Karta atleta

Export do excelu
  • Staňková Klára
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.10 Praha - Eden 3.5.2019
60 m 07.88 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 12.47 Tábor 17.7.2019
150 m 19.06 Praha - Eden 7.5.2019
150 m 19.51 h Praha - Strahov 19.1.2018
200 m 25.24 Praha - Eden 5.7.2019
200 m 25.35 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 42.10 Praha - Eden 30.5.2019
300 m 42.61 h Praha - Strahov 19.1.2018
400 m 58.54 Olomouc 28.6.2019
400 m 63.50 h Jablonec nad Nisou 9.1.2018
800 m 2:34.60 Kolín 1.6.2018
800 m 2:42.03 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
1500 m 6:08.19 Praha - Eden 12.8.2017
60 m překážek 09.44 h Praha-Stromovka 6.2.2016
100 m překážek 15.72 Kolín 1.6.2018
200 m překážek 35.53 Kolín 3.5.2015
300 m překážek 48.04 Praha - Eden 13.6.2017
sprintérský trojboj 2430 Bílina 17.8.2019
pětiboj hala 2872 h Praha - Stromovka 9.2.2018
sedmiboj 4135 Kolín 1.6.2018
desetiboj 3722 Praha-Eden 10.8.2019
hod diskem 1kg 20.00 Praha-Eden 10.8.2019
hod oštěpem 500g 19.27 Olomouc 26.5.2017
hod oštěpem 600g 25.70 Praha-Stromovka 22.5.2018
vrh koulí 3kg 08.16 Praha - Eden 12.8.2017
vrh koulí 4kg 07.89 Kolín 1.6.2018
vrh koulí 4kg 07.97 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok daleký 5.46 Praha - Eden 25.5.2018
skok daleký 5.48 h Praha-Stromovka 3.2.2018
trojskok 11.33 Stará Boleslav 23.6.2019
trojskok 11.10 h Praha - Stromovka 2.2.2019
skok vysoký 1.45 Kolín 1.6.2018
skok vysoký 1.51 h Praha - Stromovka 9.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.10 Praha - Eden 3.5.2019
60 m 07.88 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 12.47 Tábor 17.7.2019
150 m 19.06 Praha - Eden 7.5.2019
150 m 19.59 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 25.24 Praha - Eden 5.7.2019
200 m 25.35 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 42.10 Praha - Eden 30.5.2019
300 m 43.03 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 58.54 Olomouc 28.6.2019
1500 m 6:20.33 Praha-Eden 10.8.2019
60 m překážek 10.09 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
100 m překážek 16.56 Praha-Eden 10.8.2019
sprintérský trojboj 2430 Bílina 17.8.2019
desetiboj 3722 Praha-Eden 10.8.2019
hod diskem 1kg 20.00 Praha-Eden 10.8.2019
hod oštěpem 600g 23.72 Praha-Eden 10.8.2019
vrh koulí 4kg 07.56 Praha-Eden 10.8.2019
vrh koulí 4kg 07.97 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok daleký 5.21 Praha - Eden 7.5.2019
skok daleký 5.06 h Praha - Stromovka 22.1.2019
trojskok 11.33 Stará Boleslav 23.6.2019
trojskok 11.10 h Praha - Stromovka 2.2.2019
skok vysoký 1.43 Praha-Eden 10.8.2019
skok vysoký 1.39 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2019 LA-MEETING 2019 100 m/Ž/B1 4 Ried im Innkreis 12.64
13.09.2019 LA-MEETING 2019 100 m/Ž/B2 4 Ried im Innkreis 12.82
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 400 m/Ž/B01 6 Praha - Eden 60.53
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/Ž/B02 1 Praha - Eden 25.78
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) trojskok/Ž/F 8 Praha - Eden 11.12
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Jky 6 Praha - Eden 11.01
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/B01 6 Praha - Eden 12.87
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Jky/B01 5 Praha - Eden 60.25
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) dálka/Jky Praha - Juliska NM
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Jky/B01 6 Praha - Juliska 26.01
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Jky/B01 5 Praha - Juliska 12.74
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/Ž/B01 3 Bílina 25.67
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/Ž/B01 4 Bílina 12.89
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) sprint. tr/Ž 4 Bílina 2430
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/Ž/B02 2 Bílina 08.11
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 100 m př./Jky/B1 2 Praha-Eden 16.56
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 1500 m/Jky/F 4 Praha-Eden 6:20.33
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 400 m/Jky/F Praha-Eden 59.43
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) dálka/Jky 3= Praha-Eden 4.49
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) desetiboj/Jky Praha-Eden 3722
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) disk 1kg/Jky Praha-Eden 20.00
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) koule 4kg/Jky 4 Praha-Eden 07.56
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) oštěp 600g/Jky Praha-Eden 23.72
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) tyč/Jky Praha-Eden NM
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) výška/Jky Praha-Eden 1.43
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B1 Praha-Eden DNF
03.08.2019 INT. Josko Laufmeeting Andorf 2019 400 m/Ž/F Andorf 59.20
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 400 m/Ž/R1 4 Brno 59.17
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 200 m/Ž/R2 6 Brno 25.87
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/Ž/B2 2 Tábor 12.47
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/Ž/B2 1 Tábor 25.17
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B01 6 Praha - Eden 12.35
