 37:25.40 Břeclav 27.4.2019
středoškolský pohár 0662 Městský stadion Mladá Boleslav 20.9.2018
skok daleký 4.26 Mladá Boleslav 18.6.2014
skok daleký 4.46 h Jablonec nad Nisou 1.2.2014
Přespolní běh 0:12:48 Mladá Boleslav - park Štěpánka 7.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:20.51 Kolín 22.6.2019
1500 m 4:42.69 Ostrava 20.6.2019
1500 m 4:51.63 h Praha - Stromovka 23.2.2019
3000 m 10:10.22 Praha 11.6.2019
3000 m 10:12.00 h Praha - Stromovka 23.2.2019
5000 m 17:47.26 Praha - Eden 15.6.2019
10000 m 37:25.40 Břeclav 27.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 3000 m/Jky/F 8 Olomouc 10:30.70
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 1500 m/Jky/F Olomouc DNF
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Ž/F 5 Kolín 2:20.51
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Ž/F Kolín 4:49.03
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 1500 m/Ž 10 Ostrava 4:42.69
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 5000 m/U23Z/F 4 Praha - Eden 17:47.26
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) 3000 m/Ž Praha 10:10.22
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 800 m/Ž/B01 6 Nové Město nad Metují 2:23.47
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 1500 m/Ž/F 6 Nové Město nad Metují 4:53.08
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 1500 m/Jky Mladá Boleslav 5:02.55
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 800 m/Jky Mladá Boleslav 2:28.66
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Ž/B01 4 Hradec Králové 2:20.88
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m/Ž/F Hradec Králové 4:47.98
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 1500 m/Jky Jičín 4:54.20
27.04.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10000 m (TJ Lokomotiva Břeclav) 10000 m/Jky Břeclav 37:25.40
23.03.2019 Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu (AC Mladá Boleslav z.s.) Přespolní běh/Jky/B Mladá Boleslav - park Štěpánka DNF
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Jky 6 Praha - Stromovka 4:51.63
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/Jky Praha - Stromovka 10:12.00
17.02.2019 Memoriál Karla Líbala - Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 m (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 3000 m/Ž/B06 1 Jablonec nad Nisou 10:34.02
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/Jky/F Jablonec nad Nisou 4:59.46
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/Ž/B Jablonec nad Nisou DNS