Karta atleta

Export do excelu
  • Hallmanová Lada
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.2 Mladá Boleslav 18.6.2014
60 m 08.36 h Jablonec nad Nisou 21.1.2017
100 m 13.29 Jablonec nad Nisou 21.5.2016
150 m 21.19 Turnov 22.9.2013
150 m 20.33 h Jablonec nad Nisou 18.1.2017
200 m 27.40 Jablonec nad Nisou 4.6.2016
200 m 27.15 h Jablonec nad Nisou 4.2.2017
300 m 43.38 Stará Boleslav 3.10.2015
300 m 43.18 h Praha 28.11.2015
400 m 60.15 Praha - Přátelství 12.5.2018
400 m 59.88 h Praha - Stromovka 29.1.2017
600 m 1:50.34 h Jablonec nad Nisou 8.2.2014
800 m 2:32.74 Plzeň 3.6.2014
800 m 2:41.62 h Jablonec nad Nisou 8.11.2014
60 m překážek 11.08 Jičín 16.6.2013
60 m překážek 11.44 h Jablonec nad Nisou 5.2.2014
100 m překážek 17.47 Liberec 14.5.2014
200 m překážek 33.78 Jablonec nad Nisou 3.9.2014
300 m překážek 47.82 Praha - Eden 28.9.2017
400 m překážek 69.27 Liberec 11.6.2016
pětiboj 2120 Liberec 11.5.2013
sedmiboj 3103 Česká Lípa 10.5.2014
trojboj 1129 h Jablonec nad Nisou 1.2.2013
hod oštěpem 500g 15.82 Česká Lípa 10.5.2014
hod kriketovým míčkem 32.96 Liberec 11.5.2013
vrh koulí 2kg 06.59 Jablonec nad Nisou 11.9.2013
vrh koulí 3kg 07.47 Česká Lípa 10.5.2014
vrh koulí 3kg 06.16 h Jablonec nad Nisou 1.2.2013
skok daleký 4.32 Česká Lípa 10.5.2014
skok daleký 4.04 h Jablonec nad Nisou 27.12.2013
skok vysoký 1.32 Česká Lípa 10.5.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.47 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
100 m 13.58 Jičín 5.5.2019
200 m 27.48 Liberec 1.6.2019
200 m 27.85 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019
400 m 61.40 Nové Město nad Metují 8.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Jky/R3 6 Olomouc 62.44
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 400 m/Dky/F Bílina DNS
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 400 m/Ž/B03 2 Nové Město nad Metují 61.40
01.06.2019 Krajské přebory jednotlivců juniorstva a dorostu LKAS 2019 (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m/Jky Liberec 63.18
01.06.2019 Krajské přebory jednotlivců juniorstva a dorostu LKAS 2019 (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Jky Liberec 27.48
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/Ž/B02 3 Hradec Králové 61.96
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Jky/R02 4 Jičín 13.58
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 400 m/Jky/B02 2 Jičín 63.99
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 200 m/Ž/B02 3 Jablonec nad Nisou 27.85
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Jky/F 4 Jablonec nad Nisou 08.47
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Jky/B02 2 Jablonec nad Nisou 28.38