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B01 4 Praha - Eden 25.24
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Jky/R3 3 Olomouc 58.54
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Jky/R2 4 Olomouc 26.02
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/Ž Stará Boleslav 11.33
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/R02 4 Stará Boleslav 12.94
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Ž/B02 1 Stará Boleslav 25.61
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/FB Stará Boleslav 12.66
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/U23Z/R1 3 Praha - Eden 25.48
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/U23Z/R2 5 Praha - Eden 58.85
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Jky Praha - Stromovka 11.13
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/B01 4 Praha - Stromovka 26.37
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Jky/B02 2 Praha - Stromovka 12.66
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B01 6 Praha - Eden 25.82
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/Ž 14 Praha - Eden 4.99
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B02 2 Praha - Eden 60.45
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B01 6 Praha - Eden 12.82
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B01 3 Praha - Eden 42.10
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B01 3 Praha - Eden 25.71
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/FA Praha - Eden 12.60
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) trojskok/Jky 4 Praha - Eden 10.95
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B01 2 Praha - Eden 25.50
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/R01 2 Praha - Eden 12.77
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 400 m/Jky/F Praha - Eden 59.51
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Ž/B01 4 Třebíč 26.06
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Ž 9 Třebíč 5.18
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Ž/B02 4 Třebíč 60.64
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) dálka/Jky 16 Praha - Děkanka 4.58
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 100 m/Jky/B01 5 Praha - Děkanka 12.89
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 200 m/Jky/B03 1 Praha - Děkanka 26.69
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) dálka/Ž Praha - Juliska DNS
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/B03 3 Praha - Juliska 12.84
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B04 1 Praha - Juliska 25.93
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) dálka/Ž Praha - Eden 5.21
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B01 4 Praha - Eden 19.06
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B02 5 Praha - Eden 08.28
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B02 3 Praha - Eden 08.10
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B02 1 Praha - Eden 42.35
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B02 1 Praha - Eden 18.93
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/R2 4 Praha - Stromovka 07.97
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/R1 3 Praha - Stromovka 25.40
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 60 m/Ž/R2 8 Ostrava 07.90
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 200 m/Ž/R2 5 Ostrava 25.73
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B01 2 Jablonec nad Nisou 08.03
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) dálka/Ž 12 Jablonec nad Nisou 4.93
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B01 7 Jablonec nad Nisou 08.09
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) trojskok/Ž 4 Jablonec nad Nisou 10.82
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/FA 5 Praha - Stromovka 07.88
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/R01 2 Praha - Stromovka 07.94
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Ž/FB 9 Praha - Stromovka 11.10
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Jky/F 10 Praha - Stromovka 4.74
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/B03 1 Praha - Stromovka 25.35
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Ž 15 Praha - Stromovka 5.06
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B4 1 Praha - Stromovka 08.04
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B17 3 Praha - Stromovka 08.08
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B11 1 Praha-Strahov 19.59
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B7 2 Praha-Strahov 43.03
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Jky/B4 5 Jablonec nad Nisou 10.09
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Jky 5 Jablonec nad Nisou 1.39
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 4kg/Jky 21 Jablonec nad Nisou 07.97
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Jky Jablonec nad Nisou NM
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Jky/B2 Jablonec nad Nisou DNS
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj h/Jky Jablonec nad Nisou DNF
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/B01 7 Ostrava - Vítkovice 08.09
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B02 3 Ostrava - Vítkovice 26.21