Karta atleta

Export do excelu
  • Kovandová Jana
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.77 Vlašim 09.09.2017
60 m 08.45 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 13.27 Praha - Eden 25.05.2019
150 m 20.74 Praha-Juliska 01.05.2018
150 m 22.88 h Praha 20.02.2014
200 m 27.15 Praha - Děkanka 25.08.2019
200 m 27.64 h Praha-Stromovka 03.02.2018
300 m 42.86 Domažlice 01.09.2019
300 m 47.99 h Praha-Strahov 15.01.2016
400 m 59.85 Jablonec nad Nisou 17.08.2019
800 m 2:40.49 Praha 02.06.2015
800 m 2:48.93 h Praha-Strahov 13.02.2014
60 m překážek 12.06 h Praha-Stromovka 13.01.2015
100 m překážek 18.36 Praha - Juliska 10.10.2015
200 m překážek 30.86 Domažlice 01.09.2019
300 m překážek 54.9 Praha 02.09.2015
400 m překážek 66.35 Tábor 17.07.2019
sprintérský trojboj 1830 Vlašim 09.09.2017
středoškolský pohár 0498 Břeclav 10.10.2017
sedmiboj 2941 Praha - Juliska 10.10.2015
vrhačský trojboj 0686 Praha 22.09.2015
hod diskem 0,75kg 16.82 Praha 22.09.2015
hod oštěpem 500g 19.08 Praha - Juliska 10.10.2015
hod oštěpem 600g 16.35 Praha - Kotlářka 18.09.2014
vrh koulí 3kg 07.57 Pacov 02.07.2016
vrh koulí 3kg 04.79 h Praha 20.02.2014
skok daleký 5.02 Praha - Děkanka 25.08.2019
skok daleký 5.10 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
skok vysoký 1.33 Praha - Juliska 10.10.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.45 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 13.27 Praha - Eden 25.05.2019
200 m 27.15 Praha - Děkanka 25.08.2019
200 m 27.76 h Praha - Strahov 12.01.2019
300 m 42.86 Domažlice 01.09.2019
400 m 59.85 Jablonec nad Nisou 17.08.2019
200 m překážek 30.86 Domažlice 01.09.2019
400 m překážek 66.35 Tábor 17.07.2019
skok daleký 5.02 Praha - Děkanka 25.08.2019
skok daleký 5.10 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) 300 m/Ž/B02 4 Domažlice 42.86
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) 200 m př./Ž/B02 3 Domažlice 30.86
31.08.2019 48.ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Ž Pacov 60.69
31.08.2019 48.ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/B02 2 Pacov 13.57
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) dálka/Ž 8 Praha - Děkanka 5.02
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B05 1 Praha - Děkanka 27.15
17.08.2019 Mladá Evropa 2019 (do 19 let) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Jky Jablonec nad Nisou 59.85
17.08.2019 Mladá Evropa 2019 (do 19 let) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Jky/F Jablonec nad Nisou 13.56
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m př./Ž/B2 4 Tábor 66.35
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/Ž/B2 4 Tábor 26.99
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m př./Jky/R1 6 Olomouc 67.05
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Ž/B05 4 Stará Boleslav 27.99
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m př./Ž/B02 4 Stará Boleslav 69.63
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m př./Ž/B03 MS Praha - Eden 66.95
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B05 MS Praha - Eden 27.44
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/R01 4 Praha - Eden 13.44
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 400 m př./Jky/F 5 Praha - Eden 67.22
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/FB Praha - Eden 13.27
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m př./Ž/B02 4 Třebíč 68.74
24.02.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) dálka/Ž/F Nehvizdy 4.86
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B04 2 Jablonec nad Nisou 08.53
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) dálka/Ž 6 Jablonec nad Nisou 5.10
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Jky/F Praha - Stromovka DNS
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/B07 Praha - Stromovka DNS
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Ž 31 Praha - Stromovka 4.68
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B11 1 Praha - Stromovka 08.45
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 200 m/Ž/B02 MS Praha - Stromovka 27.80
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Jky/R02 Praha - Strahov DNS
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B03 MS Praha - Strahov 27.76