Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Pospíšil
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér: Ondráčková Leona
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.81 Břeclav 17.06.2016
60 m 07.87 h Olomouc 28.01.2017
150 m 20.50 Brno 08.09.2014
150 m 19.03 h Ostrava 29.01.2016
200 m 24.19 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
300 m 43.23 Vyškov 17.09.2014
800 m 2:31.83 Vyškov, stadion Za parkem 04.09.2014
800 m 2:30.84 h Jablonec nad Nisou 06.12.2014
1000 m 3:18.94 h Ostrava 24.01.2016
1000 m 3:11.53 Břeclav 27.05.2016
60 m překážek (0.76) 10.93 Vyškov 24.06.2014
60 m překážek (0.84) 09.70 h Ostrava 24.01.2016
skok vysoký 1.82 Břeclav 27.05.2016
skok vysoký 1.79 h Ostrava 03.02.2018
skok o tyči 2.85 h Praha-Stromovka 05.03.2016
skok o tyči 3.07 Břeclav 15.05.2016
skok daleký 4.91 Praha 12.07.2014
skok daleký 5.34 h Praha-Stromovka 12.02.2016
vrh koulí 4kg 11.49 Břeclav 27.05.2016
vrh koulí 4kg 12.89 h Olomouc 10.12.2016
vrh koulí 5kg 14.26 Brno 16.05.2018
vrh koulí 5kg 13.56 h Olomouc 15.12.2018
vrh koulí 6kg 13.75 Břeclav 14.09.2019
vrh koulí 6kg 14.38 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
hod diskem 1kg 41.97 Břeclav 15.05.2016
hod diskem 1,5kg 45.29 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
hod diskem 1,75kg 43.74 Brno 12.06.2019
hod diskem 2kg 27.39 Hranice 29.09.2018
hod kladivem 4kg 42.39 Brno 27.07.2016
hod kladivem 5kg 47.00 Brno 19.09.2018
hod kladivem 6kg 43.93 Břeclav 14.09.2019
hod oštěpem 600g 53.33 Brno 17.08.2016
hod oštěpem 700g 52.18 Břeclav 06.05.2017
hod břemenem 12kg 11.07 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
hod břemenem 14kg 13.94 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
hod kriketovým míčkem 67.64 Břeclav 05.10.2014
pětiboj 2020 Praha 13.07.2014
sedmiboj hala [Zci] 3181 h Ostrava 23.01.2016
vrhačský trojboj 1697 Brno 07.05.2016
vrhačský čtyřboj 2072 Brno 07.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 24.19 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
skok vysoký 1.70 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
vrh koulí 6kg 12.51 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
vrh koulí 6kg 13.75 Břeclav 14.09.2019
hod diskem 1,75kg 43.74 Brno 12.06.2019
hod kladivem 6kg 43.93 Břeclav 14.09.2019
hod břemenem 12kg 11.07 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 6kg/J 12 Plzeň 12.69
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 1,75kg/J 11 Plzeň 39.30
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) hod kladivem 6kg/J 15 Plzeň 36.55
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 6kg/J 5 Břeclav 13.75
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 1,75kg/J 5 Břeclav 41.33
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) hod kladivem 6kg/J Břeclav 43.93
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) vrh koulí 6kg/J/F 12 Olomouc 13.11
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) hod diskem 1,75kg/J/F 13 Olomouc 39.60
19.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) vrh koulí 6kg/J Brno 13.02
12.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) vrh koulí 6kg/J Brno 13.07
12.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod diskem 1,75kg/J Brno 43.74
05.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod diskem 1,75kg/J Brno 42.66
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) hod kladivem 6kg/J 4 Olomouc 36.80
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) hod diskem 1,75kg/J 7 Olomouc 37.90
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) vrh koulí 6kg/J 6 Olomouc 13.39
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) vrh koulí 6kg/J 7 Ostrava - Vítkovice 12.77
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) hod diskem 1,75kg/J 8 Ostrava - Vítkovice 32.74
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) hod kladivem 6kg/J 5 Ostrava - Vítkovice 30.17
01.05.2019 Májový mítink 2019 (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 6kg/J Brno 13.33
01.05.2019 Májový mítink 2019 (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 1,75kg/J Brno 40.60
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 6kg/J 8 Ostrava - Vítkovice 12.51
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B05 3 Ostrava - Vítkovice 24.54
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 6kg/J Ostrava - Vítkovice 12.20
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 6kg/J 6 Ostrava - Vítkovice 12.18
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/M 16 Ostrava - Vítkovice 1.64
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B03 5 Ostrava - Vítkovice 24.19
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) hod břemenem 12kg/J 7 Ostrava - Vítkovice 11.07
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/J 5 Ostrava - Vítkovice 1.70