Karta atleta

Export do excelu
  • Holcová Tereza
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér Pluhař Stanislav
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Kladivo 471 838
    akt. 24.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.93 Přerov 13.05.2014
150 m 24.95 Stará Boleslav 08.06.2012
150 m 24.93 h Praha-Strahov 15.01.2012
600 m 2:19.65 Stará Boleslav 24.08.2011
800 m 2:58.80 Kladno 28.04.2011
800 m 2:56.43 h Praha-Strahov 12.01.2014
1000 m 3:41.07 Kladno 15.09.2013
1500 m 5:58.00 Kladno 13.05.2012
1500 m 5:49.84 h Praha - Strahov 07.12.2013
60 m překážek 12.27 Stará Boleslav 08.06.2012
60 m překážek 13.87 h Praha-Strahov 15.01.2012
pětiboj 1496 Stará Boleslav 30.04.2013
hod diskem 0,75kg 24.37 Stará Boleslav 26.06.2015
hod diskem 1kg 34.51 Třebíč 18.05.2019
hod kladivem 3kg 55.08 Kladno 09.06.2017
hod kladivem 4kg 53.88 Kolín 25.05.2019
hod oštěpem 500g 17.01 Beroun 05.09.2014
hod kriketovým míčkem 39.36 Přerov 13.05.2014
vrh koulí 2kg 07.00 Kolín 31.05.2013
vrh koulí 3kg 11.39 Stará Boleslav 20.05.2017
vrh koulí 3kg 11.75 h Praha - Strahov 04.02.2017
vrh koulí 4kg 11.89 Praha - Děkanka 25.08.2019
vrh koulí 4kg 12.01 h Praha - Strahov 11.01.2020
skok daleký 3.51 Stará Boleslav 30.04.2013
skok daleký 3.50 h Praha-Strahov 15.01.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 4kg 12.01 h Praha - Strahov 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 4kg/Jky Kolín 53.59
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Jky 5 Kolín 34.08
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 4kg/Jky Kolín 11.52
11.09.2019 4. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) kladivo 4kg/Ž Stará Boleslav 50.63
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 4kg/Jky Stará Boleslav DNS
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) kladivo 4kg/Jky Stará Boleslav 52.85
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) koule 4kg/Ž Praha - Děkanka 11.89
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) kladivo 4kg/Ž Praha - Děkanka NM
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) disk 1kg/Ž 5= Praha - Děkanka 34.11
07.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek kladivo 4kg/Jky 5 Györ 53.65
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) disk 1kg/Jky/F 9 Olomouc 32.89
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) kladivo 4kg/Jky/F Olomouc 53.24
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) kladivo 4kg/Ž Stará Boleslav 51.74
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 4kg/Ž 6 Stará Boleslav 11.29
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) disk 1kg/Ž 6 Stará Boleslav 33.26
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) kladivo 4kg/U23Z/F 5 Praha - Eden 52.50
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) kladivo 4kg/Ž Praha - Eden 49.64
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) koule 4kg/Ž 5 Praha - Eden 11.29
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) disk 1kg/Ž 7 Praha - Eden 32.54
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) disk 1kg/Jky/F MS Stará Boleslav 33.17
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) kladivo 4kg/Jky/F MS Stará Boleslav 53.74
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 4kg/Jky Kolín 53.88
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Jky Kolín 31.45
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 4kg/Jky Kolín 10.62
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) kladivo 4kg/Ž Třebíč 52.95
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) koule 4kg/Ž 10 Třebíč 09.98
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) disk 1kg/Ž 4 Třebíč 34.51
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) kladivo 4kg/Jky/F Kladno 48.75
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) koule 4kg/Jky 4 Kladno 10.43
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 4kg/Jky Praha - Strahov 10.00