Karta atleta

Export do excelu
  • Jahoda Jakub
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.47 Praha - Kotlářka 11.09.2019
60 m 07.45 h Praha-Stromovka 03.02.2018
100 m 11.44 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
150 m 17.20 Praha - Eden 04.05.2018
150 m 17.87 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 23.39 Praha - Eden 25.05.2018
200 m 23.85 h Praha - Stromovka 02.02.2019
300 m 37.40 Praha - Eden 04.05.2018
300 m 38.51 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 53.25 Praha - Eden 25.05.2019
400 m 55.71 h Praha-Strahov 26.01.2018
1000 m 3:28.73 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
1500 m 4:59.22 Praha - Kotlářka 07.10.2017
100 m překážek 17.38 Praha - Juliska 10.10.2015
110 m překážek 17.82 Praha - Eden 06.10.2018
sprintérský trojboj 2079 Praha - Kotlářka 11.09.2019
devítiboj 3220 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
desetiboj 4616 Praha - Eden 06.10.2018
klasický pětiboj 2022 Praha - Kotlářka 07.10.2017
vrhačský trojboj 0766 Praha - Juliska 19.09.2019
hod diskem 1kg 13.86 Praha-Kotlářka 20.09.2016
hod diskem 1,5kg 18.35 Praha - Eden 06.10.2018
hod diskem 1,75kg 17.65 Praha - Juliska 19.09.2019
hod oštěpem 600g 18.69 Praha-Kotlářka 20.09.2016
hod oštěpem 700g 25.02 Praha - Eden 30.09.2017
hod oštěpem 800g 23.55 Praha - Juliska 29.08.2019
vrh koulí 4kg 07.55 Praha-Kotlářka 20.09.2016
vrh koulí 5kg 08.41 Praha - Eden 30.09.2017
vrh koulí 5kg 07.20 h Praha - Stromovka 09.01.2018
vrh koulí 6kg 07.88 Praha - Juliska 29.08.2019
skok daleký 5.90 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 5.30 h Praha - Strahov 12.01.2018
skok o tyči 3.30 Praha - Eden 06.10.2018
skok vysoký 1.73 Praha - Eden 28.08.2018
skok vysoký 1.70 h Praha-Stromovka 03.02.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.47 Praha - Kotlářka 11.09.2019
60 m 07.48 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m 11.58 Praha - Eden 25.05.2019
150 m 17.87 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 23.85 Praha - Kotlářka 11.09.2019
200 m 23.85 h Praha - Stromovka 02.02.2019
300 m 38.51 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 53.25 Praha - Eden 25.05.2019
1500 m 5:10.53 Praha - Juliska 12.10.2019
110 m překážek 18.04 Praha - Juliska 12.10.2019
sprintérský trojboj 2079 Praha - Kotlářka 11.09.2019
desetiboj 4490 Praha - Juliska 12.10.2019
vrhačský trojboj 0766 Praha - Juliska 19.09.2019
hod diskem 1,75kg 17.65 Praha - Juliska 19.09.2019
hod oštěpem 800g 23.55 Praha - Juliska 29.08.2019
vrh koulí 6kg 07.88 Praha - Juliska 29.08.2019
skok daleký 5.90 Praha - Juliska 12.10.2019
skok o tyči 2.95 Praha - Kotlářka 17.05.2019
skok vysoký 1.65 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
skok vysoký 1.60 h Praha-Strahov 11.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) desetiboj/J 6 Praha - Juliska 4490
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m/J/B01 2 Praha - Juliska 11.82
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 400 m/J/B01 2 Praha - Juliska 53.97
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 110 m př./J 5 Praha - Juliska 18.04
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) disk 1,75kg/J 6 Praha - Juliska 17.02
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) koule 6kg/J 6 Praha - Juliska 07.64
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) dálka/J 4 Praha - Juliska 5.90
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) tyč/J/SA 2= Praha - Juliska 2.80
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) výška/J Praha - Juliska 1.65
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) oštěp 800g/J/SB 4 Praha - Juliska 22.89
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 1500 m/J/B02 3 Praha - Juliska 5:10.53
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrh. tr./J 4 Praha - Juliska 0766
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) disk 1,75kg/J 5 Praha - Juliska 17.65
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) oštěp 800g/J Praha - Juliska 22.85
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) koule 6kg/J 4 Praha - Juliska 07.52
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) výška/M/F Praha - Podvinný Mlýn 1.65
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/M/B01 4 Praha - Podvinný Mlýn 24.38
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/B01 4 Praha - Podvinný Mlýn 11.79
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) sprint. tr/M 6 Praha - Kotlářka 2079
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/M/B01 4 Praha - Kotlářka 07.47
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/M/B01 6 Praha - Kotlářka 12.01
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/M/B01 6 Praha - Kotlářka 23.85
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/B03 MS Praha - Eden 11.89
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) koule 6kg/J MS Praha - Juliska 07.88
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) oštěp 800g/J MS Praha - Juliska 23.55
26.06.2019 III. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m/M/B1 Praha-Hostivař DNS
26.06.2019 III. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 400 m/M/B1 3 Praha-Hostivař 54.13
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/B04 MS Praha - Stromovka 24.41
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m/J/R03 4 Praha - Eden 11.44
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B02 2 Praha - Eden 53.25
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m/J/FB Praha - Eden 11.58
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 200 m/J/B03 6 Praha - Eden 24.08
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) tyč/M Praha - Kotlářka 2.95
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/M/B01 3 Praha - Kotlářka 11.92
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 100 m/J/B03 MS Praha - Děkanka 11.79
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 200 m/J/B04 MS Praha - Děkanka 24.30
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 100 m/M/B06 1= Praha - Juliska 11.74
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B06 2 Praha - Juliska 23.86
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/FB 6 Praha - Stromovka 07.48
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/R04 3 Praha - Stromovka 07.50
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/B06 5 Praha - Stromovka 23.85
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B19 2 Praha-Strahov 17.89
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B13 3 Praha-Strahov 38.51
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B20 3 Praha-Strahov 17.87
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B22 4 Praha-Strahov 19.02
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) výška/M 12 Praha-Strahov 1.60