Karta atleta

Export do excelu
  • Launa Erik
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér Aleš Pastrňák
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.66 Kolín 26.08.2016
středoškolský pohár 1129 stadion Sletiště, Kladno 20.09.2018
hod diskem 1kg 29.26 Opava 01.10.2016
hod diskem 1,75kg 25.68 Kladno 01.10.2019
hod oštěpem 600g 32.78 Třebíč 10.09.2016
hod oštěpem 700g 46.81 Vlašim 29.08.2018
hod oštěpem 800g 43.86 Kladno 01.10.2019
vrh koulí 4kg 10.46 Třebíč 10.09.2016
vrh koulí 5kg 11.39 stadion Sletiště, Kladno 20.09.2018
vrh koulí 5kg 11.57 h Praha - Strahov 08.12.2018
vrh koulí 6kg 11.58 Kladno 04.05.2019
vrh koulí 6kg 11.19 h Praha - Strahov 07.12.2019
vrh koulí 7,26kg 09.34 Bílina 18.05.2019
skok daleký 4.71 Kolín 26.08.2016
skok vysoký 1.80 Kladno 26.05.2018
skok vysoký 1.84 h Praha - Strahov 11.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 6kg 10.46 h Praha - Strahov 11.01.2020
skok vysoký 1.84 h Praha - Strahov 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) koule 6kg/J 4 Praha - Strahov 11.19
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) výška/J Praha - Strahov 1.74
01.10.2019 Veřejné závody (A. C. TEPO Kladno) disk 1,75kg/J Kladno 25.68
01.10.2019 Veřejné závody (A. C. TEPO Kladno) oštěp 800g/J Kladno 43.86
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/J 7= Kolín 1.76
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 800g/J 9 Kolín 42.97
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 6kg/J 17 Kolín 10.40
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) oštěp 800g/M 13 Turnov 40.91
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) výška/M 4 Turnov 1.79
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) oštěp 800g/M 14 Rumburk 39.50
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) výška/M Rumburk 1.74
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) tyč/M/F Kladno NM
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) oštěp 800g/M/F 16 Kladno 37.97
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) výška/M/F 5= Kladno 1.69
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 800g/J Kolín 39.72
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/J Kolín 1.65
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 6kg/J Kolín 11.09
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) oštěp 800g/M 15 Bílina 41.02
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) koule 7,26kg/M 18 Bílina 09.34
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) výška/M 4= Bílina 1.75
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) výška/J Kladno 1.70
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) koule 6kg/J Kladno 11.34
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) oštěp 800g/J Kladno 43.38
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) oštěp 800g/J/F 4 Kladno 43.13
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) výška/J Kladno 1.73
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) koule 6kg/J/F Kladno 11.58
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) výška/M/F MS Praha - Strahov 1.73
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) koule 6kg/J/F MS Praha - Strahov 11.01
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/J 4 Praha - Strahov 1.65
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 6kg/J 6 Praha - Strahov 10.60