Karta atleta

Export do excelu
  • Lenka Koubková
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér: Suchá Eva
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 08.58 Třebíč 24.06.2010
50 m 08.40 Jihlava 18.08.2012
60 m 09.15 h Praha-Strahov 17.01.2015
60 m 08.95 Třebíč 02.05.2015
100 m 15.89 Jihlava 17.08.2013
150 m 22.35 Třebíč 03.05.2014
150 m 21.02 h Praha - Strahov 13.01.2017
200 m 28.00 h Praha - Strahov 21.01.2017
200 m 27.75 Jihlava 29.04.2017
300 m 46.62 Třebíč 17.04.2016
300 m 47.43 h Praha - Strahov 10.01.2017
400 m 64.33 Třebíč 21.05.2016
400 m 64.04 h Praha - Strahov 04.02.2017
500 m 1:38.7 Jihlava 16.05.2019
600 m 1:56.66 h Praha - Strahov 13.01.2017
800 m 2:59.50 Pacov 09.06.2012
1000 m 4:03.59 Nové Město 05.06.2011
60 m překážek (0.76/7.70) 11.77 Pacov 11.05.2013
60 m překážek (0.76/8.50) 09.45 h Praha - Strahov 29.01.2017
60 m překážek (0.84) 09.63 h Praha - Strahov 20.01.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 15.44 Jihlava 05.06.2016
100 m překážek (0.84) 15.35 Jihlava 16.06.2018
200 m překážek (0.76) 37.39 Třebíč 03.05.2014
300 m překážek (0.76) 46.42 Pacov 10.06.2017
400 m překážek (0.76) 67.41 Praha-Juliska 23.06.2018
skok vysoký 1.35 h Praha-Strahov 17.01.2015
skok vysoký 1.41 Třebíč 25.04.2015
skok o tyči 2.10 Jihlava 04.05.2019
skok daleký 4.90 Pacov 27.05.2018
skok daleký 4.86 h Praha - Strahov 26.01.2020
trojskok 10.88 h Ostrava 13.02.2018
trojskok 10.95 Jihlava 16.06.2018
vrh koulí 2kg 07.49 Velké Meziříčí 08.09.2013
vrh koulí 3kg 08.80 Pacov 02.09.2017
vrh koulí 4kg 08.41 Jihlava 28.04.2018
hod oštěpem 500g 14.39 Pacov 08.06.2014
hod oštěpem 600g 17.72 Jihlava 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 35.80 Znojmo 15.05.2013
hod plným míčem 2kg 08.00 Jihlava 16.05.2019
pětiboj 1559 Pacov 22.06.2013
sedmiboj [Zky] 2259 Pacov 07.06.2014
sedmiboj [Z] 2961 Třebíč 11.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.9 Jihlava 16.05.2019
200 m 29.56 h Praha - Strahov 20.01.2019
200 m 29.33 Třebíč 11.05.2019
500 m 1:38.7 Jihlava 16.05.2019
800 m 3:07.29 Třebíč 12.05.2019
60 m překážek (0.84) 10.04 h Praha - Strahov 27.01.2019
100 m překážek (0.84) 16.40 Jihlava 22.06.2019
400 m překážek (0.76) 69.50 Znojmo 09.06.2019
skok vysoký 1.38 Třebíč 11.05.2019
skok o tyči 2.10 Jihlava 04.05.2019
skok daleký 4.81 Třebíč 26.05.2019
trojskok 10.19 h Praha - Strahov 20.01.2019
trojskok 10.37 Třebíč 02.06.2019
vrh koulí 4kg 07.83 Břeclav 31.08.2019
hod oštěpem 600g 17.10 Jihlava 04.05.2019
hod plným míčem 2kg 08.00 Jihlava 16.05.2019
sedmiboj [Z] 2961 Třebíč 11.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek (0.84)/Jky/F Pacov 17.22
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Jky Pacov 4.61
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) trojskok/Jky Pacov 09.95
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž 14 Břeclav 09.83
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 4kg/Ž 9 Břeclav 07.83
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 3 Břeclav 16.89
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 2 Hodonín 73.40
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/Ž 13 Hodonín 4.57
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 2 Hodonín 17.10
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 4 Jihlava 72.34
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) trojskok/Ž/F 7 Jihlava 10.17
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 2 Jihlava 16.40
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Jky/F Pacov 1.33
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Jky/F Pacov 4.70
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 1 Znojmo 69.50
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Ž/F 10 Znojmo 4.66
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 3 Znojmo 17.24
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Ž/F Třebíč 4.79
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) trojskok/Ž/F Třebíč 10.37
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m překážek (0.76)/Ž/F Třebíč 72.23
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek (0.84)/Jky Třebíč 16.86
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Jky Třebíč 4.81
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) trojskok/Jky Třebíč 10.33
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 6 Vyškov 23.98
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 2 Vyškov 73.69
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) trojskok/Ž/F 6 Vyškov 10.16
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) 50 m/Ž 15= Jihlava 07.9
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) 500 m/Ž 9= Jihlava 1:38.7
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) hod plným míčem 2kg/Jky/F 11 Jihlava 08.00
12.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) sedmiboj [Z]/Ž Třebíč 2961
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Ž/F Třebíč 29.33
12.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Ž/F Třebíč 3:07.29
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek (0.84)/Ž/F Třebíč 16.83
12.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 600g/Ž/F Třebíč 15.67
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 4kg/Ž/F Třebíč 07.73
12.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Ž/F Třebíč 4.52
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Ž/F Třebíč 1.38
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok o tyči/Jky/F Jihlava 2.10
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Jky/F Jihlava 4.76
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) hod oštěpem 600g/Jky/F 7 Jihlava 17.10
09.02.2019 Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých 60 m překážek (0.84)/Jky Bratislava 10.39
09.02.2019 Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých trojskok/Jky Bratislava 09.77
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/F MS Praha - Strahov 10.04
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) trojskok/Ž/F MS Praha - Strahov 10.09
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) trojskok/Ž/F Praha - Strahov 10.19
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m překážek (0.84)/Ž/F Praha - Strahov 10.59
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 200 m/Ž/B02 2 Praha - Strahov 29.56
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Jky 15 Ostrava - Vítkovice 09.76
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/B03 4 Ostrava - Vítkovice 10.09