Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Vacátko
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér: Kárský Ladislav
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.71 Praha - Děkanka 02.05.2017
60 m 07.65 h Praha - Stromovka 10.02.2018
100 m 11.64 Olomouc 26.05.2017
150 m 18.17 h Praha-Strahov 17.12.2016
150 m 17.92 Praha - Děkanka 02.05.2017
200 m 23.89 h Praha - Stromovka 22.01.2017
200 m 23.68 Pardubice 03.06.2017
300 m 40.17 h Praha-Strahov 16.01.2016
300 m 37.9 Praha - Kotlářka 08.06.2016
400 m 52.50 Olomouc 26.05.2017
800 m 2:27.10 Praha-Juliska 09.06.2014
1000 m 2:51.51 Praha-Eden 21.05.2016
1000 m 2:49.95 h Praha - Stromovka 11.02.2018
1500 m 4:47.81 Rumburk 12.05.2019
60 m překážek (0.76) 10.18 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
60 m překážek (0.91) 08.64 h Ostrava 24.02.2018
100 m překážek (0.84) 13.63 Jablonec nad Nisou 17.09.2016
110 m překážek (0.91) 15.03 Praha - Přátelství 19.05.2017
110 m překážek (0.99) 16.03 Zlín 02.06.2019
200 m překážek (0.76) 26.56 Jablonec nad Nisou 18.09.2016
300 m překážek (0.84) 39.34 Kolín 18.06.2017
skok vysoký 1.87 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
skok vysoký 1.90 Praha - Eden 30.09.2017
skok o tyči 3.89 h Ostrava 24.02.2018
skok o tyči 4.14 Olomouc 29.06.2019
skok daleký 5.97 h Praha - Stromovka 11.02.2017
skok daleký 6.50 Praha - Děkanka 13.06.2020
trojskok 12.72 Kolín 22.06.2019
vrh koulí 3kg 09.27 Praha 05.06.2014
vrh koulí 4kg 11.14 h Praha-Stromovka 12.02.2016
vrh koulí 4kg 11.88 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
vrh koulí 5kg 11.25 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
vrh koulí 5kg 11.62 Praha - Eden 25.05.2018
vrh koulí 6kg 11.00 Praha - Děkanka 13.06.2020
hod diskem 1kg 38.66 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
hod diskem 1,5kg 33.14 Praha - Eden 01.10.2017
hod diskem 1,75kg 31.09 Rumburk 12.05.2019
hod kladivem 5kg 29.95 Praha - Vinohrady 30.04.2017
hod oštěpem 600g 39.04 Sušice 24.04.2016
hod oštěpem 700g 44.63 Praha-Stromovka 22.05.2018
hod oštěpem 800g 43.05 Zlín 02.06.2019
hod kriketovým míčkem 53.40 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
pětiboj 2096 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
čtyřboj 1596 Praha 11 18.09.2014
sedmiboj hala [Zci] 3882 h Praha-Stromovka 13.02.2016
sedmiboj hala [Dci] 4341 h Praha - Stromovka 11.02.2018
devítiboj 5365 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
desetiboj [Dci] 5521 Olomouc 27.05.2017
desetiboj [J] 6085 Zlín 02.06.2019
sprintérský trojboj 1663 Praha 01.07.2015
vrhačský trojboj 1453 Sušice 24.04.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.99 Zlín 01.06.2019
400 m 53.42 Zlín 01.06.2019
1500 m 4:47.81 Rumburk 12.05.2019
110 m překážek (0.99) 16.03 Zlín 02.06.2019
skok vysoký 1.90 Zlín 01.06.2019
skok o tyči 4.14 Olomouc 29.06.2019
skok daleký 5.82 h Praha - Stromovka 20.01.2019
skok daleký 6.08 Zlín 01.06.2019
trojskok 12.72 Kolín 22.06.2019
vrh koulí 6kg 10.69 Zlín 01.06.2019
hod diskem 1,75kg 31.09 Rumburk 12.05.2019
hod oštěpem 800g 43.05 Zlín 02.06.2019
desetiboj [J] 6085 Zlín 02.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok vysoký/J Praha - Juliska 1.76
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok o tyči/J 5 Praha - Juliska 3.45
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 800g/J 6 Praha - Juliska 43.05
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok vysoký/J/F 13 Olomouc 1.78
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok o tyči/J/F 7 Olomouc 4.14
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/M 9 Kolín 12.72
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/M Kolín DNS
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/J 4 Praha - Stromovka 1.82
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/J Praha - Stromovka 13.20
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) skok o tyči/M/F Nové Město nad Metují NM
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/M/F 8 Nové Město nad Metují 1.85
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/J/B1 4 Zlín 11.99
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/J 6 Zlín 6.08
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) vrh koulí 6kg/J 6 Zlín 10.69
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/J Zlín 1.90
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 400 m/J/B 6 Zlín 53.42
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 1500 m/J/B 5 Zlín 4:56.73
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/B 6 Zlín 16.03
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok o tyči/J Zlín 4.10
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod diskem 1,75kg/J Zlín 30.98
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 800g/J Zlín 43.05
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) desetiboj [J]/J/F Zlín 6085
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/F Praha - Eden DNS
26.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/J 4 Praha - Eden 42.98
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) skok vysoký/J Praha - Eden 1.88
26.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) skok o tyči/J Praha - Eden DNS
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/R01 4 Praha - Eden 16.09
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) trojskok/M/F 10 Hradec Králové 12.69
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/M/F 9 Hradec Králové 1.85
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) skok o tyči/J Praha - Děkanka 3.25
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) skok daleký/J 7 Praha - Děkanka 5.75
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) skok vysoký/J Praha - Děkanka 1.87
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) desetiboj [J]/J MS Rumburk 5746
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) 100 m/J 5 Rumburk 12.13
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) 400 m/J 4 Rumburk 54.37
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) 1500 m/J Rumburk 4:47.81
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) 110 m překážek (0.99)/J Rumburk 16.41
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) hod diskem 1,75kg/J Rumburk 31.09
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) hod oštěpem 800g/J Rumburk 39.68
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) vrh koulí 6kg/J Rumburk 10.60
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) skok daleký/J 1= Rumburk 6.04
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) skok o tyči/J Rumburk 3.70
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) skok vysoký/J Rumburk 1.77
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) skok vysoký/M 7 Praha - Eden 1.75
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) skok daleký/M/F MS Praha - Stromovka 5.82