Karta atleta

Export do excelu
  • Kelemenová Anita
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.27 Mariánské Lázně 2.7.2015
60 m 10.07 h Praha-Strahov 27.1.2013
100 m 14.78 Bělá nad Radbuzou 15.9.2016
150 m 23.58 Klatovy 3.9.2015
150 m 23.69 h Praha-Strahov 7.2.2015
200 m 28.00 Sušice 17.6.2018
200 m 27.76 h Praha - Stromovka 26.1.2019
300 m 45.35 Klatovy 10.5.2018
300 m 55.97 h Praha-Strahov 27.1.2013
400 m 62.03 h Praha - Stromovka 2.2.2019
60 m překážek 09.66 h Praha - Stromovka 26.1.2019
100 m překážek 15.95 Praha - Přátelství 7.6.2018
200 m překážek 32.43 Domažlice 14.9.2018
300 m překážek 50.07 České Budějovice 20.5.2017
400 m překážek 67.63 Třebíč 18.5.2019
vrh koulí 3kg 07.82 Plzeň 24.5.2016
skok daleký 4.56 Karlovy Vary 8.5.2019
trojskok 09.68 Mladá Boleslav 1.7.2017
trojskok 09.87 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
skok vysoký 1.51 Sušice 6.5.2017
skok vysoký 1.45 h Praha - Stromovka 17.1.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 27.76 h Praha - Stromovka 26.1.2019
400 m 62.03 h Praha - Stromovka 2.2.2019
60 m překážek 09.66 h Praha - Stromovka 26.1.2019
100 m překážek 16.24 Písek 25.5.2019
400 m překážek 67.63 Třebíč 18.5.2019
skok daleký 4.56 Karlovy Vary 8.5.2019
trojskok 09.87 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Ž/B02 1 Jablonec nad Nisou 17.50
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m př./Ž/B01 6 Jablonec nad Nisou 70.75
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m př./Jky/R3 7 Olomouc 69.68
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./Ž/B02 2 Stará Boleslav 16.34
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m př./Ž Stará Boleslav 68.88
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) 400 m př./Ž/B2 4 Praha 68.99
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) 100 m př./Ž/B2 5 Praha 16.57
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m př./Ž/B02 4 Praha - Eden 16.31
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m př./Ž/B02 4 Praha - Eden 69.13
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 400 m př./Ž/B01 3 Písek 68.13
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m př./Ž/B02 1 Písek 16.24
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m př./Ž/B02 4 Třebíč 16.56
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m př./Ž/B02 1 Třebíč 67.63
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 400 m př./Ž/F MS Praha - Juliska 69.57
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) dálka/Jky 11 Karlovy Vary 4.56
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m př./Jky/B02 1 Karlovy Vary 16.64
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Ž Jablonec nad Nisou 09.70
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 400 m/Ž/B01 3 Jablonec nad Nisou 63.85
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Ž/R03 MS Praha - Stromovka 09.87
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Jky/B03 MS Praha - Stromovka 62.03
30.01.2019 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Ž/F 4 Jablonec nad Nisou 09.76
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m př./Ž/F MS Praha - Stromovka 09.66
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Ž/B03 MS Praha - Stromovka 27.76
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m př./Ž/B01 5 Praha - Stromovka 09.88
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 400 m/Ž/B01 2 Praha - Stromovka 64.35
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Jky/B02 6 Ostrava - Vítkovice 10.22
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Jky 14 Ostrava - Vítkovice 09.87