Karta atleta

Export do excelu
  • Stibal Jakub
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér Tomáš Klíma
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.91 Vyškov 29.05.2016
60 m 08.0 h Brno 08.01.2016
100 m 13.3 Brno 08.08.2016
150 m 18.00 Brno 22.07.2019
300 m 37.48 Brno 22.07.2019
300 m 44.52 h Bratislava 07.02.2015
400 m 51.99 Uherské Hradiště 30.06.2018
400 m 51.73 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
500 m 1:07.91 Brno 15.07.2019
600 m 1:40.4 Brno 23.09.2015
800 m 1:55.64 Uherské Hradiště 22.06.2019
800 m 1:55.27 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
1000 m 2:53.7 Brno 08.08.2016
1000 m 3:29.5 h Brno 09.01.2015
1500 m 3:57.49 Ostrava 20.06.2019
1500 m 4:01.58 h Ostrava 12.02.2019
1 anglická míle 4:52.5 Brno 21.09.2016
2000 m 6:13.38 Praha - Děkanka 05.06.2016
skok daleký 3.53 Zlín 07.10.2012
hod kriketovým míčkem 50.70 Brno 08.09.2014
Přespolní běh 09:08.1 Vyškov, Sportovní areál Za parkem 21.11.2015
vrh koulí 3kg 07.47 Brno 03.08.2015
skok daleký 4.93 h Brno 08.01.2016
skok vysoký 1.55 Brno 23.04.2016
1500 m překážek 4:42.85 Jablonec nad Nisou 17.09.2016
3000 m 08:57.86 h Ostrava 24.02.2018
3000 m 09:04.97 Praha-Juliska 23.06.2018
2000 m překážek 5:57.81 Györ 05.07.2018
3000 m překážek 09:24.58 Olomouc 28.06.2019
Přespolní běh mílaři 12:36 Dříteč 23.11.2019
300 m překážek 42.34 Brno 15.07.2019
200 m překážek 29.34 Vyškov 05.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 51.73 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
3000 m 09:18.71 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.11.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (atletický klub/oddíl Zdraví a sportovní aktivity) PBěh mílaři/M 11 Dříteč 12:36
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/J/B1 7 Plzeň 2:00.82
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/J Plzeň 4:16.17
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/J/B01 4 Břeclav 2:00.25
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/J/F Břeclav 4:09.49
05.09.2019 Vyškovská míle, Běh naděje (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/M/B01 3 Vyškov 18.46
05.09.2019 Vyškovská míle, Běh naděje (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m př./M/B02 1 Vyškov 29.34
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) 2000 m př./M Brno DNF
22.07.2019 2. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/M/B03 2 Brno 18.00
22.07.2019 2. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/M/B03 3 Brno 37.48
15.07.2019 1. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 500 m/M/B02 2 Brno 1:07.91
15.07.2019 1. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m př./J/F Brno 42.34
07.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek 3000 m př./J Györ 09:44.83
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 3000 m př./J/F Olomouc 09:24.58
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 1500 m/J/F 5 Olomouc 4:03.15
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/M/B01 1 Uherské Hradiště 1:55.64
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m/M/B03 1 Uherské Hradiště 52.25
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 1500 m/M 15 Ostrava 3:57.49
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 3000 m př./M Opava 09:41.59
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 800 m/J/B01 2 Olomouc 1:55.81
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 2000 m př./J/F Olomouc 6:05.31
15.05.2019 Mistrovství světa středních škol ISF 1500 m/J 4 Split 4:03.95
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/J Vyškov 1:56.34
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 800 m/J/B1 7 Ostrava - Vítkovice 1:59.40
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 1500 m/J Ostrava - Vítkovice DNS
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/J/R3 1 Praha - Stromovka 1:57.81
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/J/F Praha - Stromovka 1:55.41
12.02.2019 Mítink EA-Czech Indoor Gala (ČAS) 1500 m/M/B1 10 Ostrava 4:01.58
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/B01 3 Ostrava - Vítkovice 1:55.27
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/J/B 1 Ostrava - Vítkovice 4:04.79
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/M/B01 6 Ostrava - Vítkovice 09:12.78
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/J/B01 2 Ostrava - Vítkovice 4:13.69