Karta atleta

Export do excelu
  • Palaštuková Aneta
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Jindřich Šimánek
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.8 Mladá Boleslav 18.06.2014
60 m 08.16 h Jablonec nad Nisou 31.01.2015
100 m 13.0 Stará Boleslav 03.05.2014
150 m 19.48 Mladá Boleslav 23.05.2015
150 m 19.87 h Praha - Strahov 19.01.2018
200 m 26.71 Kolín 01.06.2018
200 m 26.61 h Praha - Stromovka 24.01.2017
300 m 43.36 Plzeň 20.09.2014
300 m 43.54 h Praha - Strahov 19.01.2018
400 m 61.86 Praha-Juliska 23.06.2018
800 m 2:35.79 Kolín 01.06.2018
800 m 2:40.49 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
1500 m 5:54.81 Turnov 23.09.2012
60 m překážek 11.16 Jičín 16.06.2013
60 m překážek 09.85 h Praha - Stromovka 04.02.2017
100 m překážek 17.92 Kolín 01.06.2018
300 m překážek 48.13 Praha - Děkanka 14.06.2016
sprintérský trojboj 2127 Liberec 08.05.2014
pětiboj hala 2648 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
sedmiboj 3833 Kolín 01.06.2018
desetiboj 4136 Praha - Eden 11.08.2018
vrhačský trojboj 1127 Praha-Juliska 15.09.2016
hod diskem 1kg 22.61 Praha - Přátelství 06.09.2018
hod oštěpem 500g 28.68 Praha-Juliska 15.09.2016
hod oštěpem 600g 30.22 Praha - Eden 28.08.2018
vrh koulí 3kg 09.18 Praha - Podvinný mlýn 22.08.2017
vrh koulí 4kg 08.74 Kolín 01.06.2018
vrh koulí 4kg 08.45 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok daleký 5.27 Stará Boleslav 03.06.2017
skok daleký 5.35 h Praha - Stromovka 04.02.2017
trojskok 11.18 Praha - Eden 08.09.2019
trojskok 11.17 h Praha - Stromovka 23.02.2019
skok vysoký 1.42 Kolín 01.06.2018
skok vysoký 1.43 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.50 Praha - Juliska 10.09.2019
60 m 08.26 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
100 m 13.45 Praha - Eden 03.09.2019
150 m 20.16 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 26.89 h Praha - Stromovka 02.02.2019
300 m 43.83 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 66.26 Praha-Eden 10.08.2019
800 m 2:40.49 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
1500 m 5:56.80 Praha-Eden 10.08.2019
60 m překážek 10.70 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
100 m překážek 18.74 Praha-Eden 10.08.2019
pětiboj hala 2648 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
desetiboj 3877 Praha-Eden 10.08.2019
hod diskem 1kg 18.65 Praha-Eden 10.08.2019
hod oštěpem 600g 22.86 Praha-Eden 10.08.2019
vrh koulí 4kg 08.26 Praha-Eden 10.08.2019
vrh koulí 4kg 08.45 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok daleký 4.94 Praha - Juliska 20.08.2019
skok daleký 5.08 h Praha - Stromovka 02.02.2019
trojskok 11.18 Praha - Eden 08.09.2019
trojskok 11.17 h Praha - Stromovka 23.02.2019
skok vysoký 1.31 Praha-Eden 10.08.2019
skok vysoký 1.42 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) dálka/Ž Praha - Juliska DNS
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) koule 4kg/Ž Praha - Juliska 08.06
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B01 5 Praha - Juliska 08.50
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/R01 6 Praha - Eden 13.52
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) dálka/Ž/F 10 Praha - Eden 4.90
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) trojskok/Ž/F 7 Praha - Eden 11.18
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Jky 5 Praha - Eden 11.09
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/B02 6 Praha - Eden 13.45
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) dálka/Jky 11 Praha - Juliska 4.88
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Jky/B03 1 Praha - Juliska 13.58
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R01 MS Praha - Děkanka 13.48
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/B01 4 Praha - Juliska 13.64
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) dálka/Jky Praha - Juliska 4.94
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 100 m př./Jky/B2 1 Praha-Eden 18.74
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 1500 m/Jky/F Praha-Eden 5:56.80
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 400 m/Jky/F Praha-Eden 66.26
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) dálka/Jky 3= Praha-Eden 4.49
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) desetiboj/Jky Praha-Eden 3877
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) disk 1kg/Jky 4 Praha-Eden 18.65
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) koule 4kg/Jky Praha-Eden 08.26
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) oštěp 600g/Jky 4 Praha-Eden 22.86
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) tyč/Jky Praha-Eden NM
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) výška/Jky 5 Praha-Eden 1.31
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B2 2 Praha-Eden 13.74
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/R2 7 Praha - Stromovka 08.30
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Jky 11 Praha - Stromovka 11.17
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B02 4= Jablonec nad Nisou 08.26
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) dálka/Ž 7 Jablonec nad Nisou 5.07
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/FB Praha - Stromovka 08.31
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/R01 3 Praha - Stromovka 08.33
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Ž/FB 7 Praha - Stromovka 11.14
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Jky/F 7 Praha - Stromovka 5.08
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/B05 4 Praha - Stromovka 26.89
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) dálka/Jky MS Praha - Stromovka 4.99
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Jky/B03 Praha - Stromovka DNS
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Ž 18 Praha - Stromovka 5.04
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B5 3 Praha - Stromovka 08.32
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B18 4 Praha - Stromovka 08.34
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B15 1 Praha-Strahov 20.16
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B10 4 Praha-Strahov 43.83
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Jky/B4 6 Jablonec nad Nisou 10.70
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Jky 4 Jablonec nad Nisou 1.42
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 4kg/Jky 15 Jablonec nad Nisou 08.45
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Jky 8 Jablonec nad Nisou 4.90
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Jky/B2 4 Jablonec nad Nisou 2:40.49
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj h/Jky 19 Jablonec nad Nisou 2648
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Jky 18 Ostrava - Vítkovice 4.90
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/B02 7 Ostrava - Vítkovice 08.34