Karta atleta

Export do excelu
  • Hadrbolec Ondřej
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.41 stadion Sletiště, Kladno 19.9.2019
60 m 07.41 h Praha - Strahov 13.1.2018
100 m 11.13 Rumburk 22.6.2019
150 m 18.0 Kolín 7.5.2016
150 m 19.40 h Praha-Strahov 10.1.2016
200 m 23.91 Kolín 18.6.2017
200 m 24.38 h Praha - Strahov 4.2.2017
60 m překážek 10.33 h Praha 17.12.2014
středoškolský pohár 1331 stadion Sletiště, Kladno 19.9.2019
hod oštěpem 700g 42.22 Čáslav 30.8.2017
skok daleký 6.30 Turnov 24.8.2019
skok daleký 4.45 h Praha-Strahov 12.1.2014
skok vysoký 1.72 Kolín 3.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.41 stadion Sletiště, Kladno 19.9.2019
100 m 11.13 Rumburk 22.6.2019
středoškolský pohár 1331 stadion Sletiště, Kladno 19.9.2019
skok daleký 6.30 Turnov 24.8.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Kladno (A.C. TEPO Kladno) 60 m/Dci/B01 1 stadion Sletiště, Kladno 07.41
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Kladno (A.C. TEPO Kladno) dálka/Dci stadion Sletiště, Kladno 6.01
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Kladno (A.C. TEPO Kladno) strPohar/Dci stadion Sletiště, Kladno 1331
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/R01 3 Kolín 11.38
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/J 10 Kolín 6.10
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/FB Kolín 11.22
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/J/R02 Stará Boleslav DQ
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/J 4 Stará Boleslav 5.75
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) dálka/M Turnov 6.30
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 100 m/M/R02 5 Turnov 11.84
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/J/R2 4 Olomouc 11.23
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) dálka/M 7 Rumburk 6.43
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) 100 m/M/FB Rumburk 11.13
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) 100 m/M/R02 3 Rumburk 11.19
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R01 3 Kladno 11.59
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) dálka/M/F 10 Kladno 5.97
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/FB Kladno 11.60
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) dálka/M 6 Bílina 6.22
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R01 3 Bílina 11.56
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/FB Bílina 11.49
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) dálka/J Kladno 5.97
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 100 m/J/B01 2 Kladno 11.55
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 100 m/J/FA 4 Kladno 11.69
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) dálka/J Kladno 5.83
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 100 m/J/R02 3 Kladno 11.75