Karta atleta

Export do excelu
  • Maštalířová Emma
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Daniel Musil
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.89 Praha-Eden 06.05.2016
60 m 07.63 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m 12.06 Praha - Eden 30.05.2019
150 m 18.49 Praha - Eden 07.05.2019
150 m 18.87 h Praha - Strahov 19.01.2018
200 m 24.72 Praha - Eden 15.06.2019
200 m 25.25 h Praha - Stromovka 26.01.2019
300 m 40.73 Praha - Eden 07.05.2019
300 m 41.90 h Praha - Strahov 19.01.2018
600 m 1:59.16 Praha 16.05.2013
800 m 2:40.38 Praha-Juliska 01.10.2016
800 m 2:56.29 h Jablonec nad Nisou 09.01.2016
60 m překážek 10.45 Praha 12.10.2013
60 m překážek 09.53 h Praha-Stromovka 05.12.2015
100 m překážek 16.26 Praha-Juliska 01.10.2016
200 m překážek 30.41 Praha 05.06.2015
pětiboj 2291 Praha 12.10.2013
pětiboj hala 2838 h Jablonec nad Nisou 09.01.2016
sedmiboj 4144 Praha-Juliska 01.10.2016
hod oštěpem 500g 23.99 Praha-Juliska 01.10.2016
hod kriketovým míčkem 33.36 Praha 12.10.2013
vrh koulí 2kg 05.57 Praha 17.05.2012
vrh koulí 3kg 09.20 Praha - Děkanka 09.05.2017
vrh koulí 3kg 08.10 h Jablonec nad Nisou 09.01.2016
vrh koulí 4kg 08.50 Praha-Stromovka 22.05.2018
skok daleký 5.91 Praha - Juliska 24.08.2019
skok daleký 5.70 h Ostrava 24.02.2018
trojskok 12.60 Praha - Eden 15.06.2019
trojskok 12.91 h Praha - Stromovka 02.02.2019
skok vysoký 1.53 Bílina 14.05.2016
skok vysoký 1.55 h Praha - Strahov 19.12.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.63 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m 12.06 Praha - Eden 30.05.2019
150 m 18.49 Praha - Eden 07.05.2019
150 m 18.91 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 24.72 Praha - Eden 15.06.2019
200 m 25.25 h Praha - Stromovka 26.01.2019
300 m 40.73 Praha - Eden 07.05.2019
skok daleký 5.91 Praha - Juliska 24.08.2019
skok daleký 5.62 h Praha-Strahov 11.01.2019
trojskok 12.60 Praha - Eden 15.06.2019
trojskok 12.91 h Praha - Stromovka 02.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Jky/R2 1 Plzeň 12.32
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Jky Plzeň 5.65
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) trojskok/Jky Plzeň 12.04
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Jky/FA Plzeň 12.34
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/R02 1 Kolín 12.40
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/FA Kolín 12.24
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Jky Kolín 5.83
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Jky Kolín 11.98
07.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) dálka/Ž 9 Hodonín 5.67
07.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) trojskok/Ž Hodonín 12.50
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Jky Praha - Eden 12.20
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) dálka/Jky Praha - Juliska 5.66
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Jky/B01 3 Praha - Juliska 25.20
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Jky/B01 3 Praha - Juliska 12.23
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) dálka/Ž 6 Praha - Juliska 5.91
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) trojskok/Ž 6 Praha - Juliska 12.51
09.08.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV (Superliga-muži+ženy) trojskok/Ž 12 Bydhošť 12.57
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) trojskok/Ž Brno 12.42
18.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ trojskok/Jky/KA 6 Boras 12.55
07.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek trojskok/Jky 4 Györ 12.88
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) trojskok/Jky/F Olomouc 12.99
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) dálka/Jky/F 4 Olomouc 5.65
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) trojskok/U23Z/F Praha - Eden 12.60
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/U23Z/R2 3 Praha - Eden 24.72
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/U23Z/F 5 Praha - Eden 24.58
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Jky Praha - Stromovka 12.21
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Jky/B01 1 Praha - Stromovka 12.23
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B01 1 Praha - Eden 12.06
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B01 2 Praha - Eden 24.90
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) trojskok/Jky Praha - Eden 12.54
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) dálka/Jky Praha - Eden 5.82
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) trojskok/Ž 4 Plzeň 12.45
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) dálka/Jky Praha - Děkanka 5.37
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 200 m/Jky/B01 4 Praha - Děkanka 26.56
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 100 m/Jky/B04 1 Praha - Děkanka 12.43
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B01 3 Praha - Eden 18.49
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B02 1 Praha - Eden 40.73
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/R1 1 Praha - Stromovka 07.68
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Jky 9 Praha - Stromovka 5.40
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Jky Praha - Stromovka 12.75
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/F Praha - Stromovka 07.63
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen trojskok/Ž Ostrava 12.90
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Ž/FA Praha - Stromovka 12.91
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/FA Praha - Stromovka 07.74
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Jky/F Praha - Stromovka NM
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/R03 1 Praha - Stromovka 07.77
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Jky/B01 MS Praha - Stromovka 25.25
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Jky/B01 MS Praha - Stromovka 07.89
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Ž 5 Praha - Stromovka 5.53
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B1 7 Praha - Stromovka 07.89
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B16 5 Praha - Stromovka 07.93
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B3 1 Praha-Strahov 18.91
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B6 3 Praha-Strahov 18.93
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) dálka/Ž 5 Praha-Strahov 5.62