Karta atleta

Export do excelu
  • Holub Dominik
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Peter Nemšovský
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.57 Kolín 27.8.2014
50 m 07.5 h Český Brod 19.1.2013
60 m 07.14 Kolín 30.6.2016
60 m 07.15 h Praha - Stromovka 23.2.2019
100 m 11.06 Praha - Přátelství 19.5.2017
150 m 17.3 Kolín 7.5.2016
150 m 17.27 h Praha-Stromovka 5.3.2016
200 m 23.25 Kolín 1.7.2017
200 m 23.91 h Praha - Strahov 4.2.2017
300 m 36.46 Kolín 30.6.2016
300 m 38.69 h Praha-Strahov 5.2.2015
400 m 60.6 Chrudim 19.9.2017
800 m 2:27.38 Praha 12.7.2014
1000 m 3:32.9 Kolín 20.4.2016
1000 m 3:02.64 h Praha-Stromovka 12.2.2016
60 m překážek 09.22 Praha 12.7.2014
60 m překážek 08.31 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m překážek 14.21 Třebíč 10.9.2016
sprintérský trojboj 2182 Kolín 21.8.2016
středoškolský pohár 1499 Atletický stadion Čáslav 20.9.2018
pětiboj 2713 Praha 12.7.2014
sedmiboj hala 4204 h Praha-Stromovka 12.2.2016
čtyřboj 1238 Kolín 28.4.2015
hod diskem 1,5kg 25.41 Čáslav 30.8.2017
hod diskem 1,75kg 23.91 Kladno 4.5.2019
hod oštěpem 700g 39.93 Kolín 18.6.2017
hod oštěpem 800g 35.96 Kolín 25.5.2019
hod kriketovým míčkem 53.00 Kolín 16.5.2014
vrh koulí 3kg 09.19 h Praha 31.1.2014
vrh koulí 4kg 11.04 Praha 18.10.2015
vrh koulí 4kg 11.20 h Praha-Stromovka 12.2.2016
vrh koulí 5kg 09.83 Čáslav 30.8.2017
skok daleký 7.10 Praha - Eden 28.9.2018
skok daleký 6.58 h Praha-Stromovka 12.2.2016
trojskok 14.30 Praha - Juliska 3.6.2019
trojskok 14.29 h Praha - Stromovka 23.2.2019
skok o tyči 2.50 h Praha-Stromovka 12.2.2016
skok vysoký 1.56 Kolín 16.4.2015
skok vysoký 1.67 h Český Brod 12.12.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.26 Kolín 21.8.2019
60 m 07.15 h Praha - Stromovka 23.2.2019
100 m 11.15 Kolín 25.5.2019
hod diskem 1,75kg 23.91 Kladno 4.5.2019
hod oštěpem 800g 35.96 Kolín 25.5.2019
skok daleký 6.78 Hradec Králové 18.5.2019
skok daleký 6.52 h Otrokovice 30.1.2019
trojskok 14.30 Praha - Juliska 3.6.2019
trojskok 14.29 h Praha - Stromovka 23.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprint. tr/M Kolín DNF
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B01 3 Kolín 07.26
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/M Kolín 6.10
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B01 Kolín DNS
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) trojskok/M 11 Brno 13.92
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) trojskok/J/F 4 Olomouc 13.71
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) dálka/J/F 6 Olomouc 6.68
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/M Kolín 14.11
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) trojskok/U23M/F 6 Praha - Eden 14.05
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) dálka/M/F 7 Nové Město nad Metují 6.50
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) trojskok/M/F 4 Nové Město nad Metují 13.93
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) trojskok/M Praha - Juliska 14.30
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 800g/J 7 Kolín 35.96
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/FA Kolín 11.15
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/J Kolín 6.64
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/R03 2 Kolín 11.26
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/M/F 5 Hradec Králové 6.78
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) trojskok/M/F 4 Hradec Králové 13.77
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) dálka/J Kladno 6.30
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 100 m/J/B03 2 Kladno 11.43
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) trojskok/J/F Kladno 14.21
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) disk 1,75kg/J/F Kladno 23.91
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R01 3 Kolín 11.24
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/F Kolín DNS
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/M Kolín 6.60
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/R2 4 Praha - Stromovka 07.15
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/J 4 Praha - Stromovka 14.29
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) dálka/M 1= Jablonec nad Nisou 6.51
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B01 2 Jablonec nad Nisou 07.16
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/J/F MS Praha - Stromovka 6.45
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/M/F 4 Otrokovice 6.52
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) trojskok/M Praha-Strahov 13.82
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/J/FA 4 Praha - Strahov 07.22
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/J Praha - Strahov 13.89
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/J/R02 4 Praha - Strahov 07.21