Karta atleta

Export do excelu
  • Machalcová Kateřina
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SC Start Karlovy Vary
  • Trenér Arnošt Ptáček
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.07 Karlovy Vary 1.5.2019
60 m 08.00 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 12.60 Písek 25.5.2019
150 m 19.40 Cheb 4.9.2018
150 m 19.23 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 25.85 Vlašim 22.6.2019
200 m 25.54 h Praha - Stromovka 26.1.2019
300 m 41.42 Cheb 4.9.2018
300 m 41.35 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 57.35 Tábor 9.6.2019
400 m 57.15 h Ostrava 16.2.2019
sprintérský trojboj 2293 Karlovy Vary 1.5.2017
středoškolský pohár 1542 Břeclav 10.10.2017
středoškolský pohár 2879 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
skok daleký 4.02 h Praha-Strahov 9.1.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.07 Karlovy Vary 1.5.2019
60 m 08.00 h Praha - Strahov 20.1.2019
100 m 12.60 Písek 25.5.2019
150 m 19.59 Cheb 27.4.2019
150 m 19.23 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 25.85 Vlašim 22.6.2019
200 m 25.54 h Praha - Stromovka 26.1.2019
300 m 41.44 Cheb 27.4.2019
300 m 41.35 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 57.35 Tábor 9.6.2019
400 m 57.15 h Ostrava 16.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m/Ž/R02 3 Beroun 13.18
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m/Ž/FB Beroun 12.98
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m/Ž/B02 1 Beroun 26.25
20.08.2019 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb - z.s.) 300 m/Ž/B01 5 Cheb 41.85
20.08.2019 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb - z.s.) 150 m/Ž/B02 4 Cheb 19.76
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 400 m/Ž/R3 4 Brno 58.72
20.07.2019 Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena (SK Nové Město nad Metují) 400 m/Ž/B3 4 Nové Město nad Metují 57.77
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/B02 6 Kladno 12.97
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B02 2 Kladno 25.79
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B01 6 Praha - Eden 25.98
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B02 3 Praha - Eden 12.77
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Jky/R1 2 Olomouc 57.59
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Jky/F 6 Olomouc 57.75
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Ž/FA Vlašim 12.82
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Ž/B01 4 Vlašim 25.85
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Ž/R02 1 Vlašim 12.85
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/U23Z/R1 5 Praha - Eden 58.83
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m/Ž/B01 1 Tábor 57.35
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/Ž/B01 4 Tábor 25.86
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Ž/F 4= Písek 12.81
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Ž/B01 5 Písek 25.63
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Ž/R03 2 Písek 12.60
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 400 m/Ž/B01 1 Sušice 57.75
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 200 m/Ž/B01 3 Sušice 25.79
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 200 m/Jky/B01 3 Karlovy Vary 26.49
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 400 m/Jky/B01 1 Karlovy Vary 58.08
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Jky Karlovy Vary 26.14
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Jky Karlovy Vary 08.07
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Jky Karlovy Vary 12.91
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/Ž/B01 1 Cheb 19.59
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 300 m/Ž/B01 1 Cheb 41.44
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Jky/R2 2 Praha - Stromovka 57.21
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Jky/F 4 Praha - Stromovka 57.48
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 400 m/Ž/R3 4 Ostrava 57.15
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/R01 MS Praha - Stromovka 08.00
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/B02 MS Praha - Stromovka 25.82
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 400 m/Jky Praha - Stromovka 57.76
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Jky/B01 2 Praha - Stromovka 25.54
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 200 m/Ž/B01 MS Praha - Strahov 25.95
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Ž/R02 MS Praha - Strahov 08.00
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B11 2 Praha-Strahov 19.23
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B4 1 Praha-Strahov 41.